Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cielecka sypiała z reżyserami?! "Jeśli chciałam w tych pokojach zostawać, zostawałam"

727
Podziel się:

W najnowszym wywiadzie aktorka przyznaje, że miewała propozycje "omawiania współpracy" w pokojach hotelowych i... niektóre przyjmowała.

Cielecka sypiała z reżyserami?! "Jeśli chciałam w tych pokojach zostawać, zostawałam"
bECoDEjp

Od kilku miesięcy nie cichnie afera wokół Harveya Weinsteina, którego kilkadziesiąt (!) kobiet oskarżyło o molestowanie seksualne i gwałty. Po latach zmowy milczenia wyszło w końcu na jaw, w jaki sposób słynny producent przeprowadzał "castingi" do swoich filmów. Przeważnie zapraszał aktorki do pokojów hotelowych, w których m.in. obnażał się przed nimi i kazał masować. Wśród ofiar Weinsteina są nie tylko mało znane epizodystki, ale i gwiazdy pierwszej ligi Hollywood. Sprawa odbiła się szerokim echem w mediach na całym świecie i zaowocowała w Internecie akcją #MeToo, która ośmieliła miliony innych molestowanych do podzielenia się własną historią.

Proceder wykorzystywania władzy i pozycji oraz oferowania ról w zamian za seks nie jest jednak tylko domeną Hollywood. W polskim show biznesie od niepamiętnych czasów istnieją podobne praktyki i również nie mówiło się o nich głośno... aż do niedawna.

bECoDEjr

Do sprawy odniosła się też w najnowszym wywiadzie Magdalena Cielecka, która przyznaje, że w swojej karierze również wielokrotnie była stawiana w niezręcznej sytuacji. Choć ma raczej swobodne podejście do erotyki, twierdzi, że niełatwo przekonać ją do rozebrania się przed kamerą. Zdarzały się sytuacje, gdy miała wrażenie, że nagość nie jest uzasadniona dla pogłębienia roli i wówczas odmawiała. Wspomina jednak, że na początku kariery miała z tego powodu problemy. Zdarzyło się nawet, że jeden z reżyserów... obraził się na nią za to, że nie chciała się rozebrać.

Byłam zdania, że moja nagość nic w tym przypadku nie wnosiła. Dopięłam swego, choć reżyser obraził się na mnie na kilka tygodni - powiedziała 46-latka.

Co ciekawe Cielecka ujawnia, że... nie zawsze odmawiała "omawiania ról" w pokojach hotelowych reżyserów i producentów. Aktorka, znana z poparcia dla ruchów feministycznych, uważa, że takie praktyki są w branży normą i jeśli ktoś po latach nagle "przypomina" sobie, że kiedyś go molestowano, a wcześniej budował w ten sposób karierę, to jest dla niej osobą niewiarygodną.

Teraz dużo mówi się o przemocy wobec aktorek, przypadkach molestowania. Dziwi mnie trochę i wzbudza moje podejrzenia, gdy aktorka po 20 latach przypomina sobie, że producent położył jej rękę na kolanie, że ktoś proponował jej, żeby wpadła do niego do pokoju hotelowego - stwierdziła w wywiadzie dla Twojego Stylu. Mnie także składano takie propozycje. I jeśli chciałam w tych pokojach zostawać, zostawałam. A jeśli nie - wychodziłam. Byłam dorosła. Biorę za to odpowiedzialność.

bECoDEjx

Jesteście zaskoczeni jej szczerością?

bECoDEjy
bECoDEjS
KOMENTARZE
(727)
Gość
4 lata temu
Łoł. Chociaż szczerość godna pochwały
Gość
4 lata temu
Przynajmniej szczera jest a nie udaje cnoty
Gość
4 lata temu
Jeden wielki burdel.
bECoDEjT
Gość
4 lata temu
No prosze, ale jaja
Gość
4 lata temu
Dokąd zmierzasz świecie?
Najnowsze komentarze (727)
Gość
3 lata temu
No i fajnie, ale nie każdy jest taki asertywny i pewny siebie. Charaktery są różne. A Pani Magda, no cóż, kobieta godna podziwu. Zna swoją wartość i żyje, jak chce.
gość
3 lata temu
no i git
777
3 lata temu
I każą mówić na siebie Gwiazdy!Jakie Gwiazdy?,czego Gwiazdy?Bez talentu nie rzadko bez wyglądu bez żadnego wyrazu twarzy.No chyba gwiazdy porno.
lion
3 lata temu
Ta Cielecka jest aseksualna. Ma bardzo męskie ramiona, męską szczękę i krzywe nogi.... Poza tym jest g****a.
gość
3 lata temu
Uczciwie postawiona sprawa. Szanuję tę panią.
gość
3 lata temu
dawała dupci za role mmmmm
gość
3 lata temu
I to się nazywa prawdomówność. Bycie aktorką oznacza wykonywanie jakiegoś zawodu a w biznesie sukcesy odnoszą ludzie elastyczni, bo chyba cel uświęca środki. Nie dajmy się ogłupiać podstarzałymi paniami, których najlepsze dni dawno przeminęły.
kot jarka
3 lata temu
Typowa ladacznica...cóż wiecej dodać....a na tym 1 zdjeciu wyglada,jak wygłodniała narkomanka....jak nie narkomanka,albo ladacznica,to żydówka ostaszewska.
bECoDEjL
gość
3 lata temu
Ona jest brzydka jak noc,nie rozumiem zachwytów nad nią.
B
3 lata temu
Typowe dla tej szydowy.
Krzych
3 lata temu
k...a, albo z******j za każdym rogiem,dokąd zmierza ten świat ?
gośc
3 lata temu
korzystała z okazji bo innych nie miała
gość
3 lata temu
Oh, my G.... ja bym tego czegoś nawet kijem nie szturchnął...lepiej niech jeździ tramwajami...
Jaaaaaaaareck...
3 lata temu
Dobrze mówi! Przecież to były dorosłe kobiety - same decydowały o sobie, jako równouprawnione....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECoDEkE
bECoDEkF
bECoDEkG
bECoDEkH
bECoDEkI
bECoDEkn