Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piers Morgan do Janusza Korwin-Mikkego: "Jesteś obrzydliwą, szowinistyczną świnią!"

344
Podziel się:

"Już 15-letni chłopcy są inteligentniejsi od swoich matek" - powiedział Korwin-Mikke. Brytyjskie media nazwały polskiego przedstawiciela w Parlamencie Europejskim Najbardziej Seksistowskim Politykiem świata...

Piers Morgan do Janusza Korwin-Mikkego: "Jesteś obrzydliwą, szowinistyczną świnią!"

Podczas debaty w Parlamencie Europejskim, która odbyła się przed dzisiejszym Dniem Kobiet, Janusz Korwin-Mikke postanowił wypowiedzieć się na temat różnic w wynagrodzeniach między kobietami i mężczyznami. Stwierdził, że kobiety muszą zarabiać mniej "bo są słabsze, mniejsze i mniej inteligentne".

Wypowiedz polskiego polityka zbulwersowała wielu eurodeputowanych. Jak donosi biuro prasowe Parlamentu Europejskiego na Korwina-Mikkego złożono kilka skarg z powodu jego "szowinistycznego przemówienia". Janusz zapewne jest zadowolony z medialnej burzy, jaką rozpętał. Tym bardziej, że został zaproszony do programu brytyjskiego prezentera - Piersa Morgana.

Pozwól, że spytam czy naprawdę wierzysz, że kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn - zwrócił się do polskiego polityka Morgan.

Oczywiście! Czemu mnie nie słuchasz? Kobiety są niższe i mniej inteligentne - bredził nadal Janusz.

Dyskryminujesz kobiety w Międzynarodowym Dniu Kobiet. Jesteś obrzydliwą, szowinistyczną świnią! - odpowiedział wyraźnie zszokowany prowadzący. Brzmisz, jak skończony idiota. Jesteś tak głupi mówiąc te brednie. To jest naukowo udowodnione, że to co mówisz to same brednie.

Jesteś idiotą - odpowiedział Korwin-Mikke. Proszę nie zmyślaj. Kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn ale nikt nie powiedział, że nie są mądrzejsze. Już 15-letni chłopcy są inteligentniejsi od swoich matek.

W pewnym momencie wymiany tych "uprzejmości" do rozmowy wtrąciła się także Susanna Reid, która także jest gospodynią Good Morning Britain.

Jesteś eurodeputowanym? To ma znaczenie bo twój głos ma siłę. To wspaniale, że uważasz, iż kobiety są mądrzejsze. Jednak stwierdzenie, że kobiety są mniej inteligentne to zupełny nonsens. Zgadzam się, że w niektórych przypadkach kobiety są słabsze psychicznie, ale stwierdzenie, że powinny mniej zarabiać bo są niższe to totalne brednie - powiedziała.

Na koniec burzliwej dyskusji wyraźnie zszokowany jej przebiegiem Morgan powiedział: Jesteś najlepszą reklamą wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, jaką kiedykolwiek widziałem.

_

_

_

_

Zobacz także: _Prowokacja Korwin-Mikkego_
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(344)
gość
5 lata temu
Nie napiszę, że jest mi za niego wstyd. To ten typ powinien się wstydzić za siebie! I ludzie, którzy na niego głosowali.
gość
5 lata temu
i taki d***l "sławi" nasz piękny kraj w świecie.
gość
5 lata temu
zawsze był kontrowersyjny i świrusowaty, ale na starość naprawdę mu odbiło. Wstyd mi, że jest Polakiem :(
Gość
5 lata temu
Ty debilu Korwin😠😠
Gosia
5 lata temu
Korwin to stary, oboleśny pierdziel :-P
Najnowsze komentarze (344)
brawo
6 miesięcy temu
Rozsławił Polskę na cały świat.
Jakub
2 lata temu
Zapoznajcie się proszę z całym wywiadem, a nie wybranymi skrawkami. Do redakcji pudelek - zawsze słyszałem, że nie reprezentujecie nic, teraz mogę to spokojnie potwierdzić.
Gość
5 lata temu
Nie rozumiesz, że jeśli ty jesteś ponad 120-toma facetami, to średnio, wg wyników badań nadal jesteś wyjątkiem od reguły?
Gość
5 lata temu
Korwin dobra robota zrobiłeś z Pirsa kompletnego idiotę i z całej tej niedorozwinietej lewicy w tym durnym programie na dzień dobry.
gość
5 lata temu
A ten materiał WCALE nie jest zmanipulowany
gość
5 lata temu
Zapoznajcie się z oryginałem, bo Janusz wcale nie powiedział "Oczywiście", tylko przez cały program się wypierał tego, a prowadzący nie dał mu dojść do głosu. To prowadzący powinni się wstydzić, bo się kompromitują.
mr.worldwide
5 lata temu
W przeciwieństwie do nas polaczków, większość anglojęzycznych intelektualistów popiera to co mówi Janusz... ponieważ przedstawił on naukowe fakty których nie da się zaprzeczyć, czy to tak skomplikowane?!
gość
5 lata temu
Zastanawiam się co za ameby to pisały. Korwin mówił DLACZEGO tak jest a nie czemu tak powinno być.
gość
5 lata temu
Zapraszam do pelnego wywiadu gdzie Piers pokazuje, ze jest gorszym burakiem od Korwina
Cały Korwina
5 lata temu
Inteligencji się w ogóle nie dziedziczy, ją się zdobywa.
Cały Korwina
5 lata temu
Tak działa wolność, że ludzie, którzy mniej wypracowali mniej zarabiają.
gość
5 lata temu
Wypowiedzi przeciwko JKW swiadcza o niskiej zdolnosci rozumienia i waskich horyzontach. Ktos, kto probuje podwarzac teorie bez argumentow, za pomoca inwektyw nie jest dla mnie wiarygodnym dyskutantem. Nie bede sie rozpisywal na temat wypowiedzi JKM - nie ten poziom u was
KMbis
5 lata temu
Posunal sie za daleko, ale mial w tym cel. KM prowokuje sytuacje i bardzo czesto ma racje. Ja rozumiem jego wypowiedz, ale nie dlatego, ze jestem mezczyzna
gość
5 lata temu
Chciałam z rozpędu napisać: "biedny i****a". Niestety, ten i****a zarabia mnóstwo pieniędzy, dzięki tym wszystkim, którzy oddali na niego swój głos.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie