Trwa ładowanie...

Styl gwiazdy: Karolina Szostak

0
Podziel się:
0
Podziel się:

Celebryckie bankiety stały się jej drugim domem. Dobrze się ubiera?

1
 / 15
Prezentacja jesiennej ramówki Polsatu
Prezentacja jesiennej ramówki Polsatu
0
0

Karolina Szostak od kilku miesięcy przechodzi metamorfozę. 41-latka, do niedawna znana jako dziennikarka sportowa Polsatu, zrzuciła 20 kilogramów, zaprzyjaźniła się z projektantami i na dobre zagościła na ściankach. Kilka dni temu wyszło na jaw, że celebrytkie zapędy Szostak nie podobają się jej pracodawcy, który rzekomo ukarał ją przymusowym urlopem za okładkę Vivy.

Szostak dba o to, by nową figurę podkreślać stylizacjami. Mimo że wśród jej modowych wyborów wciąż dominuje czerń, celebrytka coraz częściej stawia na ostre kolory. Na czerwonym dywanie najchętniej prezentuje się w podkreślających biust kreacjach polskich projektantów: duetu Paprocki&Brzozowski, Łukasza Jemioła i marki Marlu. Rolę dodatków często pełnią buty Kazar i torebki z włoską metką, najlepiej od Miu Miu, Furli lub Liu Jo.

Zobaczcie stylizacje Szostak z ostatnich kilku miesięcy. Dobrze się ubiera?

2
 / 15
Flesz Fashion Night
3
 / 15
Inauguracja kampanii "Dotykam=Wygrywam"
4
 / 15
Elle Style Awards
5
 / 15
Luksus by Harper's Bazaar
6
 / 15
Premiera kolekcji Kenzo x H&M
7
 / 15
Otwarcie Ritual Cocktail Club
8
 / 15
Róże Gali
9
 / 15
Viva Photo Awards
10
 / 15
Prezentacja kolekcji Top Secret
11
 / 15
Black Velvet Night
12
 / 15
Prezentacja kolekcji Badura
13
 / 15
Pokaz Bizuu
14
 / 15
Pokaz Paprocki&Brzozowski
15
 / 15
Premiera filmu "Maria Skłodowska-Curie"
KOMENTARZE
(0)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Posępna Paris Jackson snuje się po mieście w towarzystwie psiaka (ZDJĘCIA)

Paris Jackson znów wpadła na paparazzi. Tym razem podczas spaceru ulicami Los Angeles, na który wybrała się razem ze swoim ukochanym psem. Pociecha Michaela Jacksona zaprezentowała również boho stylizację.
9.

Najmłodsza siostra Bianki Censori bez grama makijażu snuje się po Melbourne, odsłaniając PŁASKI brzuch (ZDJĘCIA)

21-letnia Angelina Censori coraz częściej zwraca na siebie uwagę paparazzi. Młodsza siostra Bianki Censori została sfotografowana w rybaczkach i czarnym topie, który na widok paparazzi podwinęła, by wyeksponować płaski brzuch. Ma zadatki na gwiazdę?
8.

Katarzynę Zillmann zauważona na spacerze z koleżanką. Myślicie, że opowiadała jej o Janji Lesar? (ZDJĘCIA)

Katarzyna Zillmann i Agnieszka Kobus-Zawojska wyszły razem na miasto. W 2021 roku, podczas igrzysk olimpijskich w Tokio, wioślarki zdobyły razem srebrny medal.
7.

Kuba Wojewódzki pod osłoną nocy pakuje siebie i pierogi do lamborghini. To dla nowej "żony"? (ZDJĘCIA)

Kuba Wojewódzki wybrał się ostatnio na miasto. Tego dnia jego celem była wizyta w popularnym wśród gwiazd i celebrytów lokalu z domowym jadłem pakowanym do słoików. Zakupy 62-latka udokumentowali paparazzi.
6.

Anita Werner z ukochanym chwalą się fotkami z wakacji. Pogoda nie dopisała... "Nie zobaczycie grama słońca" (ZDJĘCIA)

Anita Werner i jej partner, Michał Kołodziejczyk, wybrali się na zasłużony urlop. Dziennikarska para wybrała nietypowy kierunek, ponieważ nie odpoczywają ani na Bali, ani w Tajlandii, ani w Kalifornii, ani w Japonii. Zamiast tego wybrali się do Wielkiej Brytanii. Morze Północne lepsze niż Bałtyk?
5.

Agnieszka Kaczorowska w mini i Marcin Rogacewicz w golfie tryskają humorem po wizycie w "DDTVN". Modni? (ZDJĘCIA)

Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz kontynuują tournee po mediach. W czwartek przyszła kolej na wizytę w śniadaniówce i kolejną porcję zwierzeń dotyczących ich wyjątkowej miłości. Para nie zapomniała o efektownych stylówkach.
4.

Christina Aguilera skończyła 45 lat. Dziś KOMPLETNIE nie przypomina siebie z początków kariery (STARE ZDJĘCIA)

Christina Aguilera jest prawdziwą weteranką muzycznej sceny. Z okazji 45. urodzin gwiazdy przypominamy, jak kiedyś wyglądała absolutna ikona amerykańskiego popu. Poznajecie ją jeszcze?
3.

Czesana przez wiatr Monika Olejnik pędzi co tchu do krawcowej. Poświęcenie godne podziwu? (ZDJĘCIA)

Monika Olejnik śmiało może czuć się najczęściej fotografowaną gwiazdą na stołecznych ulicach. Tym razem dziennikarka została "ustrzelona" na zdjęciach w drodze do pracowni krawieckiej. Za ułożenie jej długich blond włosów tego dnia odpowiadał porywisty wiatr.
2.

Sandra Kubicka pokazuje pierwsze kadry z NOWEGO GNIAZDKA. "Pięknie zamykam ten rok"

Niedawno informowaliśmy, że Sandra Kubicka i Baron jednak się rozwodzą. Modelka przygotowuje sobie nowe gniazdko, a na Instagramie można zobaczyć kolejne etapy urządzania wnętrz.
1.

RZADKI WIDOK. Uśmiechnięta księżna Charlene wypełnia książęce obowiązki z mężem Albertem i dwójką bliźniaków (ZDJĘCIA)

Księżna Charlene, nazywana "najsmutniejszą księżną świata", pojawiła się w środę na świątecznym wydarzeniu w Monako. Pozując do zdjęć z rodziną, 47-latka pozwoliła sobie dla odmiany na delikatny uśmiech.