Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO U NAS: Fotograf tłumaczy "bojkot" Soni Bohosiewicz. "Obraziła nas!"

254
Podziel się

Lekkomyślne słowa aktorki zdenerwowały fotografów, którzy odmówili robienia jej zdjęć podczas premiery nowego filmu. Dali jej nauczkę?

TYLKO U NAS: Fotograf tłumaczy "bojkot" Soni Bohosiewicz. "Obraziła nas!"
bCGhOelN

W minioną środę w jednym z warszawskich kin odbyła się uroczysta premiera nowej polskiej komedii romantycznej. Jak to zwykle bywa, na imprezie pojawiły się wszystkie gwiazdy filmu, plejada celebrytów i tłum fotografów i dziennikarzy chcących uwiecznić ten ważny moment dla Was - naszych czytelników.

Premiera przebiegała zgodnie z planem do momentu, aż na ściankę weszła odgrywająca jedną z głównych ról, Sonia Bohosiewicz. W tym momencie wszyscy zgromadzeni w kinie paparazzi jak jeden mąż odłożyli aparaty i - mimo próśb aktorki - nie zrobili jej ani jednego zdjęcia.

bCGhOelP

"Strajk" fotografów nie był przypadkowy, bo Bohosiewicz podpadła im swoimi lekkomyślnymi wypowiedziami, sugerującymi, że i tak sama najlepiej potrafi się sfotografować, a te zdjęcia, które lubi, publikuje w mediach społecznościowych.

Zachowanie fotografów wywołało burzę wśród naszych czytelników: część z Was chwaliła ich za odwagę i honor, a inni uznali to za dziecinadę i brak profesjonalizmu.

Postanowiliśmy zapytać jednego z obecnych na premierze fotoreporterów o wyjaśnienie, jak doszło do tego, że Bohosiewicz, poza własnymi selfie, nie będzie miała z tej imprezy żadnego profesjonalnego zdjęcia:

_**Choć mogłoby się wydawać, że środowisko fotoreporterów składa się z kilkunastu indywidualistów, to sprawa Soni zjednoczyła nas wszystkich**_ - mówi w rozmowie z nami jeden z bardziej doświadczonych paparazzich. Aktorka szczególnie obraziła tych chłopaków, którzy często czekają po kilka godzin na mrozie, żeby wykonać kilka ładnych zdjęć pod studiami telewizyjnymi. Tak na prawdę chłopaki, którzy przychodzą na wszystkie te "kotlety", to poza fotografami reklamowymi, osoby każdego dnia pracujące z gwiazdami i właściwie po części odpowiadające za ich wizerunek. A tu nagle ktoś wszem i wobec ogłasza, że jesteśmy niepotrzebni. Super.

bCGhOelV

Nasz informator zdradził też, jak fotografowie uzgodnili formę swojego "protestu" przeciwko Soni.

Kilka dni przed premierą na grupie facebookowej, która zrzesza połączone siły dziennikarsko-fotoreporterskie, wywiązała się dyskusja, jak pokazać Soni, że nie miała racji - zdradza paparazzi. Podczas dyskusji, co zrobić z osobą obrażającą nas i naszą pracę, doszło do podziału zdań. Niektórzy chcieli zrobić choć jedno zdjęcie, tak pamiątkowo, ale bez publikowania go w bazach. Postanowiliśmy głosować, co pokazało, że opcja niewykonania ani jednego fotosa wygrała ponad dwukrotną różnicą głosów. To dlatego podczas premiery ta pani nie została uwieczniona na zdjęciach indywidualnych, a na grupowych ustawialiśmy się tak, by Bohosiewicz znalazła się poza kadrem.

Przypomnijmy, że podobny bojkot zorganizowano Pawłowi Wilczakowi, gdy ten w 2004 roku za mocno "gwiazdorzył" w Międzyzdrojach.

Myślicie, że ta historia czegoś nauczyła Sonię?

bCGhOelW
bCGhOelX
bCGhOemq
KOMENTARZE
(254)
Gość
2 lata temu
No I ma po darmowej reklamie :)
gość
2 lata temu
Fajnie,że się zjednoczyli. Celebryci narzekają na papsów ale zapominają,że bez nich nie istnieją.
Gość
2 lata temu
Tak to jest jak się zaczyna gwiazdozyc
bCGhOemr
Gość
2 lata temu
Ona tez z pyska FAS... kto tych ludzi obserwuje na instagramie? Przecież te pustaki w tych dziennych relacjach pieprzą 3 po 3
Gość
2 lata temu
Sonia, taka ładna byłaś. A teraz sam botoks
Najnowsze komentarze (254)
Zbych
2 lata temu
Przestańcie straszyć!!!
Miron
2 lata temu
Botoxbaby
gość
2 lata temu
Ale p*****a.
Środa Śl.!dźw...
2 lata temu
O ile potrzebujesz wydzierżawić podnośnik koszowy, zalecam odwiedzić stronicę www:Wypatrujemy ocykanych pracobiorców
Środa Śl.#zwy...
2 lata temu
Jeżeli pragniesz pożyczyć dźwig osobowy, wyróżniam odwiedzać stronę www:Poszukujemy profesjonalnych pracobiorców
Legnica-zwyżk...
2 lata temu
Jeśli potrzebujesz pożyczyć podnośnik osobowy, wyróżniam odwiedzić stronę internetową:Wyszukujemy zorientowanych pracowników
gość
2 lata temu
gonić paszczura
gość
2 lata temu
Naprawdę a nie na prawdę!!!
bCGhOemj
gość
2 lata temu
Z jednej strony rozumiem, że celebryci się wkurzają, kiedy np. odprowadzając dziecko do szkoły są "atakowani" przez fotografów, ale z drugiej str. wybrali taki, a nie inny zawód, więc o co chodzi. Bez mediow nie istnieją. W wielu wypadkach my- widzowie nie wiedzielibyśmy o ich grzeszkach, dzięki temu nie jesteśmy karmieni obłudą, dzięli nim tala Liszowska nie reklamuje np. szkółek jazdy choćby
Gość
2 lata temu
Te scianki to zenada dla pozujacych i fotografujacych. Jedni i drudzy mysla ze sa fajni to jest DNO i zadufanie
Gość
2 lata temu
Straszne ma te blond włosy i czarne brwi
ertdfc
2 lata temu
Te nasze pseudo gwiazdy, NIE ISTNIEJĄ bez paparazzi!!!! Kto by o nich pamiętał?
gość
2 lata temu
No jeśli ona najpiękniejsze zdjęcia sama publikuje, to jest brzydsza niż myślałem
gość
2 lata temu
Świetne. Nie lubię tej kobiety, gdyż ma "starego" (jełopa - w domyśle) zamiast męża. Nikogo nie szanuje.
...
Następna strona
bCGhOemL