Marta Manowska z Telekamerą wychodzi z "Pytania na śniadanie" (ZDJĘCIA)
"Rolnik szuka żony" został "Najlepszym programem rozrywkowym".
Zanim Marcie Manowskiej udało się wygrać casting na prowadzącą polską edycję _**Rolnik szuka żony**_, była praktycznie nieznaną absolwentką dziennikarstwa. Trzy edycje "misyjnego" show przyniosły jej nie tylko ogromną popularność, ale, być może, także i miłość.
Wczoraj twórcy Rolnika otrzymali Telekamerę Tele Tygodnia dla "Najlepszego programu rozrywkowego". Manowska pojawiła się dzisiaj rano ze statuetką w _**Pytaniu na śniadanie**_. Po wyjściu z gmachu TVP, zadowolona i uśmiechnięta, pozowała fotografom.
Czwarta już edycja programu zaplanowana jest na jesień, ale castingi do niej już ruszyły.