Honey też przyszła reklamować meble. Znowu się zmieniła? (ZDJĘCIA)

25-latka coraz bardziej przypomina Kylie Jenner. Ona też przeszła na dietę Sablewskiej?

Obraz

Biorąc pod uwagę błyskawiczną szybkość, z jaką botoks zawojował show biznes, trudno uwierzyć, że ma dopiero 15 lat. Toksyna botulinowa ma zresztą poważnego konkurenta w postaci kwasów, które celebrytki też polubiły bardzo szybko. Kwasy miały bowiem nie "zamrażać" ich twarzy, pozwalając na względną ruchomość. Patrząc na zdjęcia niektórych gwiazd, ciężko oprzeć się wrażeniu, że zadowoliły się tylko kwasami.

Chociaż nieruchoma twarz Mai Sablewskiej to kwasowo-botoksowe ekstremum, to wśród jej młodszych koleżanek po fachu nie brakuje amatorek powiększania lub odmładzania poszczególnych części ciała. Wydaje się, że do ich grona powoli dołącza Honorata Skarbek, która w grudniu skończy 25 lat. Na najnowszych zdjęciach widać, że Honey mocno się zmieniła.

Honey, która w środę pojawiła się na premierze katalogu Ikea, zaprezentowała fotoreporterom gładką i rozświetloną twarz z ponętnymi ustami. Patrząc na to, jak teraz wygląda, naprawdę nie można oprzeć się wrażeniu, że show biznes doczekał się "polskiej Kylie Jenner".

Sami zobaczcie:

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Honorata Skarbek przemawia do... policjantów: "Zaczęłam swoją karierę w wieku 14 lat"

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą