Czwartek 07.12.2017 14:00

Marina Szczęsna chce zamknąć usta fanom Pudelka. Grozi sądem za Wasze komentarze

Marina Marina Łuczenko Marina Łuczenko-Szczęsna Wojciech Szczęsny Marina pozwała Pudelka

Marina Szczęsna chce zamknąć usta fanom Pudelka. Grozi sądem za Wasze komentarzefot. PUDELEK EXCLUSIVE

Jak zapewne doskonale wiedzą nasi fani, Marina nie darzy nas szczególną sympatią, nie ma poczucia humoru na temat naszych materiałów i bardzo do serca bierze sobie krytykę swojej muzyki, występów, wywiadów czy postów na publicznym Instagramie. Najwyraźniej nie wzięła po uwagę, że wrzucając coś do sieci, musi się liczyć z krytyką dziennikarzy oraz internautów, na opinii których tak bardzo jej przecież zależy. Dzielenie się każdym fragmentem swojego życia prywatnego czy zawodowego wiąże się z ryzykiem, że coś może się komuś nie spodobać - najwyraźniej bezkrytyczna celebrytka nie przyjmuje tego do wiadomości.

Przypomnijmy: Fani krytykują występ Mariny: "Jęczy jakby miała zatwardzenie!"

Co więcej, żona Wojtka Szczęsnego oczernia nas publicznie, opowiadając kłamstwa w wywiadach, twierdząc między innymi, że jesteśmy jedyną redakcją w kraju, która śmie ją krytykować oraz że życzyliśmy sobie od niej pieniędzy za dobre publikacje. Po pierwsze - nie robimy takich rzeczy, po drugie - nawet miliony złotych od WAG nie byłyby w stanie sprawić, byśmy chwalili ją, gdy na to nie zasługuje. Po prostu lubimy patrzeć w lustro bez obrzydzenia.

Tego Marina chyba też nie rozumie: Marina płacze przed kamerami: "Jestem jak każda dziewczyna, która idzie do pracy. Wyobraziłam sobie, co przeszłam"

Marinie nie wystarcza już nienawiść do Pudelka. Teraz postanowiła uderzyć w Was - komentujących nasze artykuły. Celebrytka przekonuje, że Wasze komentarze - np. te krytykujące jej muzykę - są obrazą jej czci i nakazuje nam ich usuwanie.

Niestety - na chwilę obecną jesteśmy zmuszeni zastosować się do zabezpieczenia sądowego. Nie zdziwcie się więc i nie wińcie nas za to, że Wasze komentarze o Marinie nie będą widoczne. Będziemy dochodzić Waszego prawa do krytyki w sądzie. Nie poddamy się, mimo że Marina próbuje Wam i nam zamknąć usta.

Na koniec dodajmy, od czego się zaczęło: DOCZEKALIŚMY SIĘ: Marina wysłała nam pismo! Twierdzi, że ukazujemy ją jako "osobę PUSTĄ i POZBAWIONĄ TALENTU MUZYCZNEGO"...

Marina cała na biało podpisuje płyty pod TVN-em


 
Pudelek.pl na Facebooku: