Martyna nie chce wracać do pracy

213
Podziel się

Dobrze się czuje jako mama.

Martyna nie chce wracać do pracy

Niedługo przed porodem, Martyna Wojciechowska twierdziła, że zamierza wrócić do aktywnego życia tak szybko, jak to tylko możliwe.

To, że będę mamą, nie znaczy, że mam zostać naleśnikiem, który już nic w życiu nie zrobi. Jak tylko już będę mogła wrócić do formy to pierwsza rzecz, jaką zrobię to będzie wyprawa w góry.

Pojawienie się na świecie jej małej córeczki zweryfikowało te plany. Okazało się, że Martyna zamiast zdobywać kolejne szczyty Korony Ziemi, woli spacerować z dzieckiem po Kampinosie. I nie planuje powrotu do pracy.

Nie wiadomo, kiedy Martyna wróci do pracy - mówi Super Expressowi jej menedżerka. Na razie o tym nie myśli.

KOMENTARZE
(213)
gość
12 lat temu
oj grubiutka jest
gość
12 lat temu
dobrze mysli niech sie nacieszy dzieckiem a po gorach to sie juz nachodzila
gość
12 lat temu
moje cudowne imie! :)
gość
12 lat temu
i pasuje jej ta rola:)))))
gość
12 lat temu
ze co skierniewice? :P
Najnowsze komentarze (213)
gość
11 lat temu
Marysiu, nie przejmuj się tym co piszą te jołopy. Oni (częściej one) zazdroszczą Tobie sławy i urody. Do pięt Tobie nie dorastają, nawet nie zasługują na to, by czyścić Tobie buty. Buziaki dla Ciebie, uściski dla Twojej Małej :)))
gość
11 lat temu
OKROPNA
gość
11 lat temu
chce wracać do pracy, już sie nie zajmuje dzieckiem tylko lata po salonikach i się wdzieczy, aby broń boże nie zapomnieli o niej. biedna ta jej córeczka. wykonana programowo z zaprogramowaną mamuśką na lizanie tyłków ludziom od których zależy jej karierka
gość
11 lat temu
I JESZCZE PYTANIE. CZEMU ONA TEN WÓZEK PROWADZI OD NIECHCENIA?
gość
11 lat temu
[cytat komentarz="5307834"] jest silną niezależną kobietą, która świadomie zdecydowała się na dziecko w najodpowiedniejszym dla niej czasie. NIE MOGŁA SIĘ ZDECYDOWAĆ, SKORO UWAŻAŁA, ŻE NIE MOŻE. WG LOGIKI A teraz na poważnie. Uważam, że dzieci mogla mieć zawsze, ale zlapała się takiego chwytu bo nikt wcześniej nie chciał jej zapłodnić jak ją bliżej poznał. A JA TAK KOJARZE. BO W TYCH GAZETKACH MIŁOŚĆ JUŻ ŚLUB, JUŻ JUŻ JUŻ I NAGLE....NIC. I ZNOWU MIŁOŚĆ I COŚ TAM I MIŁOŚĆ I NIC. I NIC. TAK JAKBY UDZIELALA WYWIADOW ABY TYLKO BYŁO O NIEJ GŁOŚNO. TO DZIWNE I SMUTNE Natomiast zegar biologiczny bił, facio się znalazł i się krótko znali, no i stała posadka, z tym się zgadzam ułatwia takie decyzję. TAK TO WYGLĄDA, NARESZCIE NA SWOIM WIEC ZAPŁADNIAMY
gość
11 lat temu
O RANY, JAKA GRUBA. SEXI O NIEJ NIKT NIE POWIE
gość
11 lat temu
jest silną niezależną kobietą, która świadomie zdecydowała się na dziecko w najodpowiedniejszym dla niej czasie. Reasumując Martyna to Mądra i światowa Kobieta Nie wiem co za d***l to pisał, ale chyba ma małe pojęcie o Martynie, bo jak ostatnio można było wyczytać w jednej z poważnych gazet z nią wywiad, to zaznacza ona, że ciąża byla NIESPODZIEWANA, i że aż 7 razy robiła test ciążowy. To by nawet pasowało do tego co bredzila wcześniej, że dzieci mieć nie może. A teraz na poważnie. Uważam, że dzieci mogla mieć zawsze, ale zlapała się takiego chwytu bo nikt wcześniej nie chciał jej zapłodnić jak ją bliżej poznał. Natomiast zegar biologiczny bił, facio się znalazł i się krótko znali, no i stała posadka, z tym się zgadzam ułatwia takie decyzję. Natomiast to bredzenie w artykule o cudzie jest pójściem w zaparte. Ja po prostu mam już dosyć tej babety, jej bredni, ściemniania, bezczelności i uśmiechu tylko do zdjęć, a wciąż wrednej gęby poza tym. I zdadzam się z poprzednikami, że wózek trzyma od niechcenia. Zaliczyła kolejną sprawę, i dalej, jak to było? Z silniczkiem w tyłku? Świetne!
gość
11 lat temu
A ja uważam, że Martyna jest strasznie zaściankowa i strasznie się przejmuje co o niej myślą inni Bo jak myślą żle - to nie daj boże nie zarobi pieniążków i nie zdobędzie sponsora. Pieniążków aż tak dużo nie ma, bo narzeczony milioner pokochał mądrzejszą koleżankę z pracy i nie pomogły wypchane balony i silniczek w tyłku aby być zawsze z przodu przed innymi nawet jakby ktoś miał przez to stracić życie. Reasumując, Martyna to wielka kobieta, ale gabarytowo. A zdecydowała się na macierzyństwo, jak już miala ciepłą stałą posadkę z opłaconym ubezpieczeniem, i naiwnego dawcę. Żałosna.
tigajvi
11 lat temu
No wiesz, nie sądzę by Martyna należała do takich zaściankowych osób jaką przypuszczalnie jesteś ty, która przejmuje sie sie tym co powiedzą inni. Gdyby tak było, to pewnie faktycznie byłaby dziś przysłowiowym "naleśnikiem", a tak zrobiła karierę, ma pieniążki jest silną niezależną kobietą, która świadomie zdecydowała się na dziecko w najodpowiedniejszym dla niej czasie. Reasumując Martyna to Mądra i światowa Kobieta. Życzę jej jak najlepiej.. "Podróże kształcą" :)
gość
11 lat temu
jakie dziecko? a poza tym to straciła w moich oczach jak się dowiedziałem, że 4 lata była z milionerem wiedząc że jest żonaty. Bez zasad i honoru ta kobieta. Rok mogła czekac aż się z nia ożeni, ale jeśli 4 lata, to widać co bylo afrodyzjakiem. kasa
gość
11 lat temu
ALE Z NIEJ PASZTET. KIEDYŚ TO ZAWSZE BYŁA PASZTET ALE SZCZUPŁA A TERAZ TO JEST GRUBY PASZTET
gość
11 lat temu
nie macie kogo lansować?
gość
11 lat temu
kto to jest ta martyna i co robi
gość
11 lat temu
poczwara wyglada fatalnie aż pozbywam sie kompleksow ze swoja nadwaga)))) bo ona gorsza niz ja
...
Następna strona