Jak kibice witają Radka Majdana... i Dodę (WIDEO)

386
Podziel się

Posłuchajcie, co się dzieje na jego meczach... Współczujemy.

Jak kibice witają Radka Majdana... i Dodę (WIDEO)
KOMENTARZE
(386)
Z lansika
12 lat temu
Natasza Urbańska szybko pojawiła się w telewizji i równie szybko z niej zniknęła. Zaczęło się od przegranej w Jak oni śpiewają, a potem przyszła klapa programu Przebojowa noc i porażka na eliminacjach do Eurowizji. Natasza uważa, że nie odniosła sukcesu, bo głośno mówi o tym, że jest szczęśliwa. Ludzie jej zazdroszczą. W wywiadzie dla VIVY opowiada o kulisach sławy. Kiedy nagrywałam Przebojową noc, podeszła do mnie pewna pani redaktor: "Natasza, ty to jesteś za idealna", usłyszałam. Co? Jaka? Zaskoczyła mnie. "Przewróć się, popłacz albo niech ci coś przed kamerami nie wyjdzie". Obruszyłam się: "Mam być żałosna, mam być niedołęgą, żeby mnie polubili? Chory pomysł. Śmieszny i straszny. Dostałam wyjątkową szansę, żeby się pokazać". Znajomi Nataszy uważają, że ostatni rok bardzo ją zmienił. Patrzyłam z jakim zapałem i ogniem w oczach występowałaś niedawno, i widzę, jak inaczej uśmiechasz się dziś. To nie Ty. Już Cię dopadli. Nie daj się - Natasza wspomina słowa swojej przyjaciółki. Zdradza również, że wielokrotnie w Jak oni śpiewają przekręcano jej słowa i celowo budowano jej zły wizerunek. Do tamtego programu nagrywane były króciutkie filmiki. Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłam taki gotowy materiał. Byłam w szoku. Bo wcześniej pytano mnie o to, jak uczyłam się śpiewu. Opowiadałam o swoich doświadczeniach. O tym, że od podśpiewywania pod nosem do prawdziwego śpiewu daleka droga. I co widzę? Próbującą coś tam sobie pod nosem do mikrofonu Edytę Herbuś, a jako komentarz moje słowa. Wyszło na to, że się z niej wyśmiewam. Próbowałam się tłumaczyć, ale Edyta i tak patrzyła już na mnie z wyrzutem. Odpowiedzi tak montowano, umiejętnie stawiano znaki zapytania, że zawsze byłam tą czarną i be. Natasza tłumaczy też swoją wypowiedź o obcych na Eurowizji. Poniosły mnie emocje. Fani Isis Gee zagłuszali mój występ buczeniem. Był taki huk i wrzawa jak na stadionie. Wciąż pokazywałam reżyserowi, że nic nie słyszę. Zaśpiewałam najlepiej, jak mogłam w tamtych żenujących warunkach. Artystka marzy o nagraniu płyty. Wie jednak, że nie jest na to jeszcze gotowa. Szczególnie, że Janusz jej nie pomoże. Nie czuję się jeszcze na siłach, by nagrać własną płytę. Bad, jedna z pierwszych płyt Michaela Jacksona, to dla mnie absolutna klasyka. Takie rzeczy chcę robić. Płyta powstanie bez Janusza. Nietrudno to zrozumieć. Kiedy jedziemy samochodem i puszczam swoją muzykę, natychmiast ją wyłącza, mówiąc: "Nie podoba mi się. Rób tę swoją muzykę beze mnie, mamy inne gusta". Poprosiłam go tylko, by pomógł mi poszukać autorów VIVA, 15.05.2008 tekstów.
gość
12 lat temu
A jak wróci powinna dostać od niego ostro po ryju (co jest mało realne bo Majdan to nie jest męzczyzna).
gość
12 lat temu
ale madafaka hehehe , awaria :D
penetrator
12 lat temu
zaje.biscie moze ktoś wykopie tych poj.ebów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
i po cholere jeszcze mu dokuczac przeciez juz są po rozwodzie a ci durni kibice niech popatrza na siebie same debile nic więcej świadczą o tym bujki i tragedie po meczach
Najnowsze komentarze (386)
Zagłębie Sosn...
12 lat temu
Zagłębie Sosnowiec!!!!!!!
Paula:)
12 lat temu
Paula:)
12 lat temu
Genialne... Nie moge się naoglądać!:)
gość
12 lat temu
żal i ból
eeello
12 lat temu
no dodka co ty przecie ja na twojm miejscu bym icj pozwała >,pobiła hehehe @@żart@@
gość
12 lat temu
nie wiesz jaki byl mecz to sie nie udzielaj
gość
12 lat temu
nie przejmuj sie Radek tymi idiotami!
;*
12 lat temu
zaloosne te artykuly.
vacek
12 lat temu
doda doda doda robi .... xP HEHE dobre
gość
12 lat temu
ŻAL MI GO BO PRZEZ TĄ IDIOTKE SPAPRAŁ SOBIE ŻYCIORYS
rozbujana
12 lat temu
ktoś oglądał ten film??????????????????????bo ja NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ciiii
12 lat temu
ale jaza z tym
rozbujana
12 lat temu
masz racie
ciiii
12 lat temu
ale jazd
...
Następna strona