Trwa ładowanie...
Przejdź na

Senatorka PiS-u straszy hormonami: "Nastąpią jakieś komplikacje, bezpłodność, nowotwory!"

304
Podziel się:

"Bez namysłu przyjmowany, no towar... czy tabletka, też jakiś popyt i złudnego zabezpieczenia iluzję stwarza" - próbowała wyjaśnić w Senacie. Rozumiecie?

Senatorka PiS-u straszy hormonami: "Nastąpią jakieś komplikacje, bezpłodność, nowotwory!"

Wszyscy są przyzwyczajeni do medialnych wypowiedzi posłów i posłanek z Wiejskiej, którzy najczęściej mówią to, co z rana rozesłano w partyjnych okólnikach. Czasem jednak gdy wywiadu udzieli któryś z senatorów, zwłaszcza z PiS-i, to robi się naprawdę dziwnie...

Poprzeczka jest postawiona wysoko, ale senator z PiS-u Dorota Czudowska wczoraj bardzo się postarała, gdy wyrażała swoją opinię na temat tabletek antykoncepcji awaryjnej. Polityczka jest już znana z kontrowersyjnych wypowiedzi i walki o prawa mężczyzn. W debacie o in vitro uznała, że padają ofiarami uprzedmiotowienia, gdyż... "wymusza się na nich onanizm".

Pani senator wie o życiu jeszcze więcej. Tym razem wyraziła zaniepokojenie sytuacją kobiet, które dzięki wprowadzeniu recepty na "pigułkę po", będą chronione przed... rakiem.

Albo się przyzna do tego, w przyszłości, że brała taką tabletkę, kiedy nastąpią jakieś komplikacje, bezpłodność, nowotwory albo nie - gdybała Czudowska w Senacie. A teraz, kiedy będzie na receptę jakaś kontrola będzie mogła nad tym być. Chronimy przede wszystkim zdrowie młodych dziewcząt i wpływu tej tabletki na późniejsze ich życie prokreacyjne, ale także seksualne.

Nadal nie wiadomo, jaki długoterminowy wpływ na życie seksualne kobiet mają według senator te same hormony, które pojawiają się w regularnej antykoncepcji, tyle że w większej dawce. Tym bardziej, że później stwierdzała, że to wszystko jest jedynie "iluzją zabezpieczenia".

Reklama robi swoje. Bez namysłu przyjmowany, no towar... czy tabletka, też jakiś popyt i złudnego zabezpieczenia iluzję stwarza - próbowała wyjaśnić, co ma na myśli. Czy to, że w Polsce zdarzają się kradzieże i zdarzają się zabójstwa, to mamy nie tworzyć prawa karnego, które by zakazywało kradzieży i zakazywałoby zabójstwa?

Nie jesteśmy pewni, czy Czudowska chce zakazywać "złudnego zabezpieczenia", "stwarzania iluzji" czy "jakiegoś popytu". Czekamy na kolejne wystąpienie i mamy nadzieję, że tym razem znów uwzględni w nim panów.

Senator Czudowska na marszu w obronie Radia Maryja:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(304)
Meg
5 lata temu
Pani mówi jakby sama była na jakichś tabletkach np. psychotropach...
gość
5 lata temu
kolejna, która się wypowiada na tematy, które jej nigdy nie bedą dotyczyć...
Gość
5 lata temu
Matko boska.... 🙈🙈 średniowiecze. Czy na prawdę chcemy się aż tak cofać ???
Gość
5 lata temu
PiS - Polska i średniowiecze 😂😂😂
Gość
5 lata temu
Co to za ciemnota
Najnowsze komentarze (304)
STFU !!!!!!!!...
5 lata temu
jakbym miał taką matkę zo wyrzyuciłbym z domu to coś!!!! albo sam bym się wyprowadzil i nie przyznawał się do tego.... JESTEM ZA ABORCJE WIDZĄC TAKIE &%$$^&*( :)
GośćFred
5 lata temu
Kolejna pisowska I*****A!!!
nika29
5 lata temu
ma racje !!! to sie juz dzieje... ślepi ludzie...
Gość
5 lata temu
Najwiecej to straszy ta moherowa morda
gość
5 lata temu
Jeśli ktoś myśli ,że takie tabletki są w 100% bezpieczne i nie ingerują w zdrowie kobiety to chyba jest naiwny i ignorantem.Każdy lek ma swoje skutki uboczne o których lekarze nie mówią.Wystarczy poczytać jakąkolwiek ulotkę chociażby zwykłej polopiryny s.Zapraszam do lektury i włączenia myślenia.Tutaj czy pis czy po by popierało lub zakazywało ,reklama na którą idą miliardy i tak robi swoją robotę.Skutki wychodzą po latach a potem są wszyscy zdziwieni ,że raki ,nowotwory i inne choroby atakują nasze ciała.
Emil
5 lata temu
Wybierają ją ci, którzy i tak nie rozumieją co do nich mówi, więc co to za różnica ? Grunt, aby było NIE DLA SEKSU I TAK DLA RADIA MARYJA. Jaki pan , taki kram.
gość
5 lata temu
Zawsze mnie dziwiło, że ludzie tak nisko intelektualni piastują jskieś wyższe stanowiska
gość
5 lata temu
Skąd oni biorą te obłąkane raszple?!
zbychu
5 lata temu
Dżisassss. Jestem prawicowych poglądów, ale niektóre wynalazki są nie do obejścia po prostu. "Bez namysłu przyjmowany, no towar... czy tabletka, też jakiś popyt i złudnego zabezpieczenia iluzję stwarza..." Toż ona się polskiego od Yody uczyła. Ciekawe, czy oprócz cholesterolu sprawdza też sobie poziom midichlorianów...
Gość
5 lata temu
Pudel ogarnij się! Czudowska jest onkologiem, kto jak kto, ale ona ma wiedzę na ten temat. Centrum Diagnostyki Onkologicznej w Legnicy zostało założone wcześniej niż wielu z was żyje. Zacznijcie myśleć logicznie, co może być w tej tabletce, że wywołuje poronienie? Witaminy?
było,mineło
5 lata temu
to niech cie babciu zgwalcą kilka razy i zobaczysz co to znaczy!!!!!!!!!!!!i jeszcze dziecko z gwałtu urodzic ???i i będziesz się z niego cieszyć?kochać ,przytulać?pomyśl kobieto!
Gość
5 lata temu
Patykiem bym nie dotknął
gość
5 lata temu
a jaka pani ma propozycje , paniusu. chlopy k*******c , a nie dawac sie do woli chlopom zapladniac.
gość
5 lata temu
PiS Poruta i Średniowiecze. Nie chcę takiej Polski dla moich dzieci!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie