Doda ma potrójną platynę!

Sprzedała już 95 tysięcy płyt.

Obraz

Lansik.pl donosi, że album Diamond Bitch po wielu miesiącach osiągnął wreszcie status potrójnej platyny. Po premierze teledysku Nie daj się ludzie znów zaczęli kupować płytę. W sumie do tej pory sprzedano ponad 95 tysięcy sztuk.

Na ten sukces bardzo ciężko zapracował Radek Majdan, rozbierając się u Dody na teledysku i pozwalając na zrobienie cyrku z ich rozwodu. Powinien dostać jakieś udziały w zyskach, szczególnie że zapłacił za nie ośmieszeniem się w oczach milionów ludzi.

Swoją drogą to straszne, że można sprzedać aż tyle egzemplarzy krążka, na którym nie ma ani jednego hita.

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą