Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zenek Martyniuk chce nagrać piosenkę... z Górniak!

96
Podziel się

"Piosenki cygańskie to świetne numery i z panią Edytą z wielką chęcią bym taką piosenkę zaśpiewał" - zachwyca się.

Zenek Martyniuk chce nagrać piosenkę... z Górniak!
bDAGZDaZ

Dobra passa Zenona Martyniuka trwa od lat, jednak szczytowy okres jego kariery zaczął się, gdy Jacek Kurski, zauroczony sylwestrowym występem artysty na koncercie Dwójki w Zakopanem, wyznał do kamery, że osobiście nie zna piękniejszej piosenki o miłości niż Taką cię wyśniłem. Zapowiedział także, że odtąd misją telewizji publicznej będzie promowanie disco polo, bo jest to muzyka, której powinni słuchać wszyscy Polacy, a ja nie, to przynajmniej finansować ją z abonamentu.

Jak się okazuje, na tym polu jest jeszcze sporo do nadrobienia, bo nie każdy wie, kim jest Zenon Martyniuk. Monika Brodka na przykład nie wie, czym wzbudziła zrozumiałe oburzenie narodu: Brodka dziwi się u Wojewódzkiego: "Kto to jest Zenon Martyniuk?"

Niewykluczone, że Zenek też o niej nie słyszał. Za to słyszał o Edycie Górniak. Wie na przykład, że ojciec piosenkarki był Romem. Dlatego Zenon, jak wyznaje w Fakcie, chętnie nagrałby z Edytą piosenkę cygańską.

bDAGZDbb

Lubię muzyczne klimaciki takie jak u Edyty. Gdybyśmy śpiewali w duecie, to trzeba by było przygotować odpowiednią pioseneczkę - tłumaczy w Fakcie Zeneczek. Ja nas widzę najbardziej w klimatach cygańskich. Pani Edyta ma dużo wspólnego z Romami. Ja zresztą też, bo od najmłodszych lat znam prawdziwego Roma, Kazimierza Wysockiego. Bardzo długo z nim grałem. Piosenki cygańskie to świetne numery i z panią Edytą z wielką chęcią bym taką piosenkę zaśpiewał.

Kłopot w tym, że chwilowa popularność Martyniuka wśród muzyków spoza nurtu disco polo chyba już minęła. Z Zenkiem nie chce już nagrywać nawet Maryla Rodowicz. Zaś Edzia ma ostatnio kiepskie doświadczenia z gościnnym udziałem z nagrywaniu albumu: Donatan nie chce wydać wspólnej piosenki z Górniak? "Edyta jest OBURZONA"

bDAGZDbh

**Martyniuk skromnie o sobie: "To miłe, że fani nazywają mnie królem disco polo. Mają prawo!"

bDAGZDbi

**

bDAGZDbC
KOMENTARZE
(96)
gość
3 lata temu
Ale Górniak chyba nie chce,bo widać że płacze
R
3 lata temu
I po co to Panu Martyniukowi? W takim duecie tylko by się skompromitował, przy mocnym głosie Edyty, dopiero byłoby słychać jakiej mizernej jakości jest jego głos. Mierz siły na zamiary.
Gość
3 lata temu
Coś mu się chyba pomyliło.
bDAGZDbD
gość
3 lata temu
Ale jej dowalił. Od cyganów. Ona jest cyganką z pochodzenia. :D
gość
3 lata temu
To byłby hit wesel. Powinni coś nagrać razem.
Najnowsze komentarze (96)
Jarek
3 lata temu
Z tym, że Zenek jak powiedział śpiewa pioseneczki a Edyta śpiewa piosenki niektóre nawet całkiem fajne utwory. Z znakiem mogą ogólnie hymn polski zaspiewac
Gośćza
3 lata temu
Zenon nie zeszmac się po co Ci to Już ona hymn zaśpiewała.....
Gośćza
3 lata temu
Zenon nie zeszmac się po co Ci to Już ona hymn zaśpiewała.....
Gość
3 lata temu
"EDZIA"????,a co to twoja koleżanka pusmaku Pudla??, więcej szacunku..!!
gość
3 lata temu
lepiej by zrobil jak by ja d***la zaladowal bo widac po niej ze jej brakuje tego bo jakas niewydymana ma twarz
gość
3 lata temu
Górniak na pewno uważałaby to za zniewagę. Wygląda na to, że nadal uważa się za divę i gwiazdę, chociaż naprawdę nie pamiętam, kiedy widziałam i słyszałam ją śpiewającą. Nie mówiąc już o jakichś nowych utworach.
gość
3 lata temu
Edyta to najlepszy głos polskiej muzyki rozrywkowej i nikt jej tego nie zabierze. Wolałabym ją znowu usłyszeć w klimatach piosenki "Nie było'' z Sweet Noise
gość
3 lata temu
Ty przestań seplenic a nie śpiewać
bDAGZDbv
Gość
3 lata temu
Zenus ja mysle ze szkoda twojego zdrowia bo do niej trzeba miec stalowe nerwy ciagle cos zle to nie pasuje okropna baba
Gość
3 lata temu
Jej już nawet Zenek nie pomoże, skończyła się już 30 lat temu
Gość
3 lata temu
Jej już nawet Zenek nie pomoże, skończyła się już 30 lat temu
Gość
3 lata temu
Nawet gdyby Edyta p*****a to byłoby to szlachetniejsze niż cokolwiek co ten gościu wydobywa z ust 💩
gość
3 lata temu
Przeciez KOBIETA z tak pieknym glosem nie zniży sie do nagrywania z "zapiiewajłem" dyskotekowym. W czasach PRL to bylo nie do pomyslenia zeby puszczano TAKIE odpustowe piosenki w radiu czy telewizji.....OJ czasy nadeszły ..."dla chleba Panie dla chleba"!
Gość
3 lata temu
Nie obrażajcie E. Górniak
...
Następna strona
bDAGZDbX