Zbliżenie na twarz Dody

Ładna? Nieładna? Już sami nie umiemy ocenić.

Obraz

Nasz czytelnik zrobił sobie niedawno zdjęcie z Dodą. Spotkał ją na ulicy, gdy wychodziła z knajpy. Była miła, grzeczna, nie pluła, nie przeklinała - czyli wbrew stereotypom.

Wyszła ładnie? Nieładnie? My już sami nie wiemy. Nie potrafimy już oceniać jej urody w oderwaniu od jej sławy.

Jeden pozytyw - chwilowo przestała się transformować w faceta, czego niepokojące sygnały widzieliśmy niecały rok temu tutaj.

(Wysyłajcie nam swoje prywatne zdjęcia gwiazd na donosy@pudelek.pl . Chętnie
opublikujemy.)

Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Obraz
© PUDELEK EXCLUSIVE
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą