Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rafał Zawierucha, który gra u Tarantino: "JESTEM W RODZINIE QUENTINA"

154
Podziel się

"Wszyscy, od człowieka, który podaje napoje i latarki nocą, przez wszystkie osoby pracujące na planie, aż po reżysera, grają do jednej bramki" - wyznaje aktor.

Rafał Zawierucha, który gra u Tarantino: "JESTEM W RODZINIE QUENTINA"
bEibmvMB

Polacy odnoszący sukcesy za granicą to zawsze cieszący nas temat, zwłaszcza, jeśli dotyczy naprawdę trudnych do osiągnięcia sfer. Dla wielu aktorów szczytem marzeń jest rola u kontrowersyjnego reżysera, Quentina Tarantino, który odpowiada za kultowe Pulp Fiction czy Od zmierzchu do świtu.

Ustawiający się w kolejkach na castingi aktorzy za oceanem są w stanie wiele poświęcić, by znaleźć się w obsadzie u Tarantino. Taka okazja trafiła się właśnie Rafałowi Zawierusze, polskiemu aktorowi, który do twórców nowej produkcji Quentina wysłał tzw. "selftape" - nagranie pokazujące jego możliwości. Okazało się być ono na tyle przekonywujące, że zaproszono Polaka do udziału w filmie:

bEibmvMD

Nie byle jaka rola, jaką obdarowano Rafała to z pewnością krok milowy w karierze mało znanego wcześniej aktora. Polskiemu Radiu udzielił wywiadu, w którym opowiedział o kulisach pracy z żywą legendą:

Jestem niewiarygodnie szczęśliwy i jest to dla mnie wielki honor i zaszczyt. Dowiedziałem się, że powstaje film "Once Upon a Time in Hollywood", który na pewno wstrząśnie światem i pomyślałem, że trzeba iść po swoje marzenia. Do mojego agenta trafiło zapytanie o nagranie selftape. Wysłano mi z USA scenę do przygotowania. Nagrałem to, wysłałem i czekałem. I się doczekałem - mówi.

Jestem tu od 2 sierpnia. Nie mogę mówić o szczegółach, prawdopodobnie o tym będą mówili już producenci i osoby odpowiedzialne tu za PR. Mogę natomiast mówić o moich odczuciach i powiedzieć, że jestem w "rodznie Quentina Tarantino" i to mi się bardzo podoba. To niezwykłe, gdy czuje się, że wszyscy, od człowieka, który podaje napoje i latarki nocą, przez wszystkie osoby pracujące na planie, aż po reżysera, grają do jednej bramki - zachwyca się aktor.

Mogę się podzielić jednym zdaniem, które usłyszałem – kręciliśmy scenę i reżyser powiedział: "ok, robimy dubel, bo kochamy robić filmy" - dodał.
Przypomnijmy, że obok Zawieruchy w filmie zobaczymy Leonardo DiCaprio czy Brada Pitta.

bEibmvMJ
bEibmvMK
bEibmvNe
KOMENTARZE
(154)
gość
3 lata temu
No, jest to naprawdę sukces dla aktora. Gratulacje!
piotrek
3 lata temu
Super i powodzenia!
Gość
3 lata temu
Super. Gratulacje. Wielki sukces!!!
bEibmvNf
gość
3 lata temu
Wierzę, że sobie poradzi :))
Gość
3 lata temu
Uuuuuuuuu ladnie !!
Najnowsze komentarze (154)
gość
2 lata temu
sorry Rafał, ale polańskiego to ty mi nie przypominasz
gość
3 lata temu
KOCHAM FILMY TARANTINO !
gość
3 lata temu
Sukces zawdzięczasz dobremu warsztatowi Jestes wielki poprzez swoją skromność Takim pozostań
Gość
3 lata temu
Przekonywujące!!!!! Ha, Ha! Masakra, człowieku wróć do szkoły, a nie bierzesz się za "pisanie".
gość
3 lata temu
uwielbiam filmy Quentino Tarantino.
Lola88
3 lata temu
Nie znoszę Tarantino. Głupie te jego filmy, a on sam jest wyjątkowo przereklamowany.
Gość
3 lata temu
Co z tego. Typowy Polak cebulak. Był gościem w hotelu, w którym pracowałam. Nie chciał zapłacić normalnej ceny tylko powolywal się na znajomego, który de facto jest mniej znany od niego. A ceny wcale nie były zwrotne.
Ann
3 lata temu
Gość niech lepiej da z siebie milion procent. Zagrać Polańskiego u Tarantino, taka szansa zdarza się raz w życiu. Nie zapominajmy, że Christophowi Waltzowi wystarczyła jedna rola u Quentina, żeby potem stać się legendą, dostać dwa Oscary i ogólnie mieć jak u Pana Boga za piecem.
bEibmvMX
gość
3 lata temu
no i bardzo fajnie, nareszcie na pudlu jakies pozytywne wiadomosci a nie ciągle pseudocelebryci lansujacy sie. Super
Gość
3 lata temu
Fajnie. Naprawdę fajnie. Gratuluję. Dobry byłby też Dawid Ogrodnik
moda
3 lata temu
przeciez to, ze paliwo jest droższe to nie jest wina oplaty emisyjnej, bo te akurat placa wielkie korporacje paliwowe tylko żydów co namowili trumpa do ataku na Iran
dobry
3 lata temu
polski rzad walczy z podwyzkami paliw, ale amerykanie winduja je na potege! w koncu to oni zarabiaja na lupkach!
Bobo
3 lata temu
to przez to, ze trump renegocjowal umowe ograniczającej program nuklearny republiki islamskiej podwyzszyly sie ceny paliw. nie tam przez jakies oplaty emisyjne.
wqq
3 lata temu
zydzi znowy zrobili nam podwyzke cen benzyny
...
Następna strona
bEibmvNz