Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ziemkiewicz krytykuje Paradę Równości: "PRZEGIĘTE CIOTY, estetyka z burdelu, najazd kosmitów!"

339
Podziel się:

Ziemkiewicz, który przyznał się do korzystania z usług prostytutek, zapewne ma szeroką wiedzą na temat "estetyki z burdelu"...

Ziemkiewicz krytykuje Paradę Równości: "PRZEGIĘTE CIOTY, estetyka z burdelu, najazd kosmitów!"

9 czerwca ulicami Warszawy przeszła 18. Parada Równości, w której według szacunków organizatorów wzięło udział około 45 tysięcy osób. Uczestniczy domagali się między innymi zalegalizowania związków partnerskich i ochrony przed dyskryminacją. Solidaryzowano się też osobami niepełnosprawnymi.

Niestety, dla prawicowych dziennikarzy wydarzenie stało się pretekstem do wylania kubła pomyj na osoby LGBT. Swoje trzy grosze wtrąciła także Magdalena Ogórek, która jeszcze niedawno sympatyzowała z lewicą.

Nie inaczej stało się w przypadku Rafała Ziemkiewicza, który poświęcił Paradzie swój cotygodniowy felieton dla portalu Interia.pl. Co prawda nie przyrównał związków partnerskich do "ślubu z psem", jak było to w przypadku programu Ogórek, ale prawicowy publicysta nie byłby sobą, gdyby kogoś nie obraził. Ma przecież rozległe doświadczenie w tej kwestii.

W tekście zatatuowanym Gejowska bezczelność, wrażliwy Rafał skrytykował estetykę Parady, nazywając uczestników "dziwadłami i przegiętymi ciotami". Stwierdził też, że wszelkie ruchy LGBT trzeba zwalczać.

Tymczasem cały ruch "LGTB" i "walki z homofobią", którego ucieleśnieniem stały się doroczne parady, idzie w dokładnie przeciwnym kierunku: epatowania przez przegięte cioty swą odmiennością i prowokowania. Estetyka z burdelu czy "marszów szmat", wszechobecne obscena, parodiowanie strojów liturgicznych i ceremonii religijnych czy przekręcenia na transparencie sławnego patriotycznego cytatu Romana Dmowskiego na "jestem pedałem i mam pedalskie obowiązki" - oburza się.

Następnie stwierdził, że uczestnikom nie chodzi o równe prawa, a o "rozpieprzenie" wartości. Do końca nie wiadomo, o jakie wartości chodzi Rafałowi. Czyżby chodziło o wykorzystywanie nietrzeźwych kobiet?

Jednym słowem, nie jest to żadna "parada równości", tylko "parada wyższości". Jesteśmy dziwadłami, ale dumnymi z siebie i rozzuchwalonymi, i czujemy się od was, heteryków, lepsi. Czniamy wasze wartości i kpimy z nich, rozpieprzymy wasz świat, a wy macie nas podziwiać, macie się poddać i zachwycać nami - bo jak nie, to postępowa Europa zrobi z wami porządek.

Łaskawy Ziemkiewicz stwierdził też, że... nie rozumie problemu osób homoseksualnych. Przy okazji nawołując do walki ze wszelkimi ruchami LGBT.

Tymczasem, tak, jak aborcja zasługuje na potępienie z tych powodów, dla których walczyła z nią np. sławna autorka "Sztuki kochania" Michalina Wisłocka, będąc przecież ateistką, tak i ruch "gejowski" należy zwalczać przede wszystkim z pozycji zdroworozsądkowych.

Medialny terror swoje robi i mało kto ma odwagę powiedzieć publicznie, że to, co propagują tęczowe ruchy, jest zwyczajnie obrzydliwe, a przede wszystkim szkodliwe i groźne. (...)

Rozumiem praktyczne problemy homoseksualistów i sądzę, że państwo powinno im pomóc, regulując prawnie "status osoby bliskiej", jak o tym mówił zresztą w swej kampanii Andrzej Duda. Ale co do małżeństwa - trzeba twardo powiedzieć: "non possumus".

Na szczęście, według Rafała, Polska od wieków opierała się "modom" z Zachodu, dlatego i teraz poradzi sobie z "homoterrorem".

My, Polacy, zawsze mieliśmy do spraw obyczajowych zdrowy stosunek. I teraz też nie damy się homo-kosmitom zwariować, choćby stali za nimi nie tylko ambasadorzy, ale cała postępowa Europa in corpore.

Ziemkiewicz, który przyznał się do korzystania z usług prostytutek zapewne ma szeroką wiedzą na temat "estetyki z burdelu".

Problem w tym, że Rafał najprawdopodobniej naoglądał się zdjęć z jakiejś innej Parady. Na tej warszawskiej przeważali młodzi ludzie. Były też osoby starsze i rodziny z dziećmi.

Faktycznie wyglądają obscenicznie?

KOMENTARZE
(339)
Gość
4 lata temu
większość to ludzie hetero którzy chcieli wspomóc ten protest. I dobrze! Ale czemu środowiska LGBT protestują w sposób wulgarny? Przytwierdzone sztuczne penisy do spodni albo wibratory w rękach. Czy to jest normalne? Jak ludzie maja reagować na faceta protestujacego ubranego jedynie w stringach? Jak wy sami robicie sobie krzywdę takimi protestami i takim ubiorem.
gość
4 lata temu
Nie mam nic do gejow , ale te parady przynosza im wiecej szkody niz pozytku
Pa.
4 lata temu
Ma rację niestety, znam wielu gejów i nie przypominają tych z parady równości gdzie właśnie jest cyrk i burdel na kółkach!
Gość
4 lata temu
Można mieć swoje zdanie ale po co od razu obrażać? Ja np nie toleruję laktozy ale po prostu nie piję mleka a nie biegam po mieście krzycząc"j***ć krowy" Dzieki takim jak Ziemkiewicz i dzięki tak krzykliwym paradom zawsze będzie problem w tym kraju przyznać się i do bycia gejem i do bycia katolikiem.
Gość
4 lata temu
Brawa dla tego pana, bo ma rację!
Najnowsze komentarze (339)
gość
4 lata temu
A jak pieprzyłes prostytuty to było ok?Zakłamany p*****l!!!
gość
4 lata temu
no to prawda, jesteśmy od was lepsi :)
cynick
4 lata temu
Przydałoby się tym zbokom ostre pałowanie, żeby im wybić te pedalskie parady z głowy.
olka
4 lata temu
Jeden trzezwy umyslowo, napisal to co wiekszosc mysli.A ze politycznie niepoprawnie? walic to
Gość
4 lata temu
Tak, nie powinni się z tym afiszowac, to po prostu nie jest normalne, a chodzenie w staniku na ulicach, ludzie gdzie jakieś standardy gdzie zasady?
Ania
4 lata temu
Zakazać takim paradom Polska jest krajem gdzie rodzina i normalne związki to chleb powszedni i zawsze tak będzie nigdy nie zgodzimy się na związki partnerskie tej samej płci
Starosta
4 lata temu
Podgardle rzeczywiście wygląda obscenicznie. Ziemkiewicz spojrzał w lustro a potem napisał tekst
jerry
4 lata temu
Rafałek i jego fascynacja seksem; chłop normalnie ma z tym jakiś problem - kryptopedzio?
Gość
4 lata temu
Ty zalosny pisowcu za to co glosisz bedziesz smazyl sie w piekle
Gość
4 lata temu
Ciekaw jestem czy oswiecim-brzezika jeszcze zaistnieje.......
Gość
4 lata temu
Sama parada ok, ale jej estetyka rzeczywiście niestrawna.
gość
4 lata temu
No i trudno się z nim nie zgodzić. Te parady przynoszą gejom więcej szkody niż pożytku.
gość
4 lata temu
Nawet Wyborcza pisze dziś w recenzji książki, że homoseksualizm to zboczenie.
gość
4 lata temu
K***a byliście na paradzie ze p*********e takie rzeczy? Ja byłem i żadnej penisów i wibratorów nie widziałem. A jeśli gorszy cie widok kolesia przebranego za kobietę (drag queen) to polecam zgłębienie historii tego zjawiska.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie