Trwa ładowanie...
Przejdź na

George Clooney miał wypadek! WYLĄDOWAŁ NA SZYBIE SAMOCHODU (FOTO)

60
Podziel się

Choć zdjęcia wyglądają groźnie, na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

George Clooney miał wypadek! WYLĄDOWAŁ NA SZYBIE SAMOCHODU (FOTO)
bDginwnF

George Clooney po tym, jak ustatkował się u boku Amal, zyskał jeszcze większą sympatię i nie bez powodu niektórzy typują go nawet na kandydata na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Uwielbiany aktor zbywa pytania o karierę polityczną, w przeciwieństwie do Kanye Westa, który już kilkukrotnie wspominał, że chce kandydować na ten urząd. Powstają już nawet analizy, jak mogłaby wyglądać kampania, w której braliby udział Clooney i West.

Aktor ma teraz poważniejsze zmartwienie. We wtorek jadący na skuterze Clooney zderzył się z samochodem. Gwiazdor wypadł z siedzenia i wylądował na przedniej szybie auta, która pod naporem jego ciała zbiła się. George został przetransportowany do szpitala im. Jana Pawła II w mieście Olbia na Sardynii, gdzie kręcona jest ekranizacja powieści Paragraf 22 z jego udziałem. Media donoszą, że doznał urazu miednicy oraz licznych zadrapań i sińców. Po badaniach lekarze zdecydowali się jednak wypuścić go z kliniki, z której odebrała go żona.

Policja zapowiada przeprowadzenie śledztwa. Póki co nie pojawiły się żadne informacje odnośnie powodów tego zdarzenia.

bDginwnH
bDginwnN
bDginwoi
KOMENTARZE
(60)
Fajna Laska
2 lata temu
Szybkiego powrotu do zdrowia wiem ze Pan to czyta!
gość
2 lata temu
Oby nie miał DEPRESJi jak godlewska :D
Gość
2 lata temu
Szpital im Jana Pawła ll 😏
bDginwoj
gość
2 lata temu
złamanie miednicy i wypuścili do domu.. ale bujda
gość
2 lata temu
Dwukrotnie w życiu widziałam wypadek motocyklisty - straszna sprawa, całe ciało odkryte. Niebezpieczne to..
Najnowsze komentarze (60)
gość
2 lata temu
fajna para
Gość
2 lata temu
skończyło się na stłuczonym kolanie. A co z kierowcą samochodu???
Gość
2 lata temu
Uraz miednicy i do domu ... ? Wtf ?
Gość
2 lata temu
A jednak udowodniły ze BEDA CELEBRYTKAMI . Tyle artykułów na jednym pasku nie miała żadna z naszych . Rozenek w najlepszych swoich czasach z Radziem jak maila dwie info na pudlu to było : Max A wiec brawo dla sióstr Godlewskich . A teraz idźcie sie modlić by Godlewska wyszła z depresji . Cała Polska je zna i wszyscy o nich pisza . A czego dokonały ? Proste? Proste . A nie wspinać sie na skaly i płukać sie w brudnej wodzie Czeczenii i Islandii jak Rozenek na miliony złotych . Oj Mossczak Miszxzak . Tyle forsy po to zeby z kogos przerobionego zeobic pseudo gwiazdę i zeby podstarzałego footbolera wyciągnąć z dola . Taki z Ciebie biezmesnem jak z koziej .. Itd . Teraz zatrudnij Godlewskie baranie . Kasa sama przyjdzie
gość
2 lata temu
O jak przezyje to anal
gość
2 lata temu
Dziadek myśli że jak sobie młodą piękną lalkę wziął za żonę to się nagle zrobił młody. Swoją drogą wypadek na motocyklu to rozumiem ale na skuterze?
gość
2 lata temu
Zdrowia! Healt !!
Gość
2 lata temu
Tylko nie on!!!!
bDginwob
Małgorzata
2 lata temu
PiS odebrał mi radość życia. Nienawidzę z całego serca pisowskiego ludu. Oni wszyscy są tacy sami, brzydcy i bezrefleksyjni.
Gość
2 lata temu
Dobrze ze nic mu nie jest, ale co wy z tym prezydentem?! Już mamy u nas jednego niezłomnego kretyna i marna aktorzyne w jednej osobie! Na prezydenta to powinien kandydować ktoś, kto jest wiarygodny i odpowiedzialny. Narciarzy, uległych slugusow i bezczelnych kłamców nie powinno się wybierać. Chyba ze chcecie, żeby Polska stała się rosyjskim województwem z tolerowanym przez Putina rządem złamasow z PiS.
gość
2 lata temu
Dopiero w takich sytuacjach widać, że sławni ludzie są tacy, jak my.
gość
2 lata temu
Ludzie tutaj w w stanach a szczegolne azjaci nie uwazja na innych na ulicy a szczegolnie na motory !!! Nie wlanczaja kierunkowskazu ale to norma.
gość
2 lata temu
we mgle było słychać strzały
gość
2 lata temu
I kupuje psy z hodowli a nie bierze ze schrosniska !!!
...
Następna strona
bDginwoD