Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dorota Wellman pyta: "Dlaczego kobiety z takim upodobaniem pokazują du*py?"

601
Podziel się

"W stringach. Goła, przysłonięta tiulem. Umięśniona w legginsach. Wyeksponowana na łożu. Opalona na leżaku. Osobną kategorię stanowią brzuchy po ciąży"...

Dorota Wellman pyta: "Dlaczego kobiety z takim upodobaniem pokazują du*py?"
bCOSVqZh

W dobie mediów społecznościowych niewiele jest osób, które nie skusiły się na choć jedno selfie. Zamiłowanie do dzielenia się w sieci serią swoich zdjęć wykonanych pod różnymi kątami stało się właściwie obsesją, a za modę na taką formę narcyzmu obwinia się Kim Kardashian i jej siostry.

Miłośników takiej aktywności nie brakuje też wśród polskich celebrytów. Selfie, które wyewoluowało w "belfie" - czyli zdjęcia gołych pup również nie jest obce rodzimym gwiazdkom. Wszyscy wiemy, jak "od tyłu" wyglądają Chodakowska, Doda czy Joanna Krupa. I to właśnie w nie postanowiła uderzyć Dorota Wellman w swoim nowym tekście dla Wysokich Obcasów:

Dlaczego kobiety z takim upodobaniem pokazują dupy? - pyta wprost Dorota. Na Facebooku, Instagramie króluje wypięta pupa. W stringach. Goła, przysłonięta tiulem. Umięśniona w legginsach. Wyeksponowana na łożu. Opalona na leżaku. Furorę robią pokazujące pupy kobiety, które znamy tylko z tej księżycowej strony. Bo twarzy już nie pokazują. Można powiedzieć, że znamy się tylko z widzenia z ich zadkami (...)

bCOSVqZj

Dziennikarka wyśmiewa też modę na "płaskie brzuchy":

Ale to nie koniec. Lekcji anatomii ciąg dalszy. Nogi muszą być długie i opalone, bo muśnięte słońcem lub samoopalaczem wydają się dłuższe. Zresztą od czego Photoshop. Każdemu wydłuży, co trzeba. (...) Brzuch powinien być płaski. Pokazać go trzeba w odbiciu w lustrze. I czekać, bo zostanie poddany ocenie całego świata. Brzuch jest tematem wielu dyskusji. Za gruby, za płaski. Bez sześciopaku albo zbyt męski. Osobną kategorię stanowią brzuchy po ciąży. Ten drań powinien być płaski jak deska w kilka godzin po połogu. Tak wszyscy poszaleli, że nawet 60-latki chcą mieć brzuch jak w pierwszej klasie liceum. Podobno brzuch po dekolcie jest najbardziej seksowną częścią ciała. No to trzeba go publicznie eksponować.

Kolejna część tekstu Doroty z pewnością nie spodoba się Monice Pietrasińskiej (o ile ta w ogóle go przeczyta) czy Marii Sadowskiej:

Jak chce się na siebie zwrócić uwagę, to idzie się na całość. I pokazuje się waginę. W maleńkich majteczkach, które nic nie zasłaniają, a wręcz przeciwnie – nie pozostawiają pola do domysłów. Desperatki pokazują łona bez osłon (...) Moda na pokazywanie wszystkiego pochodzi prosto z gwiazd. Przepraszam: od gwiazd i gwiazdeczek. A kobiety i dziewczyny lubią naśladować mody. Nawet te durne.

bCOSVqZp

Czemu nie pokazujemy głowy? I tego, co w głowie? Może tam jest tak pusto, że dudni jak w cembrowanej studni. Dlaczego nie chwalimy się intelektualnymi osiągnięciami, sukcesami w pracy, odkryciami, nowymi umiejętnościami? Opanowanymi obcymi językami, przemyśleniami, wydaną książką, nowymi kompetencjami, lekturami wartymi uwagi, obejrzanymi filmami? Dlaczego dupa ważniejsza jest od rozumu?

Dorota, a co, jeśli rzeczona "dupa" jest "kompetencją" i "osiągnięciem"?

bCOSVqZq
bCOSVqZr
bCOSVqZK
KOMENTARZE
(601)
gość
3 lata temu
Dokładnie. Może właśnie nie mają nic więcej do zaoferowania?
Gośća
3 lata temu
Niestety w obecnych czasach d**a jest atrakcyjniejsza niż mózg...
Aga
3 lata temu
Napisała prawdę
bCOSVqZL
gość
3 lata temu
Bo nie mają nic więcej !
gość
3 lata temu
ja tez sie zastanawiam i wcale mi nie zal tych ludzi i ich skarg na paparazzi.
Najnowsze komentarze (601)
Gość
3 lata temu
Welman tłusta c**a
gość
3 lata temu
no i wywolala dupoburze
gość
3 lata temu
wellman idz ty na diete kobito bo niedlugo nie zmiescisz sie w telewizorze
gośćmarych
3 lata temu
a WELMAN to jak zazdrości to tez niech pokaże co ma???????????????????????????? do pokazania
kibic
3 lata temu
Dorotko Wellman ! I Ty pokaż swoją pupę i waginkę , będzie nam miło i sprawiedliwie - jak wszystkie , to wszystkie ! W demokracji nie powinno być krępacji . Każda d**a jest piękna , zależy tylko od punktu widzenia , więc zachęcam gorąco pokaż nam wszystko !
gość
3 lata temu
bo rozum mają w d....pie
gość
3 lata temu
pokazuja bo z tego sa pieniadze. gruba nie ma co pokazac to krytykuje
gość
3 lata temu
A gdzie zdjęcie "perfekcyjnej" Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej małżonka,choć nie byli na pewno pojawią się jak zwykle w Dzień Dobry TVN u promującej ich Agnieszki Jastrzębskiej lub Tej drugiej w czarnych włosach z długim nosem/nie pamiętam nazwiska/-to staje się już żenujące,nie daje się już tego oglądać i słuchać- niech ktoś na to wpłynie,bo zaczniemy oglądać Pytanie na Sniadanie
bCOSVqZD
zen
3 lata temu
j****a w d**e lubi byc w d**e i do buzi konskiej
gość
3 lata temu
Bo trywialności jest zawsze najwiecej
Gość
3 lata temu
Podpisuję się pod tym artykułem obiema rękoma!!!!
gość
3 lata temu
piękny umysł i piękna d**a w pakiecie nie występują !!!!!!!!
gość
3 lata temu
No jak to, przecież pani dDrota niedawno twierdziła, że kobieta ma prawo robić ze swoim ciałem co che.
gość
3 lata temu
W Lidlach wisi olbrzymi portret tego francowatego spaślaka. Często ulokowany naprzeciw stanowiska kasjerki. Ponad 300 kasjerek popadło już w stan głębokiej depresji i permanentnych wymiotów wskutek przymusowego oglądania tej maszkary. A mówi się że tylko .ydy nie lubią wieprzowiny. Kasjerki Liedla także.
...
Następna strona
bCOSVraf