"Sklepik" Dody (ZDJĘCIA)

Po prostu obciach.

Obraz

Wystawianie swoich straganików na koncertach jest kwintesencją obciachu. Niestety, Dorota czerpie z najgorszych wzorców Gosi Andrzejewicz i dorabia sobie w ten sposób do swojej "skromnej" pensji.

Nasza czytelniczka zrobiła to zdjęcie podczas występu Rabczewskiej na Dniach Piekar Śląskich. Do kupienia były kubki, ramki na zdjęcia, plakaty...

Czym różni się Doda od Gośki? Ma na tyle godności, że nie siada za stolikiem z tatą i nie zbiera drobnych od dzieci, zapisując w zeszyciku, ile dziś dorobiła. Tyle na plus.

Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© Fakt, 22.08.2008
Obraz
© Fakt, 22.08.2008
Obraz
© Fakt, 22.08.2008
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą