Niedziela 13.08.2017

Styl gwiazdy: Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence september issue modapudelek

Tegoroczna okładka wrześniowego wydania amerykańskiego Vogue'a wywołała jeszcze większe emocje niż zazwyczaj. Tak zwane semptember issue jest najważniejszym numerem w roku, a wybór danej gwiazdy na pierwszą stronę wydania świadczy o jej szczytowej pozycji w show biznesie. W tym roku, który jest szczególny ze względu na obchody 125-lecia Vogue'a Anna Wintour wybrała na swoją gwiazdę Jennifer Lawrence, która tym samym została jedyną gwiazdą dwukrotnie goszczącą na okładce "september issue".

Zobacz: Jennifer Lawrence na CZTERECH okładkach wrześniowego "Vogue'a"

Wybór Lawrence wywołał w sieci wiele komentarzy, krytykującej decyzję naczelnej Vogue'a. Pojawiły się głosy, że aktorka od miesięcy "nic nie robi", a na tę okładkę bardziej zasłużyło wiele innych gwiazd. Spodziewano się, że Wintour wybierze tym razem Celine Dion, która przez niemal dwa miesiące dzielnie walczyła w Paryżu o tytuł "ikony stylu". Sama redaktor naczelna uzasadniła swój wybór stwierdzeniem, że Lawrence jest po prostu "ucieleśnieniem współczesnej kobiety”.

Mimo pewnych kontrowersji zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy wyboru Lawrence na okładkę "september issue" przyznają, że Jennifer uznać należy za jedną z najlepiej ubranych aktorek Hollywood i współczesną "ikonę mody". Choć rzadko bywa na ściankach - jedynie na promocjach swoich filmów i dużych galach - jej stylizacje zawsze budzą ogromne emocje. Jako "ikona" i ambasadroka domu mody Dior najczęściej pojawia się na czerwonych dywanach w kreacjach tej marki, nie boi się jednak eksperymentów i odważniejszych fasonów, a w wyborze dodatków stawia na minimalizm i klasyczną elegancję.

Zobaczcie najciekawsze stylizacje z ostatnich lat gwiazdy najnowszego Vogue'a. Jest "ucieleśnieniem współczesnej kobiety”?

« Poprzednie 1/17

Premiera "Passengers" w Los Angeles

2Premiera "Passengers" w Los Angeles