Doda prowadzi po alkoholu!

Nie boi się policji. Dziwicie się?

Obraz

Dorota Rabczewska nie boi się policjantów. Trudno się dziwić. Zakłada, że jeżeli nawet ją zatrzymają, co najwyżej poproszą o autograf.

Fakt przyłapał ją, gdy piła wino w knajpie i chwilę później wsiadła do samochodu. Jak widać, nie obawia się badania alkomatem. Jak myślicie, ile razy wywinęła się już z podobnej sytuacji? I czy jeździ po alkoholu na codzień? Poczucie bezkarności, które zaszczepiło w niej bycie gwiazdą może się jeszcze kiedyś źle skończyć.

Obraz
© Fakt, 25.08.08
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą