Poniedziałek 22.05.2017 08:15

Figurski ma żal do Odety. "BYŁA NA KAŻDE JEGO ZAWOŁANIE"

Odeta Moro Michał Figurski

Figurski ma żal do Odety. "BYŁA NA KAŻDE JEGO ZAWOŁANIE"Odeta Moro i Michał Figurski rozwiedli się w 2014 roku po 12 latach małżeństwa. Odeta narzekała wtedy, że ma dość "bycia kelnerką na bankiecie życia Michała". Rok później Figurski trafił do szpitala z rozległym krwotokiem w głowie. Okazało się, że był to efekt cukrzycy, którą prezenter latami lekceważył, nie stosując się do zaleceń lekarzy. Michał przeszedł poważną operację neurochirurgiczną, po której przez kilka dni był utrzymywany w stanie śpiączki. Po wybudzeniu musiał od początku uczyć się codziennych czynności takich jak samodzielne jedzenie, mówienie czy chodzenie. Przy okazji wyszło na jaw, że prezenter, który za najlepszych czasów swojej kariery odżywiał się głównie sushi i szalał po ulicach Warszawy luksusowymi autami, nie odłożył żadnych pieniędzy.

Zobacz: Figurski narzeka w "Vivie": "Nie mam pieniędzy. Nie udało mi się odłożyć fortuny"

Doszło do tego, że była żona musiała zaangażować się w zbiórkę pieniędzy na rehabilitację byłego męża. Jak wyjaśniała w wywiadach, zrobiła to dla ich wspólnej córki.

Pod koniec zeszłego roku Michał przeszedł kolejna bardzo poważną operację. Lekarze uznali, że konieczny jest przeszczep trzustki i wątroby. Odety tym razem przy nie było. Wyjechała do Argentyny z ekipą Agenta.

Po powrocie zaś zaczęła spotykać się z byłym narzeczonym Anny Popek, Konradem Komornickim. Podobno Komornicki, który za czasów związku z Anią był zdecydowanym przeciwnikiem ślubów, przy Odecie zmienił zdanie. Być może dlatego, że w przeciwieństwie do Popek, Moro zupełnie na tym nie zależy. Podobno po doświadczeniach z Michałem zraziła się do małżeństwa…

Zobacz: Była żona Figurskiego spotyka się z byłym narzeczonym Popek. Planują ślub?

Jak donosi Fakt, Michał, czytając doniesienia o nowej miłości byłej żony, dostaje szału.

Nawet po rozwodzie Odeta była na każde jego zawołanie. Pomagała mu też w trakcie choroby. Niestety od jakiegoś czasu kontakt między nimi praktycznie się urwał - ujawnia osoba z otoczenia prezentera. Michał skarży się wszystkim, że tęskni za Odetą i chciałby tę przyjaźń jakoś podtrzymać. Ale ona chyba nie jest już po prostu zainteresowana.

Skołatane nerwy Michał koi ponoć alkoholem i papierosami. Bardzo mądrze, biorąc pod uwagę, że dopiero co przeszedł udar i dwa przeszczepy.

Michał powinien dbać o siebie każdego dnia. Rzucić alkohol i stare, niezdrowe nawyki - przypomina Super Express. Ale to nie jest proste, zwłaszcza kiedy obchodzi się 44. urodziny. We wtorek po południu dziennikarz świętował w towarzystwie dwóch kobiet. Pozwolił sobie na piwo i papierosa. Miejmy nadzieję, że nie wróci na stałe do dawnych nawyków.

#gwiazdy: Odeta Moro znów zakochana! Kto skradł jej serce?


Zobacz też:


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (207)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 207
Odpowiedz
1126 126
zgłoś
gość 22.05.2017 08:17
I tak była dla niego za dobra
Odpowiedz
819 96
zgłoś
gość 22.05.2017 08:17
Brawo Odeto! Teraz przy Pani jest prawdziwy facet, a nie jakiś obleśny koleś z otoczenia leśnego dziadka.
Odpowiedz
995 110
zgłoś
gość 22.05.2017 08:18
Jak pies ogrodnika. Sam nie może, a drugiemu nie da ... Właśnie w takich chwilach wychodzi prawda o człowieku. Odeta udowodniła swoją wartość. Panie Michale, teraz czas na Pana!
Odpowiedz
174 9
zgłoś
gość 22.05.2017 08:18
Sam na własne życzenie zmarnował swoje zdrowie i jeszcze ma żal do byłej żony, że przestała się nim interesować. Świnia
Odpowiedz
142 8
zgłoś
Gość 22.05.2017 08:19
Zazdrosci jej ulozonego zycia i szczescia
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 207