Trwa ładowanie...
Przejdź na

Córka Phila Collinsa obwinia go o anoreksję i bulimię: "Nie mogłam sobie poradzić z bólem. Moje kompleksy to wina ojca"

107
Podziel się

Gwiazdor poinformował rodzinę za pośrednictwem faksu, że od nich odchodzi. Lily Collins miała wtedy tylko 5 lat.

Córka Phila Collinsa obwinia go o anoreksję i bulimię: "Nie mogłam sobie poradzić z bólem. Moje kompleksy to wina ojca"
bDgOdwRN

Phil Collins, jak wiele gwiazd, z trudem łączył życie prywatne z zawodowym. Wokalista miał trzy żony i w sumie został ojcem pięciorga dzieci, z którymi nie zawsze utrzymywał dobre relacje. Niedawno córka wokalisty, Lily Collins, zadebiutowała w show biznesie i jest uważana za wschodzącą gwiazdę kina. Młoda aktorka otrzymała nominację do Złotego Globu za rolę w Rules Don't Apply.

27-latka postanowiła napisać otwarty list do swojego sławnego na całym świecie ojca. W szczerych słowach Lily Collins przyznała, że w dzieciństwie nie mogła liczyć na wsparcie taty:

Wybaczam ci, że nie zawsze byłeś przy mnie, gdy cię potrzebowałam. Wybaczam, że nie byłeś tatą, jakiego chciałam mieć. Wybaczam ci błędy, które popełniłeś. Pomimo tego że zdaje się być za późno na wybaczenie, uważam, że tak nie jest. Mamy jeszcze wiele czasu, aby coś zmienić.

bDgOdwRP

Lily jest jedynym dzieckiem Phila Collinsa z drugiego małżeństwa z Jill Tavelman. Aktorka miała pięć lat, gdy związek jej rodziców rozpadł się. Collins o odejściu od rodziny poinformował za pośrednictwem faksu. Od tego momentu Lily widywała ojca sporadycznie, co dla małej dziewczynki było początkowo ogromnym szokiem.

27-latka wyjawiła także, że z powodu porzucenia przez ojca i trudnych relacji jej rodziców zmagała się z anoreksją oraz bulimią.

Uczę się, jak zaakceptować twoje wybory i czyny. Uczę się wyrażać, co czułam z ich powodu. Akceptuję smutek i wściekłość, które czułam z powodu rzeczy, które zrobiłeś lub nie zrobiłeś. Ogromny stres wywołał u niej także trzeci rozwód ojca z Orianne Cevey w 2008 roku.

Zaczęłam się postrzegać w inny sposób. Zaczęłam kontrolować to, ile jem i z czasem czułam się okropnie odseparowana od własnego ciała. Nie mogłam sobie poradzić z bólem. Wszystkie negatywne emocje skierowałam przeciwko sobie samej. Moje najgłębsze kompleksy spowodowane były problemami z ojcem.

Jak na razie aktor nie skomentował w mediach otwartego listu córki. Niedawno rozwiódł się z trzecią żoną, ale po krótkiej przerwie znowu do niej wrócił.

bDgOdwRV
bDgOdwRW
bDgOdwRX

Przy 176 cm wzrostu ważył 49 kg. Dominik o swojej anoreksji

Zobacz też:

bDgOdwSq
KOMENTARZE
(107)
gość
4 lata temu
Nie mogla mu tego powiedziec wprost? Tylko pisze otwarty list.. Eh zero prywatnosci w tych czasach a problemy rodzinne zalatwiane sa poprzez media spolecznosciowe.
Milka
4 lata temu
I o tym musi świat wiedzieć?
Gość
4 lata temu
Często dzieci doświadczają różnych okropieństw przez nieudane małżeństwa rodziców.
bDgOdwSr
gość
4 lata temu
brak ojca lub matki zawsze zostaje trauma niby jest a tak naprawdę nie ma
Gość
4 lata temu
Dobwsztstjuch facetów: zanim pójdziecie na bok, a porem zostawicie rodzinę, pomyślcie o swoich dzieciach i o problemach które będą miały w przyszłości!!!!!!
Najnowsze komentarze (107)
koko
2 tyg. temu
omg po kim ta lily jest taka ładna?!
nowa
2 tyg. temu
lily collins ma 165 cm wzrostu 10 cm roznicy jak wy liczycie psy
gość
3 lata temu
Dla mnie ten list otwarty to błaganie o uwagę ojca...zrobiła to niepotrzebnie, powinna go olać i żyć dalej!
gość
3 lata temu
Nie rozumiem, dlaczego ludzie piszą w internecie rzeczy, o których nie mają pojęcia... Phill NIE BYŁ powodem, dla którego Lily zachorowała na anoreksję. Owszem, była na niego zła, że nie był przy niej cały czas i poświęcał czas głównie swojej nowej żonie i dzieciom, ale gdy wpadł w alkoholizm pomagała mu. Poza tym, alkoholizm jej ojca wystąpił przed jej starciem z zaburzeniami jedzenia. Sytuacja jej ojca bardzo ją przytłaczała (w szczególności jego rozwód z drug żoną) jednak jednym w głównych powodów było to, że Lily jako nastolatka, oprócz aktorstwa była też modelką, przez co wielką presję wywierały na niej media społecznościowe, oraz fakt, że była porównywana do szczuplejszych dziewczyn.
Gość
4 lata temu
Kolejna córka-celebrytka zarabiająca na nazwisku... PS Apropos ostatniego zdania - aktor? Serio ?
Gość
4 lata temu
Po kim ona jest taka ladna?
gość
4 lata temu
Lily dopiero co napisała i wydała książkę i chyba kiepsko się sprzedaje skoro musi robić wokół się taki szum.
gość
4 lata temu
Lepszy perkusista niż ojciec. Niestety
bDgOdwSj
gość
4 lata temu
Ależ ona jest ładna! Mogła by mi siadać brudnym sromem na twarzy - kocham ją. I z pewnością ma niesamowicie owłosiony o***t - coś pięknego!
gość
4 lata temu
OD kiedy to Phil Collins jest aktorem?
Gość
4 lata temu
Uff uff
gość
4 lata temu
P********ie. Dziecko do 5 lat nie pamięta nic. Nastroje rosną ale pamięci 0. Mogłaby sie z nim pogodzić a nie tarzać po tabloidach swoją wielka miłością.
gość
4 lata temu
Słąbe są takie listy.
guijj
4 lata temu
to niech się ogarnie zamiast nieudolnie pchać się w show biznes
...
Następna strona
bDgOdwSL