Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sławomir wraca do "Barw szczęścia"! Po pięciu latach...

82
Podziel się:

Sławomir pojawił się w serialu Dwójki pięć lat temu i zagrał w zaledwie trzech odcinkach. "Jesteśmy w trakcie ustalania szczegółów".

Sławomir wraca do "Barw szczęścia"! Po pięciu latach...

Sławomir Zapała i jego żona Magdalena Kajrowicz są dyplomowanymi aktorami. W krakowskiej szkole aktorskiej uczyła ich między innymi Anna Dymna. Przez lata grywali jednak ogony. Zapała przemknął przez filmy Karol. Człowiek, który został papieżem i Pod Mocnym Aniołem. Zagrał też gościnnie w Hotelu 52 oraz Barwach szczęścia.

Kajrowicz zapowiadała się na świetną aktorkę. Jeszcze na studiach zagrała u Agnieszki Holland i Janusza Majewskiego. Jednak, jak to czasem bywa, po udanym początku nastąpił zastój i Magda musiała zadowolić się niewielkimi rolami w Czasie honoru, M jak miłość i Prawie Agaty.

Wszystko zmieniło się, gdy wraz z mężem wymyślili projekt Sławomir. Za jego lidera uchodzi Zapała, wystylizowany na małomiasteczkowego Polaka, wielbiciela disco polo. To, jak zapewniają wraz z żoną, tylko artystyczna kreacja, na której świetnie zarabiają.

Nie porzucili jednak marzeń o prawdziwej sztuce. Obecnie oboje występują w warszawskim Teatrze Capitol, posypały się również propozycje filmowe i telewizyjne.

Sławomir od początku roku dostał kilka propozycji serialowych i filmowych - ujawnia znajomy muzyka. Z udziału w filmie zrezygnował, bo nie miałby możliwości pogodzenia pracy na planie z trasą koncertową, jednak przyjął inną propozycję.

Zapała z sentymentu zgodził się wystąpić w Barwach szczęścia. W serialu Dwójki gościł pięć lat temu, jednak nie był wtedy sławny, więc zaangażowano go tylko do trzech odcinków. Tym razem do serialu wkręcił także żonę.

Jesteśmy w trakcie ustalania wszystkich szczegółów, więc jak na razie nie mogę o tym mówić - komentuje krótko menedżer pary w rozmowie z Super Expressem.

Zdaniem specjalisty z branży, jeśli Magda nadal pozostanie w cieniu męża, to lada chwila wszyscy zapomną, że była dobrze zapowiadającą się aktorką z ambicjami.

Sławomir świetnie odnalazł się w roli komedianta. Nawet jeśli przestanie śpiewać, to da sobie radę - komentuje w Rewii medioznawca. Jednak Kajra *jeśli będzie tylko dodatkiem do swojego męża, może się szybko znudzić i zgrać. *

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(82)
gość
6 lat temu
za dużo Sławomira wszędzie... przeje się
gość
6 lat temu
Wciskają go gdzie się da na siłe. Może i jest sympatyczny, ale jak będzie go za dużo to się zwyczajnie znudzi. Ile można być takim szalonym Sławomirem ;)
gość
6 lat temu
Nie rozumiem fenomenu tego pana. Wygląda jak sprzedawca ogórków z mego warzywniaka, wylansował mega kichę o Zakopanem i po prostu wiocha od niego jedzie.
Gość
6 lat temu
A ja się pytam co będzie robić Kaira?! Skoro jak przydupas nosi tabliczke w Big Music Quiz albo jak kolek siedzi obok u Wojewódzkiego to tu może też dostanie jakaś wymagająca rolę ?!
Gość
6 lat temu
Barwy szczęścia, M jak miłość, na wspólnej... I wiele innych o podobnych tytułach to dla mnie jeden wielki bełt o tym samym czyli o niczym...
Najnowsze komentarze (82)
gość
6 lat temu
Ale o****h. Jak ta kobieta może z nim...
Gość
6 lat temu
Nie mogę na niego patrzeć
Gość
6 lat temu
Ci za obleśny koleś😖😖😖😖😖
Gość
6 lat temu
Wszędzie go pełno - podnoszę deskę od kibla a tam kto?
gość
6 lat temu
To nie jest naj naj naj naj naj naj spokojnie to Sławomir to super gość
gość
6 lat temu
szpak w tvn-ie przeżywa że jakaś jego piosenka piosenka miała 100 tys. odsłon - zobacz cudaku ile odsłon mają teledyski Sławomira
gość
6 lat temu
Nie trawie goscia. Wypłynął na fali popularności Januszy i Sebixów ale nie ma sobą nic ciekawego do zaprezentowania... zwykły w******k który bazuje na żenadzie i wyśmiewaniu polskiej cebuli..
Conrobi
6 lat temu
Co robi
Gość
6 lat temu
Jesteś jak super men Niko pozdrawiam
Gość
6 lat temu
Jesteś jak super men Niko pozdrawiam
Gość
6 lat temu
Sławomir ma fajne piosenki
bbbbbbb
6 lat temu
Właśnie to do mnie dochodzi co ja zrobiłem
gość
6 lat temu
Sławomir moja rodzina cię kocha 😳😳😳😳😳😳😳😳👰👰👰👰👰
gość
6 lat temu
dlacego nie ma ani słowa o przemówieniu odnośnie hejtowania?
...
Następna strona