Sobota 08.07.2017 15:00

Szostak boi się Chylewskiej? "Jest dla niej zagrożeniem"

Karolina Szostak Paulina Chylewska

Szostak boi się Chylewskiej? "Jest dla niej zagrożeniem"Karolina Szostak w ciągu minionych trzech lat zrobiła, co mogła, by ludzie kojarzyli ją z odchudzaniem i szukaniem miłości, nie zaś z dziennikarstwem sportowym. Zaczęło się, gdy Karolina ogłosiła we wszystkich mediach, że rezygnuje z mięsa. Później pomysłów przybywało. Szostak przetestowała dietę pudełkową, odchudzała się w Tańcu z gwiazdami, narzekając, że biust przeszkadza w bliskości, a kilka miesięcy temu przeszła na restrykcyjną dietę, opartą na surowych warzywach i owocach, dzięki czemu, jak sama pochwaliła się z wywiadzie, zaczęła mieścić się w kreacje od Paprockiego i Brzozowskiego w rozmiarze 36.

Zobacz: Szostak opowiada o diecie: "Nagle jakoś się odchudziłam, nie umiem tego wytłumaczyć"

Oprócz tego wytrwale i publicznie szuka miłości. Niestety, na razie bez powodzenia. Nie pomogła nawet apetyczna okładka w Vivie, na której Karolina wystąpiła w czarnym gorsecie.

Ponoć ta właśnie okładka stała się kroplą, która przelała czarę goryczy w redakcji sportowej Polsatu. A kiedy jeszcze ogłosiła, że wyda książkę o odchudzaniu, szefom puściły nerwy.

Za karę za świecenie biustem bez pozwolenia Karolina została zesłana na przymusowy urlop. Przez pewien czas sama nie wiedziała, czy w ogóle ma szanse na powrót.

W końcu się udało, po trzech miesiącach zesłania.

Jednak Karolina nie miała czasu odetchnąć z ulgą, bo do redakcji dołączyła Paulina Chylewska, która doświadczenie zdobywała w TVP i nie musi się publicznie odchudzać, bo już jest chuda.

Karolina dopiero wróciła na wizję po trzymiesięcznym zawieszeniu. Przyjście nowej i do tego tak doświadczonej dziennikarki jak Paulina jest dla niej dużym zagrożeniem - ujawnia informator Faktu. W stacji Karolina i tak nie ma najlepszych notowań, więc teraz wpadła w panikę. Karolina nie ma tej lekkości i swobody Pauliny i zdaje sobie z tego sprawę. Włodarze Polsatu uważają, że ostatnio woda sodowa uderzyła jej do głowy. Wcześniej konsultowała wszystkie medialne ruchy z przełożonymi, a przy okazji tej sesji i książki, którą napisała, tego nie zrobiła.

Która z nich jest dla Was bardziej kompetentna, jeżeli chodzi o sport?

 


To ona wygryzła Gwit i Szostak z nowego show Polsatu!


Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (83)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 83
Odpowiedz
40 10
zgłoś
Gość 08.07.2017 15:04
Szostak było znacznie lepiej z paroma kilogramami. Nie mówię tego z zazdrości, ale teraz ma takie ostre rysy :(. Co co Chylewskiej to ma większe doświadczenie i jest nieco prawdziwa jednak, poszła zatańczyć do tak d*****o programu jak "Taniec z gwiazdami" więc są siebie warte.
Odpowiedz
1 7
zgłoś
Gość 08.07.2017 15:05
P*****ly
Odpowiedz
187 38
zgłoś
Gość 08.07.2017 15:05
Obie są kompetentne, nie wzięły się znikąd, tylko Chylewska to klasa sama w sobie i nie chodzi tu o ilość kilogramów
Odpowiedz
141 36
zgłoś
gość 08.07.2017 15:05
Tej pani to już podziękujemy, wszędzie jej pełno. Niestety wraz z kilogramami straciła swój urok. Widać w jej oczach smutek i tęsknotę za jedzeniem. Szkoda, że tyle schudła stosując niezdrowe głodówki :(
Odpowiedz
154 33
zgłoś
gość 08.07.2017 15:05
Lubię Chylewską i nie dzwię się, ze ucieka z TVPIS. A Pani Szostak to mogłaby przestać gadać że szuka ojca dziecka i także mogłaby przestać udawać specjalistkę od odchudzania i bzdury w książkach naiwnym ludziom wciskać.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 83