Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mąż Figury domaga się naprzemiennej opieki nad córkami. "Połowę miesiąca spędzałyby u niego"

94
Podziel się

"Katarzyna jest załamana. Nie wyobraża sobie, by córki żyły w takim rozdarciu".

Mąż Figury domaga się naprzemiennej opieki nad córkami. "Połowę miesiąca spędzałyby u niego"
bCxQDNEB

Katarzyna Figura od pięciu lat próbuje rozwieść się z mężem, Kaiem Schoenhalsem, którego własna matka uważa za niebezpiecznego psychopatę. Dorothy Morton już dwukrotnie zeznawała na korzyść synowej, przestrzegając polski sąd przed wielkim błędem, którym, jej zdaniem, byłoby powierzenie Schoenhalsowi opieki nad ich córkami. Obecnie 15-letnia Kashmir i 12-letnia Koko mieszkają z mamą, jednak Kai bardzo stara się, by sąd nabrał wątpliwości co do kwalifikacji Katarzyny do opieki nad własnymi dziećmi.

Zażądał badań psychologicznych, twierdząc, że Figura nie nadaje się na matkę. Próbuje także zniszczyć żonę finansowo. Dzięki temu będzie mu łatwiej przekonać sąd, że aktorka nie może zapewnić córkom odpowiednich warunków.

Póki co udało mu się wygrać sprawę o naruszenie posiadania. Sąd pozwolił mu bez ograniczeń korzystać z należącej do Figury willi na Saskiej Kępie, ponieważ po jego wyprowadzce aktorka zmieniła zamki w drzwiach, a w jednym z pomieszczeń znajdowały się jego rzeczy. Z tego powodu Figura nie może sprzedać należącego do niej domu, za to mąż, jeśli tylko chce, może się do niego wprowadzić.

bCxQDNED

Matka Schoenhalsa wyznała w wywiadzie udzielonym polskiej prasie, że ciężko jej wyobrazić sobie gorszy scenariusz niż ten, w której Kai uzyska opiekę nad córkami.

_**Córki nie mają z nim dobrych relacji**_ - ujawniła rok temu. Jego zachwyty nad nimi na Facebooku, ilustrowane zdjęciami uśmiechniętych córek to tylko jego gra i manipulacja. On w ten sposób dba o swój publiczny wizerunek. To jest tylko na pokaz. Boję się o siebie, o Kasię i wnuczki. Modlę się za niego każdego dnia, by jego dusza się zmieniła i by stał się kochającym ojcem. Oby nie dostał opieki nad dziećmi. Wierzę, że choć w tym przypadku sprawiedliwość zwycięży.

Schoenhals ma na ten temat zupełnie inne zdanie. Chociaż, jak ujawniła Figura, nie dokłada ani grosza do utrzymania dzieci, a nawet nie widywał się z nimi przez minione dwa lata, zabiega w sądzie o naprzemienną opiekę. Zobacz: Schoenhals od dwóch lat nie płaci alimentów i nie spotyka się z córkami!

bCxQDNEJ

Zagroził Kasi, że zażąda opieki naprzemiennej nad dziećmi - ujawnia znajomy aktorki w rozmowie z Dobrym Tygodniem. Połowę miesiąca dziewczynki spędzałyby u niego, a połowę u niej. Katarzyna jest załamana. Nie wyobraża sobie, żeby żyły w takim rozdarciu.

Figura w obawie, że sąd może przychylić się do wniosku męża, chwyta się obecnie każdej pracy. Liczy na to, że dzięki temu obali argumenty męża, przynajmniej te dotyczące jej kiepskiej sytuacji materialnej.

Ostatnio zagrała rolę w nowym filmie Marka Koterskiego.

Jest zatytułowany "7 uczuć". Mistrz powraca na plan po sześciu latach - mówi informator katolickiego tabloidu. To bardzo prestiżowy projekt, aktorzy ścigali się o pracę w nim, a Kasia dostała jedną z ról. Za dzień zdjęciowy otrzyma 4 tysiące złotych.

bCxQDNEK
bCxQDNEL

**Zobacz też:

**

bCxQDNFe
KOMENTARZE
(94)
gość
3 lata temu
ja to olewam, od dawna zarabiam 14 tysiecy na miesiac nie wychodzac z domu baczek. juz nie musze zrywac sie z rana do roboty. niektorzy juz lata tak zarabiaja np tu: setmoney.ga
Gość
3 lata temu
Najgorsza m***a, to taki przemicowiec, jak nie może uderzyć w kobietę bezpośrednio to dziećmi gra.
Gość
3 lata temu
Kasiu walcz jesteśmy z tobą.
bCxQDNFf
Gość
3 lata temu
Szkoda tylko dzieci w tym wszystkim !
Gość
3 lata temu
Co za dziad, kobiety, nie dawajcie się takim psychopatom, walczcie o siebie i dzieci.
Najnowsze komentarze (94)
jujuj
3 lata temu
o qurva jaki przystojny
Gość
3 lata temu
I****a Teraz znalazł nowy sposób o dalsze zatruwanie zycia? Plant Trzeba ich bronić przed takim typem
Gość
3 lata temu
Kobiety , zastanawiajcie sie wczesniej, kim jest ojciec waszych przyszlych dzieci. Wiazecie sie z tyranami, rodzicie im dzieci, a potem to one cierpia najmocniej.
gość
3 lata temu
te informacje Pudla są mało prawdopodobne. W sądzie nie siedzą sami i****i!
Julia
3 lata temu
Hipokrytka. Syna oddała dziadkom na wychowanie, a o córki tak walczy?
gość
3 lata temu
kiepska sytuacja finansowa z 500+? niemożliwe
gość
3 lata temu
Pani Kasiu proszę walczyć o dzieci. Dzieci muszą mieć spokój.
Gość
3 lata temu
Co to za sąd? I gdzie kurator???
bCxQDNEX
Gość
3 lata temu
A dziewczynki nie są na tyle duże żeby zadecydować z kim chcą mieszkać. Sąd chyba powinien wziąć pod uwagę zdanie dzieci
gość
3 lata temu
Ja tez mam ciebie gdzies.
gość
3 lata temu
ja to olewam, od dawna zarabiam 14 tysiecy na miesiac nie wychodzac z domu baczek. juz nie musze zrywac sie z rana do roboty. niektorzy juz lata tak zarabiaja np tu: setmoney.ga
gość
3 lata temu
Jeśli prawdą ,że nie płaci alimentów to nie dostanie opieki naprzemiennej. Nie wiadomo gdzie leży prawda.Ale jeśli zależy im na dobru córek to powinni się dogadać nawet jeśli ktoś miałby poczucie krzywdy. To są bardzo trudne tematy. Ja rozstałam się z mężem dopiero wtedy jak dzieci podrosły i same zrozumiały w czym problem,nie chciałam zerwania ich kontaktu z ojcem ale on straszył mnie,że jak się z nim rozejdę to zabierze mi dzieci a ja g****a wierzyłam w te bzdury. Świat bez moich dzieci dla mnie przestałby istnieć. Smutne to wszystko,dzieci nie powinny płacić za to,że rodzice się nie dogadują. Powinno się zrobić wszystko by dzieci jak najmniej odczuły rozstanie rodziców. Wiem,że to możliwe choć w moim przypadku okupiłam latami życia w kłamstwie i stresie(z mojej strony)
Gość
3 lata temu
On chce gwałcić te dziewczynki. Spokojnie. Sad da prawa do dzieci temu z kim one mieszkają. Czyli matce. Sady na szczescie nie daja dzieci ojcom. Zwłaszcza dziewczynek.
aga
3 lata temu
Niech się jeszcze sądzą do 18- tki pierwszej córki ( 3 lata szybko zlecą ) szkoda dziec,i które nie są małymi dziećmi i na pewno mają swoją opinie o rodzicach.
...
Następna strona
bCxQDNFz