Trwa ładowanie...
Przejdź na

„Fakt”: Niszczycielska moc Mandaryny

338
Podziel się
„Fakt”: Niszczycielska moc Mandaryny
bDIxBWwl

Po licznych artykułach wynoszących pod niebiosa Mandarynę i poddających w wątpliwość normy moralne Michała Wiśniewskiego, obóz Wiśniewskiego postanowił zareagować. Magda Femme, pierwsza wokalistka Ich Troje i pierwsza żona Wiśniewskiego, zdradza w Fakcie, że to Mandaryna skłóciła ją z mężem. Jak mówi, małżeństwo dwojga artystów było burzliwe, ciągle przeżywali mniejsze lub większe kryzysy, ale to fakt, że Michał zdradził Magdę z Mandaryną, był gwoździem do trumny związku. Teraz, kiedy Mandaryna i Michał nie są razem, dawne waśnie zostały zażegnane i zespół koncertuje w poszerzonym składzie – a nastroje są doskonałe.

Kłamać też trzeba umieć. Magda Femme stara się, jak może, wybielić swojego eks-męża, ale czy to nie on trzymał w sekrecie ich związek, żeby nie szkodzić swojemu wizerunkowi scenicznemu? I czy to nie on zainteresował się sześć lat młodszą Mandaryną, kiedy była jeszcze tancerką?

bDIxBWwO
KOMENTARZE
(338)
2020 pandemia
9 miesięcy temu
haha ktoś w 2020? pewnie nikt :(
gość
8 lat temu
Boshe, ja wtedy miałem 22 lata!
gość
12 lat temu
p******o sie tym gwiazdom w głowach. tylko silikony w cycki walom, włosy przedłużaja i tipsy w głowie. a do garów je dac, szczote w ręke, albo motyka i źmioki kopac. dzieci jakby same chowały i pare nocy i miesiecy nie spały to by znały lalki życie!!!
bDIxBWwP
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
Michał Wiśńie...
13 lat temu
nie róbcie tego, bo o czym będa pisać brukowe gazety szukajace taniej ssensacji, kiedy to każde z tych piosenkarzyków rozejdzie sie inna rózna i przeciwna strone??????????????żenada
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
14 lat temu
I tak Marta jest najlepsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
14 lat temu
:)
gość
14 lat temu
czemu ja mamna imie magda mam imie tej femme ktora klamie
gość
14 lat temu
mnie to nie obchodzi bo z nich to sa same baranyi tyle
gość78
14 lat temu
Spójrzcie jaka Mandaryna jest ładna...
gość78
14 lat temu
Ale Magda Femme jest brzydka!!!!!!!! ble
tfu...
14 lat temu
Mandaryna to diabel, wszyscy tak jej wsolczuja a to ona zniszyla ich zwiazek, jak mozna siegac po zonatego faceta? nawet kiedy o nalega tzreba troche pomysleC..TO JEJ KIEPSKO WYCHODZI;) Teraz sama wie co to znaczy, jak to zwykle w zyciu bywa
bDIxBWwH
Martyna Szle...
14 lat temu
NO I DOBRZE I TAK Z MANDARYNĄ STAŁO SIĘ TO SAMO TA POJEBANA ANKA ZABRALA MEZA!!!!!!!!
...
Następna strona
bDIxBWxj