Poniedziałek 24.04.2017 18:30

17-letnia siostra Miley Cyrus WYGŁADZIŁA I WYPEŁNIŁA TWARZ?! (ZDJĘCIA)

Noah Cyrus siostra Miley Cyrus

Przez wiele lat Noah Cyrus funkcjonowała w show biznesie jako młodsza siostra Miley. 24-letnia wokalistka zrobiła wielką karierę najpierw jako "grzeczna" gwiazdka Disneya, by po latach przeobrazić się w skandalistkę, gorącą zwolenniczkę używek i osobę o "płynnej" płciowości, którą interesują zarówno mężczyźni, jak i kobiety. 17-letnia dziś Noah nie chce być gorsza od starszej siostry i stara się "zawojować" amerykańską branżę rozrywkową prowokacyjnymi strojami, odmienionym wyglądem i nowymi piosenkami.

Przypomnijmy: 17-letnia Siostra Miley Cyrus POKAZUJE BIELIZNĘ na premierze "Ciemniejszej strony Greya"...

Siostra Miley Cyrus nagrała debiutancką płytę! "Sama napisałam pomysł na scenariusz do klipu"

Mimo dużych wysiłków i prób rozkręcenia muzycznej kariery, Noah wciąż pozostaje w cieniu starszej siostry. Znalazła więc inny sposób na zwrócenie uwagi - postanowiła zainwestować w zabiegi medycyny estetycznej. Podczas ostatniej imprezy Human Society Benefit Gala w Los Angeles, 17-latka pokazała fotoreporterom swoją odmienioną… twarz. Lekarze i eksperci nie mają wątpliwości, że nastolatka zaczęła eksperymentować z wypełniaczami i… botoksem.

Jej rysy twarzy są dziś znacznie mocniej zarysowane - zauważył chirurg plastyczny Vartan Mardirossian na łamach InTouch. Mocniej podkreśliła policzki. Na pierwszy rzut oka widać, że ma wypełniacze w górnej i dolnej wardze, a także podniesiony podbródek. Niewykluczone, że wstrzyknęła sobie botoks, by podnieść łuki brwiowe.

Zobaczcie, jak zmieniła się Noah Cyrus. Operacje plastyczne naprawdę są czymś niezbędnym dla 17-latki?

« Poprzednie 1/14

Noah Cyrus

2Noah Cyrus