Makłowicz zapowiada nowy program w telewizji! "Otrzymałem kilka propozycji"

104
Podziel się

Z poprzednim programem emitowanym w TVP pożegnał się w atmosferze medialnego skandalu. "W ciągu najbliższych dni podpiszę umowę z jedną ze stacji" - cieszy się w tabloidzie.

Makłowicz zapowiada nowy program w telewizji! "Otrzymałem kilka propozycji"

Robert Makłowicz na długo przed telewizyjną karierą Magdy Gessler i innych kulinarnych celebrytów prowadził w telewizyjnej Dwójce program Podróże kulinarne Roberta Makłowicza, który cieszył się popularnością i zagwarantował dzienikarzowi stałą pracę na kilkanaście lat. Niestety kucharz stał się też ofiarą "dobrej zmiany" w Telewizji Publicznej i kolejnym wrogiem prezesa Jacka Kurskiego. Makłowicz został zwolniony tuż po tym, jak nie zgodził się na publiczne wykorzystywanie swojego wizerunku w wiosennym spocie wizerunkowym TVP, który według niego był "zmanipulowany", a jego słowa zostały wykorzystane w wygodnym dla telewizji kontekście.

Choć plotki o przejściu dziennikarza i podróżnika do konkurencyjnej stacji pojawiają się od dłuższego czasu, sam Makłowicz ostrożnie komentował medialne doniesienia. Okazuje, że długo nie musiał czekać na nowe propozycje pracy i już wkrótce ma ruszyć z nowym programem, choć nie wiadomo jeszcze w której stacji.

Od września rusza mój program w odświeżonej formie. Będzie inna nazwa i inna czołówka, ale ta sama ekipa - zapowiada w rozmowie z Faktem. Koncepcja też będzie podobna, bo nie ma po co jej zmieniać. W ciągu najbliższych dni podpiszę umowę z jedną ze stacji. Zdjęcia do nowego programu ruszają lada chwila. Na czerwiec mam już zaplanowany wyjazd na Ukrainę, z kolei we wrześniu chciałbym pojechać do Serbii i Korei Południowej.

Domyślacie się już, w której stacji zobaczymy "odświeżonego" Roberta Makłowicza?

KOMENTARZE
(104)
gość
3 lata temu
MMM Bella! Fantastiko!
gość
3 lata temu
No i super. To jest gosc!
gość
3 lata temu
I bardzo dobrze !
gość
3 lata temu
jeśli nie w TVP to będziemy oglądać :)
gość
3 lata temu
brawo panie Robercie, że się pan nie poddał i pokazał na ci stać, trzymam kciuki za nowy projekt ☺
Najnowsze komentarze (104)
Braciszek Tuc...
3 lata temu
Decyzję pana Kurskiego o zakończeniu współpracy z panem Makłowiczem można skwitować jednym zdaniem, parafrazując klasyka: Miałeś ... złoty róg; ostał ci się jeno Sznuk.
niech idzie g...
3 lata temu
nie no Miki, niech siedzi w telewizji już prawie katolickiej i uszami klaszcze na wszystko
gość
3 lata temu
Maklowicz m tak duze ego ze niedlugo rozsadzi go ono od srodka.
Miki
3 lata temu
Ten gruby pijaczyna zwiedził cały świat za pieniądze publiczne,a na koniec się oburzył ! Gnojek podpisze umowę z TVN albo Polsat ( tam się zabiera oszołomów swoich)
gość
3 lata temu
pewnie trafi do swoich w TVN albo w Polsacie.
gość
3 lata temu
Wracaj szybko! Jesteś jedynym autentycznym kucharzem, który skupia się na smakach świata, a nie jak inni na LOKACH i kombinowaniu z jedzeniem ziemi i innych obrzydlistw!! Z dumą oglądałam dom na Fuerteventurze, w którym gotowałeś "podążając szlakiem wysp kanaryjskich" ;)
Gość
3 lata temu
superrrrr będę oglądać bo lubię jego programy!
Gość
3 lata temu
Panie Robercie brakuje mi Pana narracji czekam z utęsknieniem na program 😊
gość
3 lata temu
Myślę, że w Polsacie. TVN bardziej by ingerował w treści, rządałby zmian. Polsat pewnie łyknie wszystko co dostanie, tylko teraz będzie program przerywany reklamami
gość
3 lata temu
nie jestem zwolenniczką Kurskiego i jego partii, nie angażuje się politycznie ale prawda jest jedna. gotować to TY nie umiesz człowieku
Gość
3 lata temu
No o będzie tak popularny jak kret na kanale disco polo. Oh jakiez facet ma parcie na szklo.
Gość
3 lata temu
I takie programy chce się ogladac
Gość
3 lata temu
Suuuuuper! Nie mogę się doczekać 😊
gość
3 lata temu
To co on gotuje nadaje sie tylko dla świn strasznie brudno i paprze jak stara niedojda
...
Następna strona