Sofia Vergara POZWANA PRZEZ... swoje ZAMROŻONE ZARODKI!

79
Podziel się

W imieniu embrionów aktorki pozew złożył znany "obrońca życia" z Luizjany. Twierdzi, że utrudniając ich wszczepienie, "skazuje je na śmierć". Od dwóch lat Sofia walczy o prawa do zarodków z ich niedoszłym ojcem.

Sofia Vergara POZWANA PRZEZ... swoje ZAMROŻONE ZARODKI!

Sofia Vergara dwa lata temu rozstała się ze swoim partnerem, Nickiem Loebem, z którym planowała mieć dzieci z pomocą metody in vitro. Para próbowała zapłodnić surogatkę embrionami powstałymi z połączenia własnych plemników i komórek jajowych. Do zapłodnienia jednak nie doszło, a Sofia zdecydowała się odejść od narzeczonego i związać się z gwiazdorem serialu Czysta krew, Joe Manganiello, za którego wyszła za mąż. Od tamtej pory trwa sądowa batalia o prawa do zarodków, które pozostały niewykorzystane i pozostają zamrożone w laboratorium.

Loeb chciał nimi zapłodnić kolejną surogatkę i samemu wychowywać córki, jednak miał nikłe szanse na wygranie sprawy przed kalifornijskim sądem. Obrońcy aktorki wskazywali, że celem powstania embrionów było stworzenie rodziny przez Vergarę i jej partnera, czyli biologicznych rodziców. Skoro jednak nie są już parą, Loeb nie może domagać się wydania zarodków, które niosą materiał genetyczny gwiazdy. Zgodnie z prawem obowiązującym w Kalifornii, żeby móc skorzystać z embrionów, zgodę musiały wyrazić obie strony. Ponadto, Sofia udowodniła, że jego poprzednie partnerki poddawały się aborcji i żądała ujawnienia ich danych. Biznesmen odmówił jednak spełnienia tych żądań, w efekcie czego sprawa utknęła w martwym punkcie.

Mężczyzna postanowił więc rozwiązać sprawę inaczej. Kilka dni temu do sądu w Luizjanie wpłynął kolejny wniosek - tym razem jednak stroną pozywającą są… embriony Vergary i Loeba. Pozew w ich imieniu złożył "obrońca życia", niejaki James Cabornnet, który nadał zarodkom imiona - Emma i Isabella. Jak argumentuje, utrudniając ich wszczepienie, Vergara "skazuje je na śmierć"… Nie bez powodu udał się z tą sprawą do sądu w tym stanie - ma nadzieję, że tamtejsze, surowe prawo potraktuje sprawę poważniej, niż liberalne, kalifornijskie instytucje.

New York Post cytuje prawnika Vergary, Freda Silberberga:

Mam nadzieję, że pozew nie zostanie nawet uwzględniony, a Pani Vergara nie będzie musiała toczyć kolejnej sądowej batalii.

Nie wiadomo, czy sprawa w ogóle będzie mogła toczyć się przed sądem w Luizjanie, ponieważ Veraga i Loeb nigdy tam nie mieszkali, a klinika in vitro, z której korzystali, znajduje się w Los Angeles. Gdyby jednak uznano roszczenia Cabornneta, byłby to absolutny precedens w amerykańskim prawie.

KOMENTARZE
(79)
gość
3 lata temu
jajko pozwało kurę
gość
3 lata temu
Takie rzeczy tylko w Ameryce...
n
3 lata temu
serio? ja pier**le..świat stanal na glowie..!!!
gość
3 lata temu
...to ja się boję, że plemniki na chusteczkach po moich spustach też mnie pozwą...
Gość
3 lata temu
Co sie z tymi ludzmi dzieje...walka o embriony.
Najnowsze komentarze (79)
gość
3 lata temu
pewnie chciał alimety :D
gość
3 lata temu
jakos jej nie lubie ladna babka ale ten akcent mnie drazni
Gość
3 lata temu
Nie rozumiem.skobiet które nie chcą same rodzic swoich dzieci.
vfvdfgdgfdg
3 lata temu
wyrwała sobie w********ego faceta, ...
gość
3 lata temu
ale jazda, nie łatwiej znalezc sobie kogos nowego?
gość
3 lata temu
W pierwszej chwili przeczytałam PORWANA przez zarodki :)
gość
3 lata temu
Tak to jest jak sie dla wlasnego widzimisie kombinuje i wynajmuje surogatki, zamraza jajeczka, embriony itd. zamiast normalnie zajsc w ciaze i urodzic dziecko. Co innego jak ktos nie moze normalnie zajsc - wtedy to jest koniecznosc.
gość
3 lata temu
Ja pierdziu, to jest jakiś absurd! Dlaczego ona nie chce mu pozwolić na urodzenie się tych dzieci?
gość
3 lata temu
O k******, ludziom naprawdę odbija na punkcie zarodków, szajbusy atakują na całym świecie, jak tak dalej pójdzie to medycyna stanie w miejscu, a ludzie będą się zastanawiać czy czasem nie urazili plemnika spuszczając się kondom i odbierajać szanse na stworzenie życia, a zarodki to już w ogóle będą rządzić...
Gość
3 lata temu
Dla mnie to ona wyglada jak chlop
Gość
3 lata temu
Wypadałoby się podszkolić, co to jest zapłodnienie. I skąd wiadomo, że te zarodki to akurat dziewczynki? Ten "artykuł" jest pełen merytorycznych błędów.
mezatka
3 lata temu
CYRK
Gość
3 lata temu
Och czy jak twój mężus sobie pokryjomy trzepie to znaczy że morduje rodzeństwo twoich dzieci? Przecież tyle braci i sióstr twoich dzieci umiera :( czemu ktoś o tym decyduje który plemnik stanie się pełnowartościowym człowiekiem a który nie?[/cytat]jak trzepie to trzepie - ale jak ona POŁYKA - to już kanibalizm!!![/cytat]Ludzie jestescie chorzy i nie macie w zyciu zadnych problemow
gość
3 lata temu
Co za zepsuty d***l ta Vergara!
...
Następna strona