Władze TVN-u boją się o Rusin? Podobno "za bardzo się naraża"

232
Podziel się

Nikt w stacji nie jest zachwycony skłonnością prezenterki do ryzykownych sportów.

Władze TVN-u boją się o Rusin? Podobno "za bardzo się naraża"

Kinga Rusin wypracowała sobie w TVN-ie tak silną pozycję, że jej pracodawcom przestało przeszkadzać, że połowę roku spędza na wakacjach. Przez minione półtora roku zdążyła zwiedzić Argentynę, Brazylię i Oceanię, po której podróżowała z Markiem Kujawą przez siedem tygodni, co kosztowało ponoć 150 tysięcy złotych.

W międzyczasie zdążyła kilka razy wpaść do Grecji i Portugalii, przyjęła zaproszenie narzeczonego na romantyczny tydzień w Wenecji, pod koniec zeszłego roku gruntownie zwiedziła Hong Kong i Bali z ekipą Agenta, a w kwietniu wpadła z Markiem do Toskanii. Obecne w Indonezji zbiera siły przed kolejną edycją programu, która podobno ma być kręcona w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji - w Nowej Zelandii.

Z tego wszystkiego, zajęta kolejnym urlopem, nie zdążyła wpaść na prezentację jesiennej ramówki TVN-u, co jej bez problemu wybaczono.

Ostatnio jednak władze TVN-u zaniepokoiła skłonność Kini do ryzyka. Uznano, że jeśli chce jeździć po świecie, to niech jeździ, ale nie musi przy okazji robić sobie krzywdy.

Kłopot polega na tym, że prezenterka za bardzo ryzykuje, a efekty odbijają się na jej pracy, jak wtedy, gdy na nartach w Alpach zdarła sobie skórę z połowy twarzy.

Miałam całą twarz zmasakrowaną, a u kogoś, kto pracuje na wizji nie wyglądało to zbyt optymistycznie - wspominała Rusin.

Oprócz tego, w wyniku upadku na stoku, uszkodziła sobie staw barkowy i zerwała dwa ścięgna. No ale to dało się jakoś ukryć, najgorsza ta twarz...

Charakteryzatorki robiły co mogły, żeby zamaskować rany i siniaki i nawet się udało, ale podobno Edwardowi Miszczakowi zdążyły już puścić nerwy.

Zna Kingę od lat i ceni jej profesjonalizm, dlatego poprosił, by zrezygnowała z ekstremalnych sportów, żeby siebie nie narażała - ujawnia informator tygodnika Na żywo.

Kinia tymczasowo położyła uszy po sobie i wIndonezji, gdzie obecnie przebywa, podobno tylko oddaje się swojej pasji fotograficznej. Ponoć chodzi jej jedynie o chwilowe uśpienie czujności Miszczaka, bo po cichu planuje start w narciarskich Mistrzostwach Polski Amatorów.

Spodziewaliście się, że Kinga jest taką niebezpieczną kobietą?

KOMENTARZE
(232)
Gość
2 lata temu
Drogie panie, proszę spojrzeć na pierwsze zdjęcie pani Kingi. Tak wyglada kobieta w jej wieku, nie wierzcie w wyretuszowane i poprawiane do granic możliwości zdjęcia na Insta, czy innym Fb, które nie są prawda, a niestety wiele kobiet wpędzają w depresje.
Gość
2 lata temu
Jest silną kobietą, ale też bardzo upartą. Jako prowadząca jest strasznie irytująca. Jeśli ktoś ma inne zdanie niż ona to nie da dokończyć myśli, musi być tak jak ona chce.Chce być zabawna, a wychodzi na to, że jej żarty bawią tylko ją. Uważa, że zawsze ma rację. Bezkompromisowa.
lex
2 lata temu
prawdziwa rusin na pierwszym zdjęciu - zła, nadęta ... :)
Gość
2 lata temu
Pierwsze zdjęcie bez filtrów rewelacyjnie reklamuje jej kosmetyki
gość
2 lata temu
Kinia czasami zachowuje się tak jakby pozjadała wszystkie rozumy... nie najlepiej na tym wychodzi xD
Najnowsze komentarze (232)
Gość
2 lata temu
Nie chodzi o jej zdrowie tylko o odszkodowanie jakiedostanie rodzina jeśli, odpukać, cos jej sie stanie. Możemy sie jedynie domyślać jak wysoko mogła sie ubezpieczyć
gość
2 lata temu
Rozenek out from discovery .. mister Please cię nie uratuje !!!
gosc
2 lata temu
ALE STARO WYGLADA na nic retusze zdjec gdy sie juz starszym
gość
2 lata temu
JEST WOLNYM CZŁOWIEKIEM
Gość
2 lata temu
Oho, człowiek zaczyna czytać komentarze i od razu trole „prawicowe” w natarciu, strasznie trzeba długo przewijać, zeby to ominąć. Pudel zrób cos z tym bo tam straszne słownictwo z rynsztoka, po co to udostępniać publicznie i narażać nastolatków, poza tym nikogo tutaj ich prostackie opinie nie interesują, sami lajkują siebie, więc to sztuczne się robi.
gość
2 lata temu
naburmuszona,przemadrzala oto cala Kinga jedynie dobrze ubrana ale to wlasciwie proste
gość
2 lata temu
kto ją gląda ble
gość
2 lata temu
Jest ok
gość
2 lata temu
Najlepsza prowadzaca
gość
2 lata temu
Lubie Rusin
gość
2 lata temu
Lubie Rusin
gość
2 lata temu
Ma super życie , wygląda rewelacyjnie ( widziałam na żywo ) , ma kasę , podróżuje , ma ciekawą pracę i ponadprzeciętne zarobki , fajnego faceta , mądre wykształcone córki . Żyje jak chce i robi co lubi , naprawdę świetnie jej się ułożyło.
Gość
2 lata temu
Nie wiedziałam że jazda na nartach to sport extremalny:) Może poprostu nie potrafi jeżdżić?
gość
2 lata temu
Rusin okropna stara nie inteligentna.Panie Miszczak jest tyle młodych dziewczyn !!!!!
...
Następna strona