Doda zaśpiewała dla chorych dzieci (FOTO)
Wystąpiła w warszawskim Instytucie Matki i Dziecka.
Mijający rok nie był dla Dody zbyt udany: nie dość, że rozpadł się jej kolejny związek, to jeszcze teraz kończy go w sądzie i prokuraturze, które ścigają jej byłego narzeczonego za długi. W ramach "terapii" Doda wydała więc nową płytę i znów zmieniła wizerunek. Przypomnijmy: Doda pochwaliła się nową fryzurą (FOTO)
Rabczewska zaprezentowała nową fryzurę w warszawskim Instytucie Matki i Dziecka, w którym wystąpiła we wtorek. Doda wykonała dla chorych dzieci najpiękniejsze kolędy, rozdawała im autografy i pozowała z nimi do zdjęć.