Koszmar wraca. Deynn i Majewski przylecieli do Polski! (FOTO)

176
Podziel się

"Na trochu wpadliśmy" - napisał na swoim profilu Daniel. Tęskniliście?

Koszmar wraca. Deynn i Majewski przylecieli do Polski! (FOTO)

Media społecznościowe wykreowały wiele nowych "gwiazdek", których zasięg gwarantuje im opłacalne kontrakty i internetową popularność. Największym zainteresowaniem cieszą się zazwyczaj profile dotyczące mody i fitnessu, a dzięki umiejętnie wykonanym i opisanym zdjęciom osoby je prowadzące mają szansę trafić do mainstreamu i zasilić grono celebrytów choć na chwilę.

Gorzej, kiedy internetowi celebryci pokazują swoją patologiczną stronę i mimo to pozostają "inspiracją" dla młodych ludzi. Tak stało się w przypadku Deynn i Majewskiego - pary, która po głośnym praniu rodzinnych brudów postanowiła przejść "metamorfozę" i wyjechać do USA. Dziś oboje próbują "coachować" na Instagramie opowiadając o zamienianiu złej energii w dobrą i przekonując, że dziś są już innymi ludźmi. W sieci pojawiły się nawet teorie spiskowe głoszące, że cała afera z udziałem młodszych sióstr Marity Surmy została wykreowana, by podbić zainteresowanie Majewskimi:Siostra ujawnia szokującą prawdę o Maricie! TO KONIEC DEYNN?

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że powrót małżeństwa jest tylko kwestią czasu. Powodem nie miała być bynajmniej przesadna tęsknota za ojczyzną, a prozaiczne kwestie związane z legalnością ich pobytu:

Okazuje się, że mieliśmy rację. W sobotę na profilach Marity i Daniela pojawiła się relacja z ich powrotu do kraju. Zatroskani i stęsknieni fani muskulatury Majewskiego pytają w komentarzach, kiedy będą mogli spotkać się ze swoimi idolami. W odpowiedzi Majewski pisze:

Na trochu wpadliśmy. Uciekamy dalej, ale wrócimy na weekend do Warszawy.

Jak myślicie, młode małżeństwo faktycznie "wpadło na trochu", czy może jednak na dłużej?

KOMENTARZE
(176)
gość
rok temu
Będziecie krytykować, ale i tak promować tę patolę, pisząc o niej co chwila... Typowy Pudel
gość
rok temu
Gdyby nie wy, nikt by nie wiedział!!!
Gość
rok temu
Najpierw udajecie pudlowerzyglupy strażnikow moralnosci jak z godlewskimi a potem piszecie o takich podobnych do was margarynach... Żenuawy!
gość
rok temu
Apeluje do wszystkich!!! Nie zostawiajcie tutaj zadnych komentarzy. Ani jednego (oprocz tego). Bo jeszcze pomysla ze ktos na Nich czekal lub tesknil. Takie ewenementy najlepiej ignorowac!!
Gość
rok temu
Jesuuu czemu
Najnowsze komentarze (176)
gość
rok temu
Kim oni są?Serio nie wiem...
Gość
rok temu
Kim oni są?
Gość
rok temu
Swoją drogą, każdy z nas popełnia błędy. Są młodymi ludźmi, którzy chcieli stworzyć swój własny świat i im się to udało, niestety przy okazji popełnili troche błędów ale się nie poddali,, zmienili swoje poglądy i zachowanie,, więc dajcie im święty spokój. Nikt nie musi ich na siłę oglądać i obserwować...
Gość
rok temu
trochu.. wieje wsia
Gość
rok temu
Skad ta c*****a ma kase na to wszystko????
Gość
rok temu
Z czego oni żyją?
Gość
rok temu
To ci analfabeci
Gość
rok temu
A kim oni są?
Gość
rok temu
Kosc Lec
gość
rok temu
Na próżno szukać bardziej żałosnej i pozerskiej pary w tzw. Show Biznesie...
gość
rok temu
Super. Ja ich lubię 👍
Gość
rok temu
Wypad z tymi szmatami
gość
rok temu
Zero O komentarzy
gość
rok temu
Kto to jest? Ten chłopak z urody przypomina imigranta z Afryki Północnej.
...
Następna strona