Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nowy prowadzący "Jaka to melodia?" został wybrany. TO... NORBI

394
Podziel się

Spokojnie, może być jeszcze gorzej. Wiecie, kto zrezygnował?

Nowy prowadzący "Jaka to melodia?" został wybrany. TO... NORBI
bEgkWVzF

Robert Janowski od roku walczył o "honor" w Telewizji Polskiej domagając się podwyżki i kłócąc się o stołek prowadzącego Jaka to melodia. Wydawało się, że wygrał, bo Rafał Brzozowski, ówczesny najpoważniejszy konkurent Roberta, ostatecznie dostał na pocieszenie Koło Fortuny, gdzie z niewiadomych przyczyn od czasu do czasu zmusza widzów teleturnieju do słuchania swojego "śpiewu".

Janowski nie dość, że nie wywalczył rzekomo upragnionej podwyżki, to w zamian w atmosferze skandalu pożegnał się z programem, który prowadził przez 21 lat. Jak piszą Wirtualne Media, na jego miejsce jako nowa prowadząca miała przyjść Halina Młynkova. Wszystko jednak wskazuje na to, że po zapoznaniu się z nową, zapewne żenującą formułą zrezygnowała z kompromitowania się pod szyldem TVP.

bEgkWVzH

Jak można się było spodziewać, odmieniona wersja programu Jaka to melodia?, która ukaże się jesienią zostanie "wzbogacona" o nowy gatunek muzyki. Do listy kategorii zostanie dodane... disco polo.

Jeśli myślicie, że jest źle i właśnie jesteście na dnie, Jacek Kurski nagle rzuca Wam łopatę i każe kopać głębszy dół. Na miejsce Halinki Telewizja Polska znalazła bowiem innego prowadzącego, który nie ma problemu z ośmieszaniem się za pieniądze, a nawet trzeba przyznać - ma w tym imponujące doświadczenie. Nowym gospodarzem programu został Norbi.

Myślicie, że w nowej kategorii znajdą się jakieś piosenki z jego repertuaru? Uczestnicy raczej nie będą mieli problemów z ich odgadnięciem. Wszak Norbi zaśpiewał góra dwa hity...

bEgkWVzN
bEgkWVzO
bEgkWVAi
KOMENTARZE
(394)
gość
3 lata temu
A ja go szanuje za to,że mówi wprost,że jest do wynajęcia i nie udaje wielkiej gwiazdy. Facet ma dystans do siebie,uczciwie zarabia,proponują mu prace za dobrą kase to bierze i nie wmawia później głupot,że jest wielkim artystą co tego czy tamtego nie zrobi.
Gość
3 lata temu
No i fajnie, Norbi spoko jest
gość
3 lata temu
lepszy niz Janowski lisek!
bEgkWVAj
Gość
3 lata temu
No bo janowski to byl taki super
gość
3 lata temu
AHAHA niezle .
Najnowsze komentarze (394)
Gość kurski p...
2 lata temu
Kurski powinien prowadzić program
Jurek
2 lata temu
Norbi jest świetny w nowej formule bokserskiego ringu.Janowski zajeżdżał mi już formułą z filmu ,,Miś". Uwaga Pudelka o formule disco polo zajeżdża mi kot-em.
gość
2 lata temu
ile zarabia Norbi
gość
3 lata temu
Straszny buc ten nowy…. zaprasza do programu wysłużona Maryle z jedna i ta samą piosenka ...żenada … dziadostwo
Gość
3 lata temu
Żenada
gość
3 lata temu
Nigdy już nie będę oglądała Jaka to melodia, bo nie cierpię Norbiego.
gość
3 lata temu
Nigdy już nie będę oglądała Jaka to melodia, bo nie cierpię Norbiego.
jestem za
3 lata temu
Zawsze gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, jednak to my nim nie jesteśmy tylko eksporterzy
bEgkWVAb
bbb
3 lata temu
Nie rozumiem, dlaczego środowisko jest tak pomijane pod wszystkimi względami, chrońmy środowisko i uaktywnijmy opłatę emisyjną!
pirat
3 lata temu
Elektromobilność to przyszłość, olac ceny paliw
Gural
3 lata temu
to trump podwyzszyl nam ceny paliwa
QQ
3 lata temu
przeciez to, ze paliwo jest droższe to nie jest wina oplaty emisyjnej, bo te akurat placa wielkie korporacje paliwowe tylko żydów co namowili trumpa do ataku na Iran
Jerzy Michala...
3 lata temu
To rzeczywiście ważne, ale przy okazji chcę spytać o jeszcze jedną ważną kwestię. Jak uważacie, w której części Wrocławia najbardziej brakuje nowych terenów zielonych - skwerów, parków kieszonkowych?
Mimi
3 lata temu
...a ile hitow wyspiewal Janowski?
...
Następna strona
bEgkWVAD