Czwartek 31.05.2018 21:15

Sławomir wraca do "Barw szczęścia"! Po pięciu latach...

Sławomir Zapała Magdalena Kajrowicz Sławomir Barwy Szczęścia

Sławomir wraca do "Barw szczęścia"! Po pięciu latach...fot. ONS

Sławomir Zapała i jego żona Magdalena Kajrowicz są dyplomowanymi aktorami. W krakowskiej szkole aktorskiej uczyła ich między innymi Anna Dymna. Przez lata grywali jednak ogony. Zapała przemknął przez filmy Karol. Człowiek, który został papieżem i Pod Mocnym Aniołem. Zagrał też gościnnie w Hotelu 52 oraz Barwach szczęścia.

Kajrowicz zapowiadała się na świetną aktorkę. Jeszcze na studiach zagrała u Agnieszki Holland i Janusza Majewskiego. Jednak, jak to czasem bywa, po udanym początku nastąpił zastój i Magda musiała zadowolić się niewielkimi rolami w Czasie honoru, M jak miłość i Prawie Agaty.

Wszystko zmieniło się, gdy wraz z mężem wymyślili projekt Sławomir. Za jego lidera uchodzi Zapała, wystylizowany na małomiasteczkowego Polaka, wielbiciela disco polo. To, jak zapewniają wraz z żoną, tylko artystyczna kreacja, na której świetnie zarabiają.

Nie porzucili jednak marzeń o prawdziwej sztuce. Obecnie oboje występują w warszawskim Teatrze Capitol, posypały się również propozycje filmowe i telewizyjne.

Sławomir od początku roku dostał kilka propozycji serialowych i filmowych - ujawnia znajomy muzyka. Z udziału w filmie zrezygnował, bo nie miałby możliwości pogodzenia pracy na planie z trasą koncertową, jednak przyjął inną propozycję.

Zapała z sentymentu zgodził się wystąpić w Barwach szczęścia. W serialu Dwójki gościł pięć lat temu, jednak nie był wtedy sławny, więc zaangażowano go tylko do trzech odcinków. Tym razem do serialu wkręcił także żonę.

Jesteśmy w trakcie ustalania wszystkich szczegółów, więc jak na razie nie mogę o tym mówić - komentuje krótko menedżer pary w rozmowie z Super Expressem.

Zdaniem specjalisty z branży, jeśli Magda nadal pozostanie w cieniu męża, to lada chwila wszyscy zapomną, że była dobrze zapowiadającą się aktorką z ambicjami.

Sławomir świetnie odnalazł się w roli komedianta. Nawet jeśli przestanie śpiewać, to da sobie radę - komentuje w Rewii medioznawca. Jednak Kajra jeśli będzie tylko dodatkiem do swojego męża, może się szybko znudzić i zgrać. 

fot. ONSfot. ONS

 

fot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (137)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 137
Odpowiedz
10 9
zgłoś
gość 31.05.2018 20:21
No i
Odpowiedz
348 22
zgłoś
gość 31.05.2018 20:48
za dużo Sławomira wszędzie... przeje się
Odpowiedz
283 21
zgłoś
gość 31.05.2018 20:49
Wciskają go gdzie się da na siłe. Może i jest sympatyczny, ale jak będzie go za dużo to się zwyczajnie znudzi. Ile można być takim szalonym Sławomirem ;)
Odpowiedz
157 44
zgłoś
Gość 31.05.2018 20:57
Barwy szczęścia, M jak miłość, na wspólnej... I wiele innych o podobnych tytułach to dla mnie jeden wielki bełt o tym samym czyli o niczym...
Odpowiedz
12 34
zgłoś
gość 31.05.2018 21:31
sławek ciągnie owrzodziałe fiuty zakonników z bydgoszczy
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 137