Trwa ładowanie...
Przejdź na

Koniec Pudziana?! STAWY WYMIĘKŁY!

0
Podziel się:

Wszystko przez "Taniec z gwiazdami"!

Koniec Pudziana?! STAWY WYMIĘKŁY!

Niewiele jest osób w naszym show-biznesie, które są lubiane (a przynajmniej tolerowane) przez wszystkich. Szymon Majewski i Mariusz Pudzianowski to perełki w tym kolorowym bagienku. Niestety, kariera tego drugiego wisi na włosku.

Niezniszczalny strongman, który dosłownie na każdych zawodach zmiatał wszystkich przeciwników, traci formę. Podczas ostatnich zawodów nie był sobą: Chyba po raz pierwszy Mariusz Pudzianowski zawiódł swoich fanów - pisze Na Żywo. Siłacz wyraźnie nie miał formy. Potykał się podczas dyscyplin siłowych, ciężary wydawały się dla niego cięższe niż zwykle. Gdy runął na piasek z 200-kilogramowym ciężarem, publika zamarła! Wcześniej mu się to nie zdarzało.

Nie da się ukryć, że Pudzian ma problemy ze zdrowiem. Nosi specjalne stabilizatory, które odciążają chore stawy. Wszystko zaczęło się wtedy, gdy zaczął przygodę na parkiecie. Czy wszystkiemu winny jest "Taniec z gwiazdami"?

Przyjaciele Mariusza twierdzą, że strongman, który podbił serca widzów w "Tańcu z gwiazdami", od czasu programu jest w złej kondycji - pisze tygodnik. Twierdzą też, że przyczyną niepowodzeń Mariusza jest właśnie taniec.

Pudzian ma problemy ze stawami - twierdzi informator Na Żywo. To wynik treningów tanecznych. Obciążające stawy układy w połączeniu z wagą Mariusza odbiły się na jego zdrowiu.

Pudzian myśli już podobno o pożegnaniu się z karierą. W sporcie osiągnął przecież już wszystko, a w telewizji na pewno znajdzie się dla niego jakiś etat. Dużo spokojniejszy. Sugerujemy program o gotowaniu.

A może polityka?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie