Trwa ładowanie...
Przejdź na

Diablo Włodarczyk skromnie o sobie: "Nie jestem modelem, ale mam osobowość"

141
Podziel się

"Trochę bajeru, troche urody, bo z kasą różnie bywa" - ujawnia swój sposób na uwodzenie kobiet. "Nie uważam się za brzydkiego mężczyznę".

Diablo Włodarczyk skromnie o sobie: "Nie jestem modelem, ale mam osobowość"
bEgoYxsl

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk cztery lata temu stracił pas mistrza świata. Porażka zbiegła się w czasie w bałaganem w życiu osobistym, który sobie zorganizował na własne życzenie. W jego małżeństwie z Małgorzatą Babilońską nastąpił wtedy poważny kryzys, na co zresztą zapowiadało się od dłuższego czasu.

Bokser od dawna zapewniał w wywiadach, że darzy żonę raczej szorstkim uczuciem i nie miałby oporów, by przyłożyć jej "z liścia", gdyby uznał, że zasłużyła

Sobie, dla odmiany, nie narzucał żadnych ograniczeń i bez wyrzutów sumienia sypiał z innymi kobietami. Swoją ówczesna kochankę, Magdalenę Radomską namówił nawet na wspólne dziecko. Niestety, kiedy córka przyszła na świat, przestał się nią interesować. Oskarżył byłą dziewczynę o to, że "wrobiła go w dziecko", żeby nie musieć już nigdy chodzić do pracy.

bEgoYxsn

W rozwiązaniu licznych nieporozumień musiał pomóc im sąd. Włodarczyk nie wziął sobie jednak do serca wyroku, nakazującego mu płacenie 2,5 tysiąca złotych miesięcznie i stwierdził, że będzie płacił tylko tyle, ile uważa za stosowne, czyli około tysiąca złotych. W odpowiedzi Radomska zagroziła postępowaniem komorniczym i odebraniem mu praw rodzicielskich. Podczas świąt wielkanocnych nawet pobili się o to w Sopocie

W rozmowie z Super Expressem Krzysztof wspomina tamten ciężki czas.

Pamiętam, jakby to było wczoraj. 17 lipca urodziła mi się córka, a dwa miesiące później walczyłem w Drozdem i przegrałem. Dużo się wtedy wokół mnie działo - przyznaje. Trudno mi było dojść do siebie pod względem psychicznym. Teraz jestem zdrowy, szczęśliwy i mam pewien plan, który powoli realizuję.

Ostatecznie Włodarczyk postanowił rzucić zarówno żonę jak i kochankę i, wychodząc najwyraźniej z założenia, że jego życie ciągle jest zbyt mało skomplikowane, znalazł sobie trzecią kobietę.

bEgoYxst

Jak będę po rozwodzie to może się gdzieś oficjalnie pokażemy - zapowiada w tabloidzie. Moja kobieta nie chce być w mediach, ceni swoją pracę i spokój. Rozwód jest w trakcie. Małgorzata jest bardzo mądrą kobietą. Różnie było między nami, ale zawsze dobro naszego dziecka było najważniejsze. Podzieliliśmy się finansami i opieką nad dzieckiem.

Wiele osób zastanawia się, jakim sposobem taki mężczyzna jak Diablo ciągle znajduje nowe kobiety, gotowe uwierzyć, że z nimi postąpi zupełnie inaczej. Na szczęście bokser wyjaśnia to w wywiadzie.

Trochę bajeru, trochę urody, bo z kasą różnie bywa - tłumaczy. Nie uważam się za brzydkiego mężczyznę, choć modelem też nie jestem. Ale mam osobowość!

bEgoYxsu
bEgoYxsO
KOMENTARZE
(141)
gość
3 lata temu
Zapomniał dodać, że przede wszystkim ma WIELKIE ego, bo jak bez wielkiego ego mógłby powiedzieć, że uważa się za atrakcyjnego. Chłopie masz mordę ostatniego przygłupa i sądząc po twoich akcjach taki właśnie jesteś
Gość
3 lata temu
Bez urazy,ale on wydaje się po prostu...g***i. Za często pewniecw czapkę dostał 😂😂😂
Gość
3 lata temu
Facet porażka!!!
bEgoYxsP
Gość
3 lata temu
No fakt. Przepiękny jest. Jak nic😂😂😂😂😂
gość
3 lata temu
Faceci najczęściej mają rozdęte ego.
Najnowsze komentarze (141)
gość
3 lata temu
no tak wspaniałą ma osobowość !!!! zdradzał żonę , potem zrobił dziecko młodej dziewczynie , następnie zawracał d**ę mojej znajomej , do której wracał dwukrotnie i po tym , jak ją do siebie przyzwyczaił , poznał kolejną - niejaką Karinę .Z ową Kariną prawdopodobnie będzie podobnie , reakcja łańcuszkowa.
gość
3 lata temu
Porzucił żonę i dwie kochanki , po Radomskiej spotykał się z moją znajomą , którą zna bardzo długo , nagle , prawie z dnia na dzień oznajmił jej ,że mieszka z inną . Dla mnie facet dno !!!!
Gość
3 lata temu
Ma rację , są gorsi od niego i na dodatek nic nie osiągnęli w życiu. A swoją fatalną opinię w mediach zawdzięcza pożal się Boże temu k.....szonowi. Tak się płaci za chwilę słabości
gość
3 lata temu
wsiowy dupcyngiel który p*****ał na boku a alimentów płącic nie chce... porazka nei człowiek. Nie, nie masz charakteru przegrywie. Ani jaj. Tylko piesc ci zostaje.
Gość
3 lata temu
Największy FRAJER i P******P wstyd
gość
3 lata temu
Nie jesteś modelem. Z mordą lisa?
gość
3 lata temu
z takim ryjem?
Gość
3 lata temu
Doopek i tyle
bEgoYxsH
Czarny
3 lata temu
Spakujcie tego dziada co alimentów nie płaci takiej ślicznej dziewczynie rzenada
Czarny
3 lata temu
Spakujcie tego dziada co alimentów nie płaci takiej ślicznej dziewczynie
Gość
3 lata temu
Gościu ty chyba lustra w domu nie masz! Lub nie potrafisz wyciągnąć wniosków z tego co widzisz!!!!!
gość
3 lata temu
Osobowość? Brzydki p*****k, burak.
Gość
3 lata temu
No niestety jak mawiały prababki chłop może być tylko trochę ładniejszy od diabła a już baby na niego polecą kobiety mają trudniej😋
gość
3 lata temu
Brzydal a nie facet, okropna morda kijem bym go nie dotknęła!
...
Następna strona
bEgoYxtj