Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marina Szczęsna chce zamknąć usta fanom Pudelka. Grozi sądem za Wasze komentarze

Podziel się

Żona Wojtusia domaga się w sądzie usuwania Waszych niepochlebnych komentarzy. Macie jej coś do powiedzenia?

Marina Szczęsna chce zamknąć usta fanom Pudelka. Grozi sądem za Wasze komentarze
bEiSSUZh

Jak zapewne doskonale wiedzą nasi fani, Marina nie darzy nas szczególną sympatią, nie ma poczucia humoru na temat naszych materiałów i bardzo do serca bierze sobie krytykę swojej muzyki, występów, wywiadów czy postów na publicznym Instagramie. Najwyraźniej nie wzięła po uwagę, że wrzucając coś do sieci, musi się liczyć z krytyką dziennikarzy oraz internautów, na opinii których tak bardzo jej przecież zależy. Dzielenie się każdym fragmentem swojego życia prywatnego czy zawodowego wiąże się z ryzykiem, że coś może się komuś nie spodobać - najwyraźniej bezkrytyczna celebrytka nie przyjmuje tego do wiadomości.

Co więcej, żona Wojtka Szczęsnego oczernia nas publicznie, opowiadając kłamstwa w wywiadach, twierdząc między innymi, że jesteśmy jedyną redakcją w kraju, która śmie ją krytykować oraz że życzyliśmy sobie od niej pieniędzy za dobre publikacje. Po pierwsze - nie robimy takich rzeczy, po drugie - nawet miliony złotych od WAG nie byłyby w stanie sprawić, byśmy chwalili ją, gdy na to nie zasługuje. Po prostu lubimy patrzeć w lustro bez obrzydzenia.

bEiSSUZj

Marinie nie wystarcza już nienawiść do Pudelka. Teraz postanowiła uderzyć w Was - komentujących nasze artykuły. Celebrytka przekonuje, że Wasze komentarze - np. te krytykujące jej muzykę - są obrazą jej czci i nakazuje nam ich usuwanie.

Niestety - na chwilę obecną jesteśmy zmuszeni zastosować się do zabezpieczenia sądowego. Nie zdziwcie się więc i nie wińcie nas za to, że Wasze komentarze o Marinie nie będą widoczne. Będziemy dochodzić Waszego prawa do krytyki w sądzie. Nie poddamy się, mimo że Marina próbuje Wam i nam zamknąć usta.

bEiSSUZp
bEiSSUZq

**Marina cała na biało podpisuje płyty pod TVN-em

**

bEiSSUZK
bEiSSVaf