Pierwsza w historii Kanady prezenterka telewizyjna… w hidżabie (FOTO)

242
Podziel się

29-latka, Ginella Massa zamierza uczyć w ten sposób tolerancji dla muzułmanów.

Pierwsza w historii Kanady prezenterka telewizyjna… w hidżabie (FOTO)

W ostatnich dniach w Kanadzie głośno jest o dziennikarce wiadomości, która występuje przed kamerą w hidżabie. Ginella Massa, muzułmanka, pracuje w kanadyjskiej telewizji od roku, jednak dopiero niedawno zaczęła prowadzić na żywo program City News, w którym prezentuje najważniejsze wiadomości dnia.

Nigdy nie sądziłam, że kobieta w hidżabie może prowadzić serwis informacyjny w Kanadzie - napisała po emisji. Występowanie przed kamerą od zawsze było moim marzeniem, ale wiedziałam, że to graniczy z cudem z powodu hidżabu.

Po wyemitowaniu wiadomości z Massą w Internecie zawrzało. Ponoć obok negatywnych komentarzy pojawiły się także pogróżki. Massa jest zdania, że widz powinien skupiać się na wiadomościach, a nie na stroju prezenterki. 29-latka traktuje swoje występy na wizji jako "misję" uczącą Kanadyjczyków tolerancji dla muzułmanów.

Kanadyjczycy lubią zachowywać się tak, jakby nie było nienawiści i rasizmu. A ten problem wciąż istnieje - powiedziała w wywiadzie dla Huffington Post.

Ma nadzieję, że w ślady jej telewizji pójdą kolejne stacje, także w innych krajach.

Chciałabym zmienić sposób, w jaki ludzie reagują na hidżab - podsumowuje.

KOMENTARZE
(242)
Gość
3 lata temu
Hidzab jeszcze ujdzie ale burki powinny byc zakazane.Skad ja mam wiedziec czy taka baba nie ma bomby pod ta s****a?!
Gość
3 lata temu
Paris Hilton juz po******la w hidżabie ( hipokrytka która nie dawno symala sie na sex taśmie) teraz prezenterka w Kanadzie co za porażka za 100 lat muzułmanie sie tak rozpanosza i rozmnożą ze będziemy wspominać czasy normalnych ciuchów 👎🏼😐👎🏼😐
gość
3 lata temu
tylko chrześcijaństwo może ich pokonać, serio
gość
3 lata temu
Niech ona nauczy swoich muslimow kultury i tolerancji w stosunku do chrzescijan.
gość
3 lata temu
jakie idiotki... ze tak zwlasnej nieprzymuszonej woli zakladac worek na glowe...a faceci.. o prosze i prostytutki moga miec...
Najnowsze komentarze (242)
cheap albion ...
3 lata temu
Today looks great . cheap albion online gold
cheap Dofus T...
3 lata temu
I don't know what you are saying cheap Dofus Touch Kamas
gość
3 lata temu
ludzie pozwalamy im na wszystko szczególnie widać to we Francji i Niemczech ,stawiają meczety w Europie, niech jadą do Arabii Saudyjskiej katolicy i spróbują postawić tam kościół ... tyle w tym temacie,czemu w takim razie nie ma prezenterek z krzyżkiem na szyi np.
gość
3 lata temu
Swoją drogą - powodem dla którego zakrywają się kobiety tymi szmatami pochodzi od mysli przewodniej że to kobieta kusi mężczyznę i to kobiety wina gdy dojdzie do napasci - bo wyglądem prowokuje. A kobiety jeszcze to popierają nosząc tą szmatę na głowie, jakby to miało swiadczycz o ich skromnosci. O skromosci swiadczy zachowania a nie szmaty. To co obserwujemy to jest skrajonsc - przeciwieństwem jest obnażanie się naszych celebrytek niemalże do gołej pochwy. Gdybysmy mieli umiar to by panował pokój ale mamy za dużo osób chwiejnych a więc co za tym idzie wnoszących skrajne idee.
gość
3 lata temu
Niezwykle zabawna i śmieszna historia z tą panią. To może zaproponuję tak, że Kanadyjczycy, Amerykanie i narody europejskie nauczą muzułmanów jak zachowywać się i postępować zgodnie z kulturą Zachodu skoro już tu mieszkają? Jeżeli nie odpowiada to wynocha do siebie - nie można pozwolić by mniejszość narzucała wolę i styl życia większości. Rasizm i ksenofobia to domena państw gdzie dominuje islam, może Pani prezenterka przytoczyłaby jak postrzegany jest wyznawca innej religii aniżeli islamu. Kanadyjczycy są niezwykle tolerancyjnym narodem, a ona wbija im nóż w plecy i to ona sieje burzę.
gość
3 lata temu
he he, muslimów musimy tolerować.. a w wielu ich krajach za posiadanie biblii czy choćby krzyżyka - idzie się do więzienia, gdzie ta muslimska tolerancja?
Poganka
3 lata temu
islamskie g****, brzydkie i bezczelne!
gość
3 lata temu
MashaAllah
Polak
3 lata temu
Ależ populizm - niech no u nich wystąpi jakakolwiek prezenterka wtedy zobaczycie ich tolerancję
gość
3 lata temu
dziwaczne, gdy ktoś zmuszany do noszenia szmaty na głowie próbuje uczyć innych tolerancji dla swoich zwyczajów
gość
3 lata temu
zdecydowanie nauka tolerancji bardziej potrzebna jest muzułmanom niż wszystkim pozostałym
gość
3 lata temu
wyp*dalać, "tolerancja dla islamu" uczy braku tolerancji dla kobiet, W*N Z TYMI SZMATAMI, niech noszą u siebie na pustyni, w*n z cywilizowanego świata!
gość
3 lata temu
oni robia wszystko zeby ich znienawidziec ! zamiast zabronic to lansuja ponizenie kobiet i struktury feudalne ! . faszystowskie uniformy! ja chce na ulicy widziec zadbanego czlowieka , a nie pelna wstydu i winy kobiete.idiotka do kwadratu !
gość
3 lata temu
Tragedia
...
Następna strona