Niekorzystne zdjęcie Dody

"U cioci na imieninach."

Obraz

To zdjęcie zrobione Dodzie przez naszego czytelnika, podczas jednego z ostatnich koncertów. Nie chodzi nam nawet o jej tłuściutką buzię. Dziewczyna musi czym szybciej zacząć się modniej ubierać. Mniej kiczu, więcej powściągliwości i klasy.

W gustownej menedżerce Mai Sablewskiej nadzieja, że Doda zrozumie, że teraz jeszcze ludzie postrzegają ją jako atrakcyjną i na topie, ale to samo w pewnym momencie sądzili wykonawcy disco polo. I gdzie teraz są?

Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą