Figurski ma żal do Odety. "BYŁA NA KAŻDE JEGO ZAWOŁANIE"

190
Podziel się

Chociaż byli po rozwodzie, bardzo zaangażowała się w opiekę nad Michałem w ciężkiej chorobie. Teraz, kiedy odniosła sukces w "Agencie" i zakochała się, zaczęła żyć własnym życiem.

Figurski ma żal do Odety. "BYŁA NA KAŻDE JEGO ZAWOŁANIE"

Odeta Moro i Michał Figurski rozwiedli się w 2014 roku po 12 latach małżeństwa. Odeta narzekała wtedy, że ma dość "bycia kelnerką na bankiecie życia Michała". Rok później Figurski trafił do szpitala z rozległym krwotokiem w głowie. Okazało się, że był to efekt cukrzycy, którą prezenter latami lekceważył, nie stosując się do zaleceń lekarzy. Michał przeszedł poważną operację neurochirurgiczną, po której przez kilka dni był utrzymywany w stanie śpiączki. Po wybudzeniu musiał od początku uczyć się codziennych czynności takich jak samodzielne jedzenie, mówienie czy chodzenie. Przy okazji wyszło na jaw, że prezenter, który za najlepszych czasów swojej kariery odżywiał się głównie sushi i szalał po ulicach Warszawy luksusowymi autami, nie odłożył żadnych pieniędzy.

Doszło do tego, że była żona musiała zaangażować się w zbiórkę pieniędzy na rehabilitację byłego męża. Jak wyjaśniała w wywiadach, zrobiła to dla ich wspólnej córki.

Pod koniec zeszłego roku Michał przeszedł kolejna bardzo poważną operację. Lekarze uznali, że konieczny jest przeszczep trzustki i wątroby. Odety tym razem przy nie było. Wyjechała do Argentyny z ekipą Agenta.

Po powrocie zaś zaczęła spotykać się z byłym narzeczonym Anny Popek, Konradem Komornickim. Podobno Komornicki, który za czasów związku z Anią był zdecydowanym przeciwnikiem ślubów, przy Odecie zmienił zdanie. Być może dlatego, że w przeciwieństwie do Popek, Moro zupełnie na tym nie zależy. Podobno po doświadczeniach z Michałem zraziła się do małżeństwa…

Jak donosi Fakt, Michał, czytając doniesienia o nowej miłości byłej żony, dostaje szału.

Nawet po rozwodzie Odeta była na każde jego zawołanie. Pomagała mu też w trakcie choroby. Niestety od jakiegoś czasu kontakt między nimi praktycznie się urwał - ujawnia osoba z otoczenia prezentera. Michał skarży się wszystkim, że tęskni za Odetą i chciałby tę przyjaźń jakoś podtrzymać. Ale ona chyba nie jest już po prostu zainteresowana.

Skołatane nerwy Michał koi ponoć alkoholem i papierosami. Bardzo mądrze, biorąc pod uwagę, że dopiero co przeszedł udar i dwa przeszczepy.

Michał powinien dbać o siebie każdego dnia. Rzucić alkohol i stare, niezdrowe nawyki - przypomina Super Express. Ale to nie jest proste, zwłaszcza kiedy obchodzi się 44. urodziny. We wtorek po południu dziennikarz świętował w towarzystwie dwóch kobiet. Pozwolił sobie na piwo i papierosa. Miejmy nadzieję, że nie wróci na stałe do dawnych nawyków.

KOMENTARZE
(190)
gość
3 lata temu
I tak była dla niego za dobra
gość
3 lata temu
Jak pies ogrodnika. Sam nie może, a drugiemu nie da ... Właśnie w takich chwilach wychodzi prawda o człowieku. Odeta udowodniła swoją wartość. Panie Michale, teraz czas na Pana!
gość
3 lata temu
Brawo Odeto! Teraz przy Pani jest prawdziwy facet, a nie jakiś obleśny koleś z otoczenia leśnego dziadka.
Karo111
3 lata temu
Pan niezadowolony, że niewolnica nie chce mu całe życie usługiwać? Dobrze, że sobie kobieta na nowo życie układa, po coś ten rozwód w końcu się bierze.
gość
3 lata temu
Czemu nie jest na kazde zawołanie jego była kochanka!? ;)
Najnowsze komentarze (190)
Gość
2 lata temu
Konrad jest ok
Gość
2 lata temu
Karma zawsze wróci
gość
3 lata temu
Brzydki Figurski. Fajny nowy
gość
3 lata temu
Panie Figurski to pracy nad sobą a nie biadolenie
Grom
3 lata temu
Figurski to jakiś bezdomny?
Gość
3 lata temu
On to sobie może: )
Gość
3 lata temu
On to sobie może: )
gość
3 lata temu
A gdzie ta ukochana dla której zostawił Odetę?
Gość
3 lata temu
Mądrala z tego Pana. Żal słuchać
Gość
3 lata temu
Po Figurskim...Panie Nowy Odety...
Gość
3 lata temu
Niech ten ruskopodobny jedzie do Kijowa i tam powie co sądzi o Ukraincach; )
Gość
3 lata temu
On jest słabiutki Pan Michałek
Gość
3 lata temu
Kto promuje nijakiego Figurskiego?!!! Swoją drogą to Odeta super wygląda przy nowym.
Gość
3 lata temu
Ku przestrodze . panowie jak i panie, zanim będziecie decydować się na skoki w boki dobrze to przemyślcie.
...
Następna strona