Doda w koronkowym gorsecie i krótkich włosach podpisuje płytę (ZDJĘCIA)

Już wróciła ze Stanów. Tym razem nie pokazała pośladków.

Obraz

Po pamiętnej gali Super Expressu, na której Doda pokazała pośladki prezydentowi, piosenkarka postanowiła wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Promowała tam nową płytę, którą nagrała z zapomnianym zespołem Virgin. W Polsce zostawiła po sobie pamiątkę. Przypomnijmy: TYLKO U NAS: Doda PORYSOWAŁA KLUCZEM SAMOCHÓD Emila Haidara?! (ZDJĘCIA)

Rabczewska przyleciała już z powrotem. Wczoraj spotkała się z fanami w warszawskim Empiku na Nowym Świecie. Stwierdziła, że promocja płyty i pozowanie do zdjęć z nastolatkami najlepiej pójdzie jej w koronkowym gorsecie. Na szczęście tym razem założyła spodnie. Przy okazji pochwaliła się nową fryzurą.

Zobaczcie zdjęcia:

Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Kancelaria prezydenta Dudy: Pan prezydent nie obraził się na Dodę

Zobacz też:

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą