Czwartek 18.05.2017 15:30

Sara May, Gosia Andrzejewicz, Jola Rutowicz, Pikej. Przypominamy NAJBARDZIEJ ŻENUJĄCYCH polskich celebrytów

celebryci Gosia Andrzejewicz Jola Rutowicz Sara May Pikej Ewa Sonnet Kate Rozz Mandaryna

W ciągu ostatniej dekady przez polski show biznes przewinęły się naprawdę dziwne postaci. Zaistniały głównie przez pokazywanie silikonowych piersi, uprawianie seksu przed kamerami czy dzięki romansom z celebrytami trochę bardziej znanymi od nich.

Kariery oparte na pokazywaniu silikonów były krótkie i nie trwały dłużej niż rok. Byli też tacy celebryci, których żywotność w show biznesie trwała zadziwiająco długo, zważywszy na fakt, że nie potrafią zupełnie nic. Do tego grona należy definitywnie Sara May. Niedoszłej piosenkarce dosyć długo udawało się funkcjonować w mediach wyłącznie dzięki obrażaniu wszystkich i wszystkiego.

Na całe szczęście, zdecydowana większość osób z naszego zestawienia usunęła się w cień. Niestety są też tacy jak Gosia Andrzejewicz, którzy straszą do dziś.

Stworzyliśmy dla Was subiektywne zestawienie najbardziej żenujących celebrytów, którzy pojawili się na łamach Pudelka. Tęsknicie?

« Poprzednie 1/35

Sara May

Katarzyna Szczołek wypromowała się dzięki obrażaniu celebrytów popularniejszych od niej, zdarzało się jej też krytykować uczestników talent show takich jak niewidoma wokalistka z "Mam Talent". Największe zainteresowanie wzbudzał jednak jej długoletni konflikt z Dodą, który trwał głównie w umyśle Kasi: Sara May: "Doda robi roda! Doda to smroda!"

2Sara May