Ofiara "Gwiazdy tańczą na lodzie"!

643
Podziel się

Udział w programie z Mroczkiem zrujnował jej życie!

Ofiara "Gwiazdy tańczą na lodzie"!

Aneta Kowalska, partnerka Rafała Mroczka z 1. edycji Gwiazdy tańczą na lodzie, miała podczas treningu tragiczny wypadek, który na zawsze zakończył jej karierę. Łyżwiarka spędziła na lodowisku większość swojego życia, teraz z trudem może chodzić. Nie ma pieniędzy na leczenie, ani nawet na jedzenie czy na czynsz.

Do wypadku doszło w marcu tego roku podczas przygotowań do drugiej edycji programu, w którym Aneta miała wystąpić z Robertem Moskwą.

Było dość ciasno, musieliśmy bardzo uważać, w pewnym momencie zauważyłam, że lód się kończy, zahamowałam, żeby Robert nie wypadł. Niestety potknął się i runął na mnie całym ciężarem - opowiada Kowalska Faktowi. Ja wyłam z bólu, moje nogi wykręciły się w nienaturalny sposób.

Badania wykazały, że łyżwiarka ma w 80% naderwane wiązadła boczne, pęknięte torebki stawowe i zmiażdżoną tkankę miękką. Potrzebuje dwóch skomplikowanych operacji i wielu miesięcy bolesnej rehabilitacji. Aneta potrzebuje na to ponad 40 tysięcy złotych. Nie może pracować, a od ubezpieczyciela dostała odszkodowanie... 200 złotych!

Cały czas się leczę, ale już wiem, że nigdy nie wrócę do formy sprzed wypadku, nie wiem też, z czego będę żyła - żali się Aneta. Lód był całym moim życiem. Operacja jednego kolana to około 13 tysięcy złotych, muszę więc mieć około 40 tysięcy, by wystarczyło i na zabiegi, i na rehabilitację. Nie wiem, skąd wezmę te pieniądze. Nawet chodzenie sprawia mi ból, więc nawet pracy w sklepie nie dostanę.

Aneta skusiła się na przedłużenie kontraktu za sprawą sukcesu występów z Mroczkiem. Sukces pierwszej edycji dał jej szansę na karierę w telewizji. Zrezygnowała nawet z udziału w rewii w Meksyku, aby ponownie wystąpić w Gwiazdy tańczą na lodzie.

Przypomnijmy - to już druga Aneta, która po występach z Rafałem w programie rozrywkowym skończyła bardzo smutno. Aneta Piotrowska z Tańca z gwiazdami przeżyła załamanie psychicznei wylądowała na psychoterapii. Czy to jakaś klątwa Mroczka?

KOMENTARZE
(643)
gość
12 lat temu
Biedna dziewczyna... ale gdzie zarząd TVP? Powinni jej jakoś pomóc - dla nich 60 tys to pestka
gość
12 lat temu
no faktycznie wina Mroczka...och g***i pudlu...szkoda dziewczyny..
gość
12 lat temu
Tak, to zdecydowanie wina MROCZNEGO MROCZKA! bueheheh!
gość
12 lat temu
Co ma do tego Mroczek? Nawet nie byl w poblizu wypadku.. bez jaj!
gość
12 lat temu
przeciez to Moskwa na nia wpad a nie Mroczek! wiec czego wy chcecie od Mroczka! poj..by
Najnowsze komentarze (643)
MERY.SZ
11 lat temu
Przecież to niczyja wina a na pewno nie Rafała Mroczka po prostu pech:(
gość
11 lat temu
aha rafal przepraszam ze dziwnyw ten kometasz ze to takjak bym do ciebie pisala terazmodrom gluwke to to masz na filmie stym peskiem pawe l pewni sie obrazi ale wy jestescie zgrano parkom i kinga i majka na serialu jom kochasz oczywiscie majke itomek poza scenom pewnom pewnie twuj najlepszy kupel ini twoji przyjaciele z m jak mijosc iwogule nietylko z m jak milosc kocze
gość
11 lat temu
cze rafal witam tesz anete bardoladnie wychodzice na zdjeciach wisz co tenie bieski kolor i ten garnitur ci pasujei ten usmie pewnie cie zalpali i anete tez powiedz jej ze mam bardzo ladnom sukienke ale bym sie wniom nie zmiescila haha lubie was wszystkich .jest fajnie opalonona wiedzej zdzejc powines miec z niom i wogule sam tesz meski i jestes? a twuj brat tesz jest ladny i sie zawsze rozumiemiecie w drudnych chwilach noco przeczesz nie klamiem
gość
11 lat temu
no właśnie czego chcecie od Mroczka
gość
11 lat temu
przecież piszecie że to moskwa się na nią przewrócił więc co ma do tego Mroczek?!
gość
11 lat temu
skoro zrezygnowala z rewii dla jakiegos pustego programu rozrywkowego dla idiotow to niech teraz nie robi z siebie ofiary.... Malo kasy zarobila za dwie edycje?
gość
11 lat temu
Uczulam wszystkie mniejsze i większe gwiazdy, które mają zamiar brać udział w programach rozrywkowych u Walterów, spisujcie w swoich kontraktach UBEZPIECZENIE od nieszczęśliwych wypadków, bo później Walter sie na Was wypnie. Nie macie menadzerów do cholery? a jeżeli macie to co oni robią ?
gość
11 lat temu
Popzwać do sądu ubezpieczyciela lub TVN bo przecież powinni być ubezpieczeni od takich wypadków. Najprościej jest się wyłgać i zapomnieć. To wstyd rodzino WALTERÓW
gość
11 lat temu
jakim cudem to jego wina idioto.Dzięki niemu była kimś
gość
11 lat temu
nie rozumię dlaczego wina Mroczka przecież to Robert Moskwa na nią wpadł na treningu a nie Mroczek. Co za baran to pisał!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
wydaje mi się, że pudelek zbyt ostro ocenia różne sytuacje. to co mówią gwiazdy o tym portalu to prawda, szkoda czytać;/ zawiodłam się!
gość
11 lat temu
mroczki to wiesniaki
gość
11 lat temu
Mroczek Fatality!! To jego wina i powinien wziąść na siebie koszty i odpowiedzialność ale nie poczuwa się do tego. Niech jej ktoś pomoże!!! ;(
gość
12 lat temu
a uczestnicy tego programu nie sa ubezpieczeni?w PZU oczywiscie.....
...
Następna strona