Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kevin Spacey został oskarżony o molestowanie przez członków ekipy "House of Cards"!

168
Podziel się:

Sezon 6. będzie ostatnim kultowego serialu i... gwoździem do trumny cenionego niegdyś aktora.

Kevin Spacey został oskarżony o molestowanie przez członków ekipy "House of Cards"!

Od czasu wyjścia na jaw nadużyć seksualnych producenta filmowego Harveya Weinsteina, otwarto puszkę Pandory. Na światło dzienne zaczęły wychodzić coraz to nowe doniesienia ze świata show biznesu o molestowaniu seksualnym, którego dopuszczali się znani i lubiani i których ofiarami były największe gwiazdy Hollywood.

Początek listopada może okazać się również końcem naprawdę imponującej kariery amerykańskiego aktora Kevina Spaceya. Niemal trzy dekady spędził na planach filmowych, grając w największych klasykach kina: American Beauty, K-Pax czy Siedem. Dwukrotnie nagradzany Oscarami aktor, został pogrążony oskarżeniami innego amerykańskiego artysty, znanego głownie z działalności na rzecz środowisk LGBT, Anthony'ego Rappa. Sprawa jest podwójnie obrzydliwa, ponieważ molestowany chłopiec miał wówczas... 14 lat.

Niestety, jak w przypadku wielu oprawców nadużywających swoich wpływów, molestowanie nie skończyło się na jednej ofierze. O swoich przykrych doświadczeniach postanowiły opowiedzieć osoby, z którymi przez ostatnie lata Spacey współpracował na planie House of Cards.

Asystent produkcji twierdzi, że Spacey niejednokrotnie dotykał go w miejsca intymne:

Łapał mnie za krocze, gdy podwoził mnie na plan. Spacey był na wysokiej pozycji na planie serialu. Ja byłem bardzo nisko, na samym końcu łańcucha pokarmowego - wyznał.

W samochodzie dochodziło również do innych zdarzeń, o których asystent boi się mówić, by nie zostać rozpoznanym. Młody mężczyzna podjął działania w tej sprawie i wkrótce jego praca została tak zaplanowana, aby nie przebywał z Kevinem sam na sam. O samej pracy przy serialu mówił w wywiadzie: To było toksyczne środowisko dla młodych mężczyzn, którzy musieli z nim wchodzić w jakiekolwiek interakcje - dla ekipy, obsady i epizodycznych aktorów.

Inny członek ekipy przyznał, że Spacey zbliżał się do niego i "masował jego ramiona i brzuch w dziwny sposób".

Netflix wydał oświadczenie w tej sprawie:

Netflix wiedział o jednym incydencie na planie. 5 lat temu zostaliśmy o nim poinformowani i szybko rozwiązaliśmy sprawę. We wtorek, we współpracy z MRC [firma odpowiadająca za produkcję „House of Cards”] wstrzymaliśmy zdjęcia (...). Netflix nie ma wiedzy na temat żadnych innych incydentów z udziałem Kevina Spacey’a na planie. Będziemy kontynuować naszą współpracę z MRC i innymi partnerskimi producentami, by zachować bezpieczne i pełne szacunku środowisko pracy.

Myślicie, że to koniec jego kariery?

**#dziejesiewkulturze: Kevin Spacey zmienił się nie do poznania

**

KOMENTARZE
(168)
gość
5 lata temu
przejebał sobie życie
Gość
5 lata temu
I tak mam nadzieje będzie mial przesrany kazdy, kto nie potrafi nad soba zapanowac i robi z ludzi najgorszą rasę na tej ziemi. Serio tak uwazam.
gość
5 lata temu
co on myślał?? że to nigdy nie wyjdzie.
Gość
5 lata temu
Nie wierzę. Uwielbiałam go. Ogromny żal...
gość
5 lata temu
Wstyd.
Najnowsze komentarze (168)
gość
5 lata temu
No kurna takie pierdół ie w bambus. Nagle mówią o tym teraz? O boże jakiś p**du z planu mówi że go Kevin łapać za krocze i co zrobił coś z tym a inni milczenie bo co średniowiecze. Jak chce się coś osiągnąć trzeba dać duży i tyle a i z netflix pewnie też molestowali innych aoskarzaja kevina
gość
5 lata temu
Dobrze ze to wychodzi. Uwielbiam jego i serial - przykre to bardzo.. Najwazniejsze ze konczy sie milczenie i przyzwolenie. Brawo USA! My jesteśmy ze sto lat za nimi :)
Gość
5 lata temu
Coś ty uczynił Frank!
Kpax
5 lata temu
Przeciez to bylo od zawsze oczywiste ze to p****o.
Zdegustowany
5 lata temu
Mam w du..ie Kevina, ale ci "poszkodowani" gęby otworzyli dopiero wtedy, jak się okazało że nie będzie kręconej następnej serii filmu - i kasa się urwie! Jak leciało : eci - peci, to nie przeszkadzało im to co on robił! Stara prawda mówi : Za pieniądze ksiądz się modli, za pieniądze lud się podli!
Gość
5 lata temu
On nie molestowal, to jemu sie nadziewali na b***a...,tjaaaaa jaaasneee!
gość
5 lata temu
Nigdy go nie lubiłam
gość
5 lata temu
Powinien cie ktoś obcy pokasować po kroczu bez pytania o zgodę
gość
5 lata temu
No nie, prezydenta przecież nie ujebią...
gość
5 lata temu
Nigdy go nie lubiałem i nie rozumiałem tego zachwytu jego osobą. Zawsze mi wyglądał na pedofila. Jakiś taki był w nim niepokojący spokój, skrywający coś pod tą pozą. Nie pomyliłem się. Molestowanie 14 latka nieważne jakiej płci to w tym wypadku nie homoseksualizm tylko pedofilia.
że co?
5 lata temu
"Kevin Spacey został oskarżony o molestowanie przez członków ekipy "House of Cards"!" Pokrętna konstrukcja zdania - można by z niego wnioskować, że to Kevin Spacey był molestowany przez członków ekipy "House of Cards" Powinno być napisane: Kevin Spacey został oskarżony przez członków ekipy "House of Cards" o molestowanie!
gość
5 lata temu
Jeśli to prawda, boże... Tak go lubiłam.
gość
5 lata temu
Może tej osobie pomyliła się rola z życiem bo taka scena miała miejsce w ostatniej seri w odcinku miedzy aktorami powiem tak ODJEBCIE się od niego
Gość
5 lata temu
Z drugiej strony śmieszy mnie to. Gdzie było rodzice 14laltka gdy go puszczali samotnie Bóg wie gdzie ;D ameryka!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie