Trwa ładowanie...
Przejdź na

Taylor Swift wygrała proces o molestowanie seksualne! Dostanie... JEDNEGO DOLARA!

56
Podziel się:

Taylor Swift odniosła zwycięstwo po dwuletniej batalii sądowej z DJ-em Davidem Muellerem. "Dziękuję sędziemu za jego uważny osąd i za walkę o mnie".

Taylor Swift wygrała proces o molestowanie seksualne! Dostanie... JEDNEGO DOLARA!

Taylor Swift nie miała ostatnio łatwego życia: w sądzie toczyła się bowiem sprawa z jej powództwa przeciwko DJ-owi Davidowi Muellerowi, który cztery lata temu… złapał ją za pośladki. Sprawa spędzała piosenkarce sen z powiek, a wyrok zapadł dopiero kilka dni temu.

Taylor Swift czekała na obronę dobrego imienia cztery lata. Po dwóch latach batalii sądowej udało jej się wygrać proces. David Mueller w 2013 roku po jednym z koncertów wokalistki poprosił o wspólne zdjęcie. Podczas pozowania na ściance, Mueller włożył dłoń pod sukienkę Swift i, jak sama zeznawała w sądzie, "złapał ją za goły tyłek":

Zdecydowanie złapał mnie za nagie pośladki. To wszystko trwało bardzo długo. Po prostu włożył dłoń pod moją sukienkę. To był przerażający i jednocześnie szokujący moment. Jego działania były w pełni świadome i przemyślane.

Piosenkarka w ramach zadośćuczynienia wnioskowała o kwotę... jednego dolara! Swoją decyzję argumentuje chęcią walki o sprawiedliwość, nie o pieniądze. Tuż po zakończonym procesie Taylor powiedziała dziennikarzom, że czuje ulgę i jest bardzo szczęśliwa, że sąd przychylił się do jej wersji wydarzeń i postanowił ukarać DJ-a.

Dziękuję sędziemu za jego uważny osąd, za walkę o mnie i inne ofiary molestowania seksualnego - powiedziała, dodając też, że dziękuje wszystkim, którzy przez cztery lata wspierali ją i dodawali jej siły do walki.

Gwiazda zobowiązała się także do pomocy finansowej ośrodkom i fundacjom, które mają na celu wspieranie ofiar molestowania seksualnego, które często pozbawione są środków, które pozwoliłyby im na walkę o swój honor.

Zobacz także: "Powiedziałem koleżance, że fajnie wygląda. Była obrażona, bo nie powiedziałem, że jest mądra!"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(56)
Gość
5 lata temu
I bardzo dobrze, nikt nie ma prawa naruszać naszej przestrzeni, jak widać na pieniądzach jej noe zależało a na dobrym imieniu, tak trzymaj dziewczyno!:)
Gość
5 lata temu
I dobrze!
Gość
5 lata temu
I bardzo dobrze
gość
5 lata temu
Hmm... powinna gościa ogołocić. Co to jest sprawiedliwość? Zapłaci dolara i dalej będzie łapał l***i. Albo chłosta albo gruby hajs. Półśrodki są dobre dla idiotów ;)
gość
5 lata temu
Jakaś inna p***a chciałaby 10 milionów, a Taylor wystarczył 1 USD i wyrok. Widać, że chodziło o honor, a nie kasę!
Najnowsze komentarze (56)
natala
4 lata temu
Niewiem co to miało znaczyć. To jest strefa intymności , której nikt obcy nie ma prawa naruszać!! Dobrze tu ktoś napisał , że jedna niunia by chciała 10 milionów! Taylor powinna go walnąć z liścia w tą jego gębe!!
BRAWO
4 lata temu
super top zrobiła.. pomacał bez zgody. Zrobiła afere aby kazdy sie dowiedzial ale nie poto by zyskać siano tylko by ukarać zboka !! BRAWO
gość
5 lata temu
A jaką on karę poniósł oprócz zapłaty 1 dolara?
gość
5 lata temu
jej nie ma za co łapać, wygląda jakby uciekła z afryki
gość
5 lata temu
Dobrze, że zasądzono wyrok na jej korzyść, ale ona naprawdę nie wie co to jest wykorzystywanie seksualne. Mówienie w tym wypadku o ofiarach, które mają traumę i identyfikowanie się z nimi jest nierozumieniem tematu. Złapanie za tyłek nie jest może przyjemne, ale incydentalne i nie ma nic wspólnego z problemem długotrwałego wykorzystywania seksualnego. Nie powinno się do tego sprowadzać tej sytuacji, bo to bardziej złożone i bardziej traumatyczne zjawisko.
gość
5 lata temu
zaplaci dolara i dalej bedzie macal l***i. smieszny wyrok
Gość
5 lata temu
Jak tam nie ma za co łapać. Btw, nie on jeden próbował
Gość
5 lata temu
I ok, ale czemu od razu nie zareagowala i nie przywalila mu w twarz, a potem do sądu.
gość
5 lata temu
za to facet zapłaci kilka milionów kosztów sądowych. i dobrze
gość
5 lata temu
Tez sobie piersi zrobila
gość
5 lata temu
Nie mogla zazadac wiecej kasy na cele charytatywne?
Gość
5 lata temu
Tez bym ja lapala... 😎
gość
5 lata temu
A moim zdaniem chodziło o rozgłos a nie o jej "dobre imię"... Plis bicz...
Gość
5 lata temu
Pietrasinska jej usługi i cennik
Oferty dla Ciebie