Trwa ładowanie...
Przejdź na

Prześwitujący stanik Grażyny Torbickiej na festiwalu w Kazimierzu Dolnym (FOTO)

293
Podziel się:

Ostatnie upały najwyraźniej dają się we znaki nawet legendom telewizji. Jak ocenicie letnią stylizację pani Grażyny?

Prześwitujący stanik Grażyny Torbickiej na festiwalu w Kazimierzu Dolnym (FOTO)

Grażyna Torbicka należy do niewielkiego grona żyjących legend polskiej telewizji. 59-latka w swoim kultowym już programie Kocham Kino wyedukowała całe pokolenia widzów na temat kina. Oprócz wystąpień w telewizji, miłość prezenterki do filmu objawia się również przez jej udział w licznych branżowych konkursach, gdzie często jest zapraszana jako wysokiej klasy autorytet do paneli jurorskich, czy też przez jej autorski Festiwal Dwa Brzegi, który organizuje cyklicznie od 2007 roku.

Poza nieocenionym doświadczeniem i wiedzą, pani Grażyna odznacza się również wyjątkową prezencją, którą naturalnie dostrzegają potencjalni reklamodawcy. Jeden z ostatnich kontraktów prezenterki obejmował wyjazd do festiwalu filmowego w Cannes jako pierwszej polskiej ambasadorki marki L'Oreal.

W sobotę Grażyna Torbicka wystąpiła na otwarciu 12. edycji swojego festiwalu, który organizowany jest w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Dziennikarka zadecydowała walczyć z panującymi obecnie w Polsce upałami ubierając zwiewną stylizację. Lekka bluzka okazała się jednak być na tyle cienka, aby wyraźnie podkreślać chowający się pod nią stanik Torbickiej.

Co sądzicie o legendzie telewizji w nieco luźniejszym wydaniu?

KOMENTARZE
(293)
Gość
3 lata temu
Ale Wy już nie macie o czym pisać. Prześwituje jej bluzka a nie stanik
Gość
3 lata temu
Jest gorąco normalna bluzka na upał bez przesady
Gość
3 lata temu
Wygląda bardzo ładnie
Gość
3 lata temu
Ładna nadal.
Gość
3 lata temu
Jest ubrana tak jak powinna być ubrana
Najnowsze komentarze (293)
Pavel
3 lata temu
Oferujemy kredyty dla osób fizycznych i firm o niskim oprocentowaniu 2%. Wydajemy pożyczkę na konsolidację zadłużenia, ulepszenia domu, zakup samochodu, nowy dom, inwestycje / ekspansje biznesowe lub nawet wakacje. W naszym programie pożyczek zarówno lokalni, jak i zagraniczni klienci mają gwarancję uzyskania pożyczki od tej firmy w zakresie niezabezpieczonego międzynarodowego finansowania zagranicznego, co oznacza, że nie są wymagane żadne zabezpieczenia dla tego procesu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem tego e-maila pavelfer4@gmail.com
Gość
3 lata temu
Wykręcona na zewnątrz zemsta za brak szacunki dla dziadków w ich domu po pracy i za to że nie jestem dobra tylko należę do osób wykluczonych i za to źe nie jestem prymusem w domu i szkole podstawówce miałam dwie strony dobry uczeń i chłopiec do obicia lub obśmianiaprzez innych LUDZI i że uważa się za lepszą od Ciebie bo bałam się odczucia odrzucenia przez CIEBIE bo się czułam tak naprawdę gorszą. Zresztà wiesz jak mnie wychowani.Przepraszam ale nie mam już na dziś siły myślę że niedługo będzie po wszystkim ale na razie jest blokada.KCK :*
gość
3 lata temu
Wyglada bardzo ładnie,stylowo,klasycznie !!!!
gość
3 lata temu
wiszace ręce i starcze nogi
Gość
3 lata temu
Klasa kobieta
Gość
3 lata temu
Pięknie to wyglądała w szortach. Szałowo!!!!
gość
3 lata temu
Jest ok
gość
3 lata temu
fajna , szkoda że robaczywa
Gość
3 lata temu
Przede wszystkim mega kobieca jest i inteligentna
gość
3 lata temu
jak na swoje lata to jeszcze może być
gość
3 lata temu
Chcę tak wyglądać w jej wieku
gość
3 lata temu
nudna kobieta!!!!!
Gość
3 lata temu
Przeswituje jesli juz bluzka i nie ma w tym nic nadzwyczajnego, nawet gdyby ten stanik byl czarny.
Gość
3 lata temu
Bardzo ładnie wygląda.Autor artykułu powinien się zastanowić co pisze ...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie