Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak pozwie Dariusza K. o zaległe alimenty? To PONAD PIĘĆ MILIONÓW!

84
Podziel się

Za czasów małżeństwa dorobili się wspólnie prawie 11 milionów złotych. Piosenkarka nigdy nie zobaczyła ani złotówki z tej kwoty.

Górniak pozwie Dariusza K. o zaległe alimenty? To PONAD PIĘĆ MILIONÓW!
bDnJGAyJ

Edyta Górniak i Dariusz K. rozwiedli się w 2010 roku. Wtedy jeszcze nikt nie wierzył Edycie, gdy opowiadała w Vivie, że jej były mąż ma poważne problemy ze sobą. Kiedy mówiła, że Darek zabierał jej dowód osobisty i "bił ją słownie", rzeczywiście brzmiało to egzaltowanie.

Z czasem wyszło na jaw, że jako pierwsza odkryła jego uzależnienie od narkotyków i obsesję wydawania pieniędzy kosztem coraz większych długów. Żeby spłacić część z nich, sprzedał w tajemnicy przed byłą żoną mieszkanie w Wilanowie, które Edyta trzymała jako zabezpieczenie Allana na przyszłość. Zobacz: Dariusz K. po cichu sprzedał mieszkanie Górniak!

bDnJGAyL

Niestety, miał do tego prawo, bo Edyta rozwodziła się w takim pośpiechu, że zapomniała podzielić majątek. Kiedy Dariusz K. został aresztowany za zabicie kobiety na pasach pod wpływem kokainy, Górniak uznała, że to oznacza "spokój dla Allana". Zobacz: Górniak o aresztowaniu Dariusza K.: "To SPOKÓJ DLA ALLANA!"

Nie myślała wtedy o alimentach, które miał płacić na ich wspólne dziecko, zwłaszcza, że Dariusz nigdy nie wywiązywał się z tego obowiązku. Od tamtej pory piosenkarka ze spokojem znosiła pretensje byłych teściów, którzy nabrali upodobania do ciągania jej po sądach po to, by zmusić 13-letniego wnuka do utrzymywania z nimi kontaktów, a także zarzuty ze strony byłego męża, który w sądzie oskarżył ją o to, że wpędziła go w nałóg. Z czasem poszerzył repertuar o pomówienia dotyczące fałszowania dokumentów, na dodatek międzynarodowych. Zobacz: Dariusz K. SKŁAMAŁ, że Edyta bezprawnie wywiozła Allana do Stanów? "Jestem matką, naruszono moje dobre imię!"

W końcu jednak cierpliwość jej się wyczerpała. Jak donosi Super Express, szykuje własną ofensywę, a ma na byłego męża i jego rodzinę sporo haków do wykorzystania w sądzie.

Przede wszystkim chodzi o nigdy nie przeprowadzony podział majątku. W jego skład wchodzi wart 4 miliony dom w Milanówku, który został niedawno zlicytowany na poczet spłaty licznych długów Dariusza K., dwa samochody marki Lexus oraz warte milion złotych mieszkanie w Wilanowie, które Edyta dostała od dewelopera, a potem Darek je przećpał. Piosenkarka planuje upomnieć się także o wypłatę zaległych alimentów. Sąd, wydając orzeczenie rozwodowe, zobowiązał Dariusza do płacenia 3 tysięcy złotych miesięcznie, a także pokrywania połowy kosztów prywatnej szkoły, do której chodził Allan. Jak donosi Super Express, były mąż Edyty nigdy nie zapłacił ani grosza.

bDnJGAyR

Powinno się tego wszystkiego uzbierać ponad pięć milionów złotych. Dariusz K., który w końcu idzie do więzienia, pewnie nie zapłaci ani grosza, ale w takim przypadku sąd może zobowiązać jego najbliższych do uregulowania długów. Jest szansa, że państwo Krupa będą zbyt zajęci zbieraniem tej kwoty, by znaleźć czas na dalsze procesy z byłą synową.

Edyta już na początku grudnia złoży w sądzie odpowiednie dokumenty - ujawnia znajoma piosenkarki.

bDnJGAyS
bDnJGAzm
KOMENTARZE
(84)
Gość
3 lata temu
Zamiast dziecku dać, to na narkotyki poszło...
gość
3 lata temu
I dobrze, ścigać alimenciarzy,dzieci płodzą ale płacić na nie to już nie.
M
3 lata temu
Facet, który nie płaci na swoje dzieci to zwykłe gówno, ś****a i nieudacznik życiowy. ..lepiej żeby nie było takich pseudo ojców w życiu dzieci....brawo Edyta!
bDnJGAzn
gość
3 lata temu
Powinna mu zabrać bo tak naprawdę to ona wszystko urobiła a potem on oddał to jakiejś lafiryndzie która i tak go zostawiła
gość
3 lata temu
No i powodzenia
Najnowsze komentarze (84)
ewa
3 lata temu
Do Edzi lepiej się nie zbliżać , ale synuś jeszcze jej pokarze ,przyjdzie dzień zapłaty .
gość
3 lata temu
Nie ma takiej możliwości, aby starzy odpowiadali za długi syna za jego życia. Są to długi osobiste i odpowiedzialność za nie ponosi tylko syn.
gość
3 lata temu
Edi pociśnij chłopa niech mu się na serio zapali koło tyłka.. zasłużył jak mało kto.
gość
3 lata temu
Ona turbo j******a a on turbo p***a-frajer
gość
3 lata temu
Alanek wygląda jak koleś z Simsów;)))
Gość
3 lata temu
Acha, stara Gorniak potrzebuje kasy na botox i zycie w Uesowie ?!
Gość
3 lata temu
Krupa dawaj kasę na tłuściocha cygana!!
gość
3 lata temu
ależ ten alanek robi się brzydki,taki cyganicha
bDnJGAzf
Basia
3 lata temu
Edyta bądż damą, leżących się nie kopie , badż ponad Panią Justę
gość
3 lata temu
Ten artykuł napisała sama Górniaczka, bo w Pudlu przedstawiana przez nią wersja wydarzeń traktowana jest jak święta prawda. Tymczasem nie wiemy, jak było naprawdę, bo każdy medal ma dwie strony.
gość
3 lata temu
brawo Edzia!! zaoraj ćouna
aga
3 lata temu
Na szczęście Allan podobny do Edyty.Wspólny majątek dobre.Po tym jak go Edyta zostawiła widać do czego się nadajwał.
gość
3 lata temu
Dla mnie tj.ona poprostu chciała mieć dziecko i to wszystko ,tamci faceci nie chcieli a tu zdarzył sie naiwniak ma bo to staje się nudne ,tylko ona ma problem z narzeczonym czy jak to nazwać .
Gość
3 lata temu
Niech walczy, rozumiem ją. Może ona nauczy go odpowiedzialności za czyny
...
Następna strona
bDnJGAzH