Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cichopek wylatuje z "Jak ONI śpiewają"!

1579
Podziel się

Jednak przegięła, stawiając Polsat pod ścianą. Nie wybaczą jej...

Cichopek wylatuje z "Jak ONI śpiewają"!
bCwVmHjF

Mamy świetną wiadomość. Bardzo prawdopodobne, że Cichopek nie poprowadzi już 5. edycji Jak ONI śpiewają (tak, oczywiście planują już piątą). Po tym, jak postawiła Polsat pod ścianą, w ostatniej chwili informując, że ma w sobotę wesele, straciła sympatię Niny Terentiew, która decyduje tam o wszystkim.

Dyrektor programowa stacji musi pokazać innym pracownikom, że nie opłaca się jej okłamywać. Bo Kaśka ją okłamała - nie powiedziała o ślubie, gdy podpisywała kontrakt na prowadzenie 4. edycji, a na pewno był już zaplanowany. Lokal na wesele w Zakopanem wynajmuje się z wielomiesięcznym (nawet rocznym) wyprzedzeniem, a nie z dnia na dzień. Zobowiązując się do prowadzenia wszystkich odcinków, wiedziała doskonale, że na planie jednego się nie pojawi. A jednak o tym nie powiedziała. Dla pieniędzy zdecydowała się skłamać.

Na nieszczęście Kasi Joanna Liszowska bardzo spodobała się Ninie w roli prowadzącej. I możliwe, że zastąpi ją na dobre, już od następnej edycji.

bCwVmHjH

W roli prowadzącej popularna aktorka sprawdziła się znakomicie. Na tyle, że - jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy - pojawiają się głosy o zmianie prowadzącej - pisze Super Express. Kasia podpisuje kontrakt na prowadzenie programu bezpośrednio przed jego startem, więc zmiana nie będzie problemem. I wszystko wskazuje na to, że kontraktu na piątą edycję Cichopek już nie podpisze.

bCwVmHki
KOMENTARZE
(1579)
gość
12 lat temu
To będzie jeszcze v edycja o matko
gość
12 lat temu
gość
12 lat temu
cichopek dużo lepsza od liszowskiej/to tak jakby Ibisza zastąpić Pirógiem/cichopek jest kulturalną wdzięczną osobą / NIE CHCEMY JUZ TEGO PROGRAMU/toprośba do pani T../oni nie potrafią śpiewać/ to co że chcą zarobić /żałosne
bCwVmHkj
gość
12 lat temu
No to kaśka sobie pozamiatałaś. Ale bądźmy szczerzy - Liszowska wypadła świetnie w roli prowadzącej - o niebo lepiej niż ty.
gość
12 lat temu
nieeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (1579)
gość
11 lat temu
pudel
asia xD
11 lat temu
Szkodaa;( onaa zawszee miała z Ibiszemm zaglebiistee zwrotyy itp..Szkodaaa.;];** jaaaa chceee CICHOPEEKKKK;]
Nie podobało ...
11 lat temu
Nie podobało mi się jak Liszowska prowadziła:(
Pudelek nie w...
11 lat temu
Ja ją bardzo lubię:) To nie prawda że to oni ją zwolnili tylko ona się sama zwolniła powód był taki że Kasia jest w ciąży...oraz ma występować w jakimś serialu...
a ktoś... lub...
11 lat temu
eee.. ja wolę Kasię od Aśki... Aśka się myli i w ogóle. Kasia to super dziewczyna :). Ma poczucie chumoru ... wydaje mi się, że Kasia powinna zostać. Ale może nie planowała ślubu jeszcze, kiedy podpisywała to ... sami żeście powiedzieli że chyba już miała to zaplanowane (ślub) pff... KAŚKA NIE ODCHODŹ!
gość
11 lat temu
ładnie wyglodasz wyola wielbicielka beata a
Maddzzzzia
11 lat temu
a i jeszcze jedno Kasiu: nikt nawet g****a liszowska nie jest w stanie Cię zastąpić!!!!!!!!!!! Jeżeli to ona będzie prowadzić następną edycje to nigdy przenigdy nie włączę Polsatu!!!!
Maddzzzzia
11 lat temu
nie wiem co to za p****t napisał że Kaśka wygląda jak szrek, niech może lepiej spojrzy na siebie!!!! Chociaż nie bo może się przestraszyć heh Kasiu jesteś naj naj najlepsza
bCwVmHkb
gość
11 lat temu
to nie prawda
gość
12 lat temu
Cichopek nie poprowadzi 5. edycji bo miała grać w jakimś filmie i sama zrezygnowała
gość
12 lat temu
nie!!! tylko nie to!! Kasia musi prowadzic JAK ONI ŚPIEWAJĄ!! a nie jakas Joanna Liszowska... Kasia to świetnie gra...
gość
12 lat temu
I TO JEST BłAD BO LISZOWSKA ANI URODA ANI TALENTEM NIE UMYWA SIE DO KASI CICHOPEK!!!!!!!!!!! BO ONA JEST SUPER I PROGRAM JAK ONI SPIEWAJA WIELE STRACI!!!!!
gość
12 lat temu
"Nie wybacza jej" hahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!! Juz jej wybaczyli xD
gość
12 lat temu
Hura.... fajnie. Ja bardzolubie cichopeki nawet ok prowadzi,ale jednakbardziej lubie Joasie Liszowska i chcialabymzeby ona prowadzila JOŚ.... bo z kaska i ibiszem to nudy a tak moze byc ciwekawiej :) mam nadizejej ze to dojdzie do skutku.
...
Następna strona
bCwVmHkD