Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kaprysy gwiazd

275
Podziel się:

Czy wyobrażaliście sobie kiedyś, że możecie poprosić o cokolwiek i wiecie, że nikt Wam niczego nie odmówi? Takie są właśnie uroki życia gwiazd na trasach koncertowych czy na planach filmowych. Żądają czegoś i dostają to. W showbiznesie taka lista żądań gwiazd nazywana jest "riderem". Oto przykłady kaprysów najsłynniejszych i najbardziej wymagających.

Kaprysy gwiazd
bELlhzgB

Czy wyobrażaliście sobie kiedyś, że możecie poprosić o cokolwiek i wiecie, że nikt Wam niczego nie odmówi? Takie są właśnie uroki życia gwiazd na trasach koncertowych czy na planach filmowych. Żądają czegoś i dostają to. W showbiznesie taka lista żądań gwiazd nazywana jest "riderem". Oto przykłady kaprysów najsłynniejszych i najbardziej wymagających:

Piosenkarka Mariah Carey słynie z bycia jedną z najbardziej rozkapryszonych gwiazd show-biznesu (zobacz też: Dziwactwa Mariah Carey)
. Przykładowo w 2005 roku zażądała, by przed wejściem do londyńskiego hotelu, do którego miała zawitać o drugiej w nocy, rozłożono czerwony dywan i otoczono go białymi świeczkami. Kiedy okazało się, że obsługa hotelu zapomniała o tym, piosenkarka kazała swojemu szoferowi krążyć wokół hotelu, dopóki nie zostanie to naprawione (!!!).

Podobno Mariah nie życzy sobie również by w czasie jej publicznych wystąpień gdziekolwiek wisiały plakaty z wizerunkami innych gwiazd. W szczególności każe zrywać podobizny Christiny Aguilery.

bELlhzgD

Co ciekawe w jednym ze swoich riderów piosenkarka zaznaczyła, że woda mineralna, jaką ona i jej zespół będzie pić, może pochodzić tylko i wyłącznie z... Polski.

Latynoska piękność Jennifer Lopez wymaga o wiele więcej. Przed pojawieniem się publicznie piosenkarka życzy sobie, by droga, którą musi pokonać, została uprzednio wyperfumowana zapachem gardenii, a jej pościel hotelowa była wykonana tylko i wyłącznie z egipskiej bawełny o określonej grubości.

Z kolei podczas nagrywania charytatywnego (!) singla What’s Going On Jennifer zażądała dużej przyczepy kempingowej wyposażonej tylko w białe meble i akcesoria - białe kwiaty, kanapy, fotele, zasłony, obrusy i świeczki.

Madonna ma natomiast obsesję na punkcie higieny. Zażądała, by podczas trasy koncertowej w toalecie w jej przebieralni zakładano każdego wieczoru nową deskę klozetową. Oprócz tego piosenkarka wymaga, by w jej przebieralni znalazło się kilka specjalnych świeczek o ciekawych nazwach typu: świeczka DNA Duszy, Złe Oko, Moc Dobrobytu.

bELlhzgJ

Kiedyś podczas pobytu w willi we Włoszech, piosenkarka zażądała, by wygaszono w nocy wszystkie źródła światła na terenie i w okolicy tej posiadłości ponieważ chciała móc obserwować gwiazdy.

Aktorka Sharon Stone wymaga z kolei, by do jej dyspozycji na planie zdjęciowym były zawsze trzy niańki, dwóch asystentów, transport pierwszą klasą (jeżeli nie jest dostępny prywatny samolot), apartament prezydencki, kucharz i kompletnie wyposażona, luksusowa przyczepa. Aktorka musi mieć również do dyspozycji samochód z szoferem oraz kabriolet. Co ciekawe chce też zatrzymywać wszystkie kreacje oraz biżuterię, którą nosi na planie.

Janet Jackson zaskoczyła zaś ostatnio brytyjską rozgłośnię radiową żądaniem dostarczenia wody mineralnej... pochodzącej z Fiji! Dostawa wody przybyła do stacji radiowej na godzinę przed pojawieniem się piosenkarki. Janet przed przystąpieniem do nagrania poprosiła kogoś ze swojej ekipy, by przy pomocy termometru sprawdził czy woda ma odpowiednią temperaturę.

bELlhzhe
KOMENTARZE
(275)
gość
15 lat temu
za duzo kasy maja i we lbach im sie przewraca,niech mnie troche kopsna, i tak wszystkiego nie wydadza :)
eS
15 lat temu
czyli co pieniadze zrobia z czlowiekiem,
izka
15 lat temu
nakarmic pudelka!!
bELlhzhf
gość
15 lat temu
no to neizle
JA
15 lat temu
coniektorym się poprzewracało w głowie!!!
Najnowsze komentarze (275)
gość
8 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
gość
12 lat temu
Woda z polski!! Wow naprawdę A wy robicie aferę jak kopytko chcę mieć opiekę nad psem!!
gość
12 lat temu
no a to coś złego, że Madonna dba o czystość? może ma mesofobię, co jest bardzo trudne (sama coś o tym wiem)
gość
12 lat temu
I co rozłożyli dywan tej kretynce Mariah?!! A niech by sobie jeżdziła do usranej śmierci koło hotelu!!
gość
13 lat temu
ta mariah carey to s.u.k.a ale w dobrym guscie zazadala wody mineralnej z Polski:D
mp3-store
14 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
14 lat temu
osz f**k....to juz nawet gosia andrzejewicz by na takie pomysly nie wpadla....
gość
14 lat temu
a tam mają swoje hallo i juz a co tam....
bELlhzgX
gość
15 lat temu
glupie krowy
Pia
15 lat temu
Mariah zdecydowanie przesadza!
gość
15 lat temu
dziwaki
gość
15 lat temu
Pieniądze robią człowiekowi papkę z mózgu. I co z tego czy woda jest z Fiji, Polski czy Ameryki?
gość
15 lat temu
a wszystko i nic to pieniądze... któż z nas nie chciałby być bogaty. zwłaszcza MY młodzi będziemy mieć problem żeby mieć duże konto bankowe.
gość
15 lat temu
z ta woda z Fiji tonic takiego spokojeni ja mozna dostac w wielkiej brytani, nikte jej z samego Fiji nie wiozl wiec nie widze w tym kaprysu a temperatura .. kto wie moze uwaza na gardlo w koncu to piosenkarka! natomiast jennifer lopez to woda sodowa zaczyna odbijac. a mariah carey to estatka jak by nie byla gwiazda tez by miala sowje fochy..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELlhzhQ
bELlhzhR
bELlhzhS
bELlhzhT
bELlhzhU
bELlhzhz