Trwa ładowanie...
Przejdź na

Świadek relacjonuje wypadek Deynn i Majewskiego: "Samochód, z którym się zderzyli, jest mocno rozwalony"

128
Podziel się

Do zdarzenia doszło w Olsztynie podczas wyjazdu z parkingu.

Świadek relacjonuje wypadek Deynn i Majewskiego: "Samochód, z którym się zderzyli, jest mocno rozwalony"
bDJtMdsR

Początek roku jest dla Marity Surmy wyjątkowo surowy. Najpierw straciła wszystkie kontrakty reklamowe z powodu szczerych wyznań młodszej siostry, która szczegółowo opisała ich relację oraz ujawniła wszystkie brudne sekrety rodzinne przez lata przykrywane przez Deynn i jej chłopaka pięknymi zdjęciami na Instagramie.

Później było tylko gorzej. Od pary zaczęli odwracać się nawet najwierniejsi fani, którzy wypominali im już nie tylko hipokryzję, ale także znęcanie się nad 10-letnią siostrą Deynn, Natalką.

bDJtMdsT

Na profilu prowadzonym przez antyfanów Deynn pojawił się kolejny niepokojący donos. Kilka osób przebywających w Olsztynie było świadkami kolizji, w którym brali udział Marita Surma i jej chłopak, Daniel Majewski:

Deynn i Majewski mieli dziś stłuczkę w Olsztynie. Nie wiadomo czyja wina, ale drugi samochód jest ostro rozwalony, a ich delikatnie - czytamy relację świadka.

Deynn i Majewski - tłuczka na Mochnackiego przy wyjeździe z parkingu - informuje kolejny świadek zdarzenia.

bDJtMdsZ

Spróbowaliśmy skontaktować się z rzecznikiem policji w Olsztynie by potwierdzić te informacje, ale dowiedzieliśmy się, że rzecznik pracuje do 15 (!) i nie udzieli dzisiaj komentarza.

bDJtMdta
bDJtMdtu
KOMENTARZE
(128)
gość
3 lata temu
Co wy w nich widzicie a przepraszam tatuaże
Anka
3 lata temu
A czym tak wspaniałym zabłysnęli że wszędzie on o nich mówią ....A idź pan w ch.... z takimi zadufanymi w sobie bucami... 🤢🤢🤢🤮🤮🤮
gość
3 lata temu
trochę nie na temat, ale co to za siostra jak pozwala się naśmiewać z rodzeństwa:/ Dzieciakowi teraz pewnie dokuczają. Pseudo gwiazdka, szkoda że tylko dzisiejsze społeczeństwo zachwyca się takimi ludźmi
bDJtMdtv
Gość
3 lata temu
Nie chce ich tłumaczyć, ale audi to porządne auta jakościowo więc mogło sie delikatnie uszkodzić!! I zazwyczaj jest tak, że auto sprawcy jest najbardziej rozwalone...robicie z igły widły
Gość
3 lata temu
Odpowiedzialny i mądry kierowca powinien mieć oczy z obu stron głowy !!! Zachować ostrożność, myśleć logicznie i reagować w miarę możliwości. Nikt kto jeździ po centrum miasta z otworzona lotką nie jest nastawiony na myślenie o bezpiecznej jeździe tylko popisowkach. I oto co wyszło z połączenia głupoty z lansowaniem się ... na KOGOŚ KIM SIĘ NIE JEST czyli kierowca rajdowym, a nawet siostrą.
gość
3 lata temu
Rzecznik pracuje praktycznie całą dobę, olsztyńska policja po prostu nie chciała udzielić informacji WAM :) Co innego gdyby chodziło o coś poważnego - a nie zrobienie g****oburzy.
gość
3 lata temu
obrzydliwe typy
Gość
3 lata temu
Może chcą wyłudzić odszkodowanie na wakacje
Gość
3 lata temu
Tylko samochód Majewskiego jwst za kupę forsy więc nie dziwne że się nie rozwalil jak ten dryp, który w nich wjechał jakiś rzech....
Gość
3 lata temu
Ludzie bez przesady ! Jaki jad ! Zazdrość wycieka drzwiami i oknami
Olsztyn
3 lata temu
No mogli się p****ć w atrakcyjniejszym miejscu..Np przy Galerii Warmiańskiej,Brzezinach albo chchociaż Centrum.Najlepiej w tle tramwajów.Albo nawet z tramwajem.
gość
3 lata temu
-w*n krwie z olsztyna, nie chcemy tu takich ułomow!!!!!!
Gość
3 lata temu
Zdarza sie nie robcie sensacji
bDJtMdtn
gość
3 lata temu
karma
...
Następna strona
bDJtMdtP