Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sklep Agnieszki Sienkiewicz bankrutuje. "Działała sercem, a nie rozumem"

21
Podziel się

"Musi realnie spojrzeć, że to biznes, który musi zarabiać, inaczej upadnie" - radzi znajoma aktorki.

Sklep Agnieszki Sienkiewicz bankrutuje. "Działała sercem, a nie rozumem"
bCyWOcxx

W kwietniu 2016 roku Agnieszka Sienkiewicz i jej partner Mikołaj Gauer zostali rodzicami małej Zosi. Aktorka, zainspirowana przykładami celebrytek, które świetnie zarabiają na macierzyństwie, postanowiła pójść w ich ślady.

To raczej świeży pomysł na biznes. Za jego prekursorkę uchodzi Anna Mucha, która po urodzeniu starszej córki, niby zwierzała się na swoim blogu z zachwytu, jakie wzbudził w niej dziecięcy kocyk lub książeczka, a w rzeczywistości reklamowała te przedmioty i brała za to pieniądze.

Od tamtej pory zarabianie na tym, że się właśnie urodziło dziecko, staje się coraz bardziej popularne. Niektóre celebrytki, jak Katarzyna Zielińska, projektują akcesoria dla młodych mam, inne, jak Maja Bohosiewicz czy Edyta Pazura zakładają blogi "parentingowe", a jeszcze inne, jak Natalia Siwiec, zarabiają na wpisach. Wygląda to tak, że celebrytka z pozoru tylko dzieli się na Instagramie swoją radością z macierzyństwa, a w gruncie rzeczy każdy jej komentarz i zamieszczone zdjęcie ma za zadanie wypromować wózek, ubranko czy kocyk.

bCyWOcxz

Agnieszka Sienkiewicz postanowiła za to otworzyć w Łodzi własny sklep z artykułami dla niemowląt.

Niestety, po roku działalności, zaczęło jej zaglądać w oczy widmo bankructwa. Okazało się, że kompletnie nie zna się na liczbach, co zwykło się uważać za istotną przeszkodę w prowadzeniu własnego biznesu.

Klienci wprawdzie doceniali atmosferę panującą w sklepie Agnieszki, gdzie na dzieci czekał kącik zabaw, a na rodziców kawa i ciasto, ale przeważnie kończyło się na tym, że po zjedzeniu ciasta jechali na zakupy do tańszej sieciówki.

Agnieszka chciała założyć przyjazne miejsce dla wszystkich młodych mam - komentuje znajoma aktorki w tygodniku Świat i Ludzie. Działała sercem, teraz musi posłuchać rozumu, realnie spojrzeć, że to biznes, który musi zarabiać, inaczej upadnie.

bCyWOcxF
bCyWOcya
KOMENTARZE
(21)
gość
2 lata temu
haha Polacy.... jedzą za free ciastko i wychodzą do tańszych sieciówek
M'ua
2 lata temu
Może te artykuły po prostu za drogie. Albo zamiast kawy i ciastka, mini cukierek? Błahe i popularne, ale jednak coś. Albo próbki produktów?
Gość
2 lata temu
Fajna dziewczyna, drętwa aktorzyna
bCyWOcyb
Gość
2 lata temu
Ma przecież sklep z odzieżą z Joanną Osydą.
gość
2 lata temu
Agnieszka zdementowała te plotki, teraz to możecie spokojnie odkręcić
Najnowsze komentarze (21)
gość
2 lata temu
polecam (
gość
2 lata temu
polecam "esyfloresystore.pl"
gość
2 lata temu
(esyfloresystore.pl)
gość
2 lata temu
ja tam kupuje na i polecam każdemu
gośc
2 lata temu
Aktorsko beznadziejna i denerwująca. DO jej sklepu nigdy bym nie zaszła.
Gość
2 lata temu
To jedna z najpiękniejszych polskich aktorek.
09876
2 lata temu
Dziewczynka ze wsi na Mazurach, "grająca" w serialikach dla wiejskich lemingów przybylych do Wwy do sloikowa w Wilanowie... Nie zna liczb a bawi sie w handel???
AC
2 lata temu
Raczej nie bankrutuje bo robią nawet darmowa wysyłkę!!!
bCyWOcxT
Gość
2 lata temu
Bardzo ją lubię!
gość
2 lata temu
Bo nie potrzeba na rynku aż tylu sklepów z artykułami dla niemowląt, tego jest już po prostu za dużo. Jak długo dziecko jest niemowlakiem, jak dużo rzeczy przez ten czas będzie potrzebować? Wbrew pozorom niewiele. Tylko tymi celebrytkami sztucznie próbuje się napędzać rzekome zainteresowanie tymi produktami.
gość
2 lata temu
Agnieszka zdementowała te plotki, teraz to możecie spokojnie odkręcić
gość
2 lata temu
pudel, usunales komentarze o tym , ze agnieszka napisala na swoim instagramie ze to bzdury wyssane z palce, zenada pudel
⚠📞 CENTRUM N...
2 lata temu
Tu Rada Pierdzących Wojewódzkiego Centrum Napierdzeń Białystok
gość
2 lata temu
znowu wsadzili artykuł którego wcale tu wczoraj nie było
bCyWOcyv