Trwa ładowanie...
Przejdź na

Najsztub zdał egzamin na prawo jazdy

48
Podziel się:

Po siedmioletnim jeżdżeniu bez uprawnień Piotr się zreflektował. "Jeszcze nie mam dokumentu, ale niedługo to potrwa".

Najsztub zdał egzamin na prawo jazdy
bESWtXOZ

W październiku zeszłego roku Piotr Najsztub przejeżdżając przez podwarszawski Konstancin-Jeziorną potrącił 77-letnią kobietę. Ofiara została przewieziona do szpitala z poważnym urazem żeber. Na domiar złego wyszło na jaw, że dziennikarz prowadził auto, nie mając ważnego prawa jazdy, ubezpieczenia OC ani aktualnego przeglądu technicznego pojazdu.

Okazało się, że Najsztub od siedmiu lat notorycznie łamał prawo, jeżdżąc samochodem bez prawa jazdy. Zostało ono bowiem zatrzymane w 2009 roku za przekroczenie dopuszczalnego limitu punktów karnych. Urzędnicy Starostwa Powiatowego z Piasecznie nie wydali jednak postanowienia o odebraniu dziennikarzowi uprawnień do kierowania pojazdami. Kiedy rok temu Najsztub zgłosił się do starostwa z prośbą o udostępnienie jego profilu kierowcy w celu podejścia do egzaminu na prawo jazdy, urzędnicy zmienili zdanie i oznaczyli Najsztuba w Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców jako nieuprawnionego do prowadzenia aut oraz wydali decyzję administracyjną o cofnięciu mu uprawnień.

Wysłali do niego pismo w tej sprawie, jednak z powodu błędu w adresie dokumenty wróciły do starostwa. Stało się jasne, że Najsztub nie zdaje sobie sprawy z toczącego się przeciwko niemu postępowania, gdyż urzędowe pisma nie zostały mu skutecznie doręczone. O tym, czy mimo wszystko powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej za prowadzenie samochodu bez uprawnień, o których cofnięciu oficjalnie nie został powiadomiony, zdecyduje prokuratura.

bESWtXPb

Na razie dziennikarzowi postawiono zarzut spowodowania wypadku, w którym ucierpiała piesza, doznając obrażeń, skutkujących rozstrojem zdrowia na okres powyżej 7 dni. Grozi za to do trzech lat więzienia.

Moja sprawa wciąż toczy się w prokuraturze - ujawnia Najsztub w Super Expressie.

Na szczęście w międzyczasie, nie czekając na decyzję, czy uprawnienia do kierowania pojazdem zostały mu odebrane słusznie czy nie, postanowił na własną rękę zająć się tą sprawą i przystąpił do egzaminu na prawo jazdy. Jak twierdzi, z sukcesem.

Tak, zdałem egzaminy na prawo jazdy jakiś czas temu - potwierdza dziennikarz. Jeszcze nie mam dokumentu, ale to niedługo potrwa.

bESWtXPh
bESWtXPC
KOMENTARZE
(48)
Gość
4 lata temu
Sędzia który ukradł 50 zł na stacji jest niewinny! Paranoja chory kraj normalny Kowalski miałby wyrok w zawiasach... gdzie Ziobro?
gość
4 lata temu
Nie promujcie patologii!
gość
4 lata temu
Litości... Kogo to obchodzi???
bESWtXPD
gość
4 lata temu
Oto idealny przykład newsa z d**y.
🐴 Znawca Tem...
4 lata temu
to po pijaku można już zdawać na prawo-jazdy ?
Najnowsze komentarze (48)
gość
4 lata temu
Ta zdał.. dobrze posmarował :D A i tak wiekszosc kupuje kolekcjonerskie z tych stron typu dokumencik.pl. Policja celebryte zlapie to przeciez na spokojnie przechodzi;)
niezamaco
4 lata temu
Po co parchu prawko w p*****u???
gość
4 lata temu
Cholerny Ż*d -zatruwa nam tylko powietrze w kraju i przynosi same szkody!!!!!!
Gość
4 lata temu
W państwie h.d.i kamieni kupa (według ministra rządu Tuska) lizusy tej władzy byli ponad prawem i przez 8 lat nie potrzebowali prawa jazdy.
Gość
4 lata temu
W państwie h.d.i kamieni kupa (według ministra rządu Tuska) lizusy tej władzy byli ponad prawem i przez 8 lat nie potrzebowali prawa jazdy.
gość
4 lata temu
Z******o
Żydek
4 lata temu
Palec w dupkę, kto się nie schowa ten kryje.
Gość
4 lata temu
NO I SUPER ŹE ZDAŁ
bESWtXPv
Gość
4 lata temu
Z***k bedzie jezdzil legal
eLLa
4 lata temu
A "szary" człowiek po takich wyczynach dostał by zakaz na parę lat. A tu proszę już ma prawko Patologia.
Idole IIIRP
4 lata temu
Najsztub i Zakowski sa zawsze tacy niedomyci, brudni, niechlujni, niedogoleni, z tlustymi i zmierzwionymi kudlami, odpychajacy. W ich samochodach musi bardzo smierdziec...
Gość
4 lata temu
Żydowska elita
gość
4 lata temu
No jasne na pewno nie zdawał sobie sprawy że nie może jeździć!!!! Powaliło was?! Pewno był roztargniony jak sędziowie zwijający staruszce 50 zł !
gość
4 lata temu
Ten typ to patologia prawda powinna go dotkliwie zaboleć zakłamuje rzeczywistość to wróg Polski kto mu daje pracę temu pseudo dziennikarzynie
Oferty dla Ciebie
bESWtXQo
bESWtXQp
bESWtXQq
bESWtXQr
bESWtXQs
bESWtXPX