Trwa ładowanie...
Przejdź na

Odrzucona kandydatka Grześka z "Rolnika..." znów szuka miłości w telewizji: "Szukam BOGATEGO i inteligentnego!"

234
Podziel się

Zdesperowana Urszula Olszewska wystąpiła w "Pierwszej randce". Przed kamerami nie kryła swoich "ambitnych" planów. Myślicie, że randka się udała?

Odrzucona kandydatka Grześka z "Rolnika..." znów szuka miłości w telewizji: "Szukam BOGATEGO i inteligentnego!"
bCIlvzaZ

Dla niektórych osób wzięcie udziału w jednym programie telewizyjnym to za mało. Urszula Olszewska, która walczyła o względy Grześka w pierwszej edycji Rolnik szuka żony, znów postanowiła pokazać się przed kamerami. Tym razem nie postawiła na Sprawę dla reportera, a na Pierwszą randkę. Najwidoczniej problemy z prawem i skierowanie na obserwację psychiatryczną nie sprzyjają w poszukiwaniu miłości poza telewizją.

bCIlvzbb

W restauracji Pierwszej randki ponoć każdy ma szansę znaleźć miłość swojego życia. Ula przedstawiła siebie jako "wieczną studentkę wydziału prawa".

Myślę, że jest dużo ładnych, przystojnych i mądrych facetów, którzy też nie znaleźli, tak jak ja, tej jednej wymarzonej partnerki - wyznała z nadzieją.

Coś więcej na temat jej poprzednich związków probował wyciągnąć barman z restauracji. Przyznała mu, że nie była wcześniej w żadnym poważnym związku. Koleżeństwo, przyjaźń - podsumowała swoją sytuację. Wiek partnera nie gra dla niej roli, ważne żeby w końcu ktoś się znalazł.

W programie Urszula została umówiona na randkę z 36-letnim Karolem, na co dzień pracującym jako ochroniarz. Poszukuje on miłej, uprzejmej i wyrozumiałej kobiety. Cóż, doceniamy starania producentów programu, że zaproponowali mu właśnie Urszulę, która pokazała się z niezbyt dobrej strony w misyjnym show Rolnik szuka żony. Ula od razu zaatakowała Karola i zaczęła zasypywać go pytaniami o wiek, miejscowość z której pochodzi i o to, czy woli starsze czy młodsze kobiety. Najwidoczniej wolała od razu wiedzieć na czym stoi. Niedoszła rolniczka bez skrępowania poprowadziła rozmowę na zarobki. Nie zadowolił jej chyba fakt, że Karol pracuje w firmie ochroniarskiej:

bCIlvzbh

To ciężko masz, mało pewnie się zarabia - westchnęła na wizji. Brak samochodu również nie spodobał się Uli: Nie stać Cię na samochód? Dzieci już mają samochód. Samochód to i taki za 3,5 kupi i jeździ. Jesteś mało obrotny!.

Zamówione danie nie smakowało jej, bo "w daniach jest tak wybredna, jak w kandydatach". Kobieta zachowywała się tak, jakby nigdy wcześniej nie jadła sałatki: Co to jest za zielsko? - pytała beztrosko.

Z uporem maniaczki próbowała wyciągnąć od kandydata komplementy: Jak wyglądam? Apetycznie? Przy okazji "skromnie" przyznała, że "każdemu się podoba, przynajmniej z tego co wie".

Urszula próbowała też strofować zestresowanego Karola: Kapło ci, wytrzyj. Usiądź bliżej stolika. Testowała go też z obowiązków domowych i umiejętności remontowych. Nawet to nie ostudziło jego zafascynowania Olszewską i stwierdził, że jeśli zaprosi go na kolejne spotkanie, to na pewno się zgodzi.

bCIlvzbi

Pod koniec randki Ula nie kryła już swoich ambitnych planów:

Szukam bogatego, inteligentnego, żeby był adwokatem… Obecnie nie pracuję, więc szukam takiego, co by mnie utrzymał - wyznała.

W tym momencie Karol już wiedział, że nie ma szans na kolejne spotkanie.

Urszula w specyficznym dla siebie tonie podsumowała randkę: To nie był ten kandydat, którego sobie wyobraziłam. Taki przeciętny chłopak. No z takimi ja się nie zadaję, jak widzę, że mi nic nie obiecuje.

bCIlvzbj

Para już więcej się nie spotka, ponieważ wspólnie zadecydowali o zatrzymaniu znajomości na jednej randce. Jak myślicie, Urszula będzie nadal szukała miłości w programach telewizyjnych?

bCIlvzbk

**Młynarska: "W pierwszym mężu zakochałam się w 30 sekund. W drugim… w 3 sekundy!"

**

bCIlvzbC
KOMENTARZE
(234)
Gość
3 lata temu
Kijem przez szmatę bym jej nie ruszyła... a ona szukała "adwokata" buahah
gość
3 lata temu
Sikałam ze śmiechu jak to oglądałam .
gość
3 lata temu
Ona nawet na rolniczkę się nie nadawała !
bCIlvzbD
Celebryta-Laf...
3 lata temu
Ja też szukam Bogatej i Inteligentnej
Gość
3 lata temu
Naiwna.
Najnowsze komentarze (234)
Gość
2 lata temu
Piepszona narcyzka na oddział tam twoje miejsce.Nikt normalny nie szuka miłośći w tv...
3 lata temu
Dziwie się ze ludzie skupiają się na wyglądzie, a nie na jej bezczelności. Zwracają uwagę, ze nie zasługuje na adwokata z powodu wyglądu. Widać jaki poziom społeczeństwa. Nawet istoty sprawy nie potrafią uchwycić. I sędzia i lekarz itp nie są tylko dla modelek. Wygląd nie jest kryterium doboru wśród mądrych.
Gość
3 lata temu
Ta to dopiero była psychiczna,masakra
gość
3 lata temu
psychiczna
gość
3 lata temu
Pisarki TVP są niekulturalne, brak szacunku dla drugiej osoby, w sieją nienawiść swoimi tytułami i opisami, po to żeby zniszczyć niewinną osobę. Takiego ,,rolnika" to Ula na pewno by nie chciała, poznała go i ma go dosyć.
gość
3 lata temu
Rzekome pisarki TVP oczerniają, sieją nienawiść, nie szanują osoby, która występuje u nich w telewizji, tytuły celowe do nienawistnych komentarzy
Gość
3 lata temu
Lepiej całe życie ręka sobie robic niż z taka byc
Gość
3 lata temu
Kobieto stan przed lustrem i popatrz Ty nie jestes piekna za jaka sie masz.ta sztuczna trwarz wstretna wrecz i 1kg tapety
bCIlvzbv
gość
3 lata temu
Sama nie pracuje, wiec na pewno nic nie ukończyła, a szuka ksiecia z bajki i to na dodatek bogatego. A na kasę do marketu dziewucho !!!!
gość
3 lata temu
same prostaki chore psychicznie, niewykształcone tutaj brednie piszą
Joy
3 lata temu
Jest mega brzydka i wredna ,! A szuka królewicza Miss.
Gość
3 lata temu
Ula jest przede wszystkim wredna a czy ładna czy nie rzecz gustu. Jest p***a. To jest istotne
On35
3 lata temu
Ta Ula ma coś z głową😂Ja bym jej kijem nie dotkną adwokata szuka co by Ją utrzymywał Powodzenia
Tomaszek
3 lata temu
Najbardziej szkoda tego chłopaka ta kobieta ro ścierwo które żeruje na innych nieznajdzie nigdy nikogo normalnego bo facet potrzebuje czułości od kobiety a nie zimnej s**i która będzie patrzyła tylko na kase
...
Następna strona
bCIlvzbX